Як розводити олія чайного дерева

Олія чайного дерева має безліч застосувань. Воно не тільки ідеально підходить для лікування різних шкірних захворювань, наприклад акне, але і може бути використано для інших цілей при змішуванні з іншими інгредієнтами. Однак важливо знати, як розводити олія чайного дерева правильно, щоб використовувати корисні властивості олії

Метод 1 з 4: Очищення і дезінфекція

 1. 1

  Універсальний очищувач. Додайте 2 чайні ложки олії чайного дерева в 470 мл теплої води, і ви отримаєте універсальне нетоксичний засіб для чищення стільниці та кухонної плити ..

 2. 2

  Потужне очищає засіб. Додайте в 420 мл води 30 мл рідкого мила, 10 крапель олії чайного дерева і дрібку солі, щоб отримати супер потужний засіб для очищення ванни.

 3. 3

  Додайте кілька крапель олії чайного дерева в білизну під час прання. Масло забезпечить приємний свіжий аромат одязі.

Метод 2 з 4: Позбавлення від цвілі і запаху грибка

 1. 1

  Наповніть бутель з розпилювачем 470 мл теплої води. Додайте 2 чайні ложки олії чайного дерева. Перемішайте.

 2. 2

  Розпорошите суміш на цвіль і грибок або на місце де пахне цвіллю. Зачекайте кілька днів.

 3. 3

  Через кілька днів оціните результат. Ви відзначите, що запах зник. Олія чайного дерева з водою нейтралізує запахи.

Метод 3 з 4: Олія чайного дерева для краси

 1. 1

  Додайте пару крапель олії чайного в шампунь. Це зменшить сухість шкіри голови, а ще це ефективний метод боротьби з лупою.

 2. 2

  Використовуйте масло чайного дерева для ароматерапії. Додайте кілька крапель олії на 470 мл гарячої води. Дихайте парою з олією чайного дерева, щоб поліпшити кровопостачання грудної клітки. Також це допомагає боротися з акне. 3. 3

  Змішайте кілька крапель олії чайного дерева з лосьйоном алое для позбавлення від невеликих сонячних опіків. Олія чайного дерева зменшує запалення, в той час як алое знімає біль від опіку. Олія чайного дерева і алое зволожують шкіру.

Метод 4 з 4: Олія чайного дерева при запаленнях

 1. 1

  Змішайте 1 чайну ложку олії чайного дерева з 2 столовими ложками іншого масла, наприклад, масла авокадо.

 2. 2

  Використовуйте ватяний кулька або ватний диск, щоб нанести суміш на шкіру, уражену псоріазом, екземою або інший висипом. Не тріть шкіру, наносите суміш промокальними рухами.

 3. 3

  Переверніть ватний диск і зберіть надлишки рідини.

Поради

 • Олія чайного дерева широко використовується в косметології, наприклад при виготовленні засобів гігієни порожнини рота, лосьйонів для тіла, засобів, що застосовуються при виразках рота і губ або грибкових інфекціях нігтів.
 • Олія чайного дерева допоможе позбутися від акне, бородавок та інших шкірних захворювань, завдяки своєму антисептичному і протигрибковим дії. Також масло чайного дерева перешкоджає розвитку інфекції при опіках 2-3 стадії і перешкоджає утворенню рубців.

Попередження

 • Перед початком застосування олії чайного дерева, нанесіть краплю на шкіру, щоб перевірити чи є у вас алергічна реакція на масло. Якщо місце, де ви нанесли масло, почервоніло і з`явився свербіж, проконсультуйтеся з лікарем перш ніж продовжувати аплікації.
 • Олія чайного дерева може виявитися токсичним для домашніх тварин, особливо для кішок, які можуть лизати місця, оброблені маслом.