Як використовувати ароматерапію для лікування синуситу

Замість того щоб бігти в аптеку або до лікаря за порадами щодо лікування синуситу, спробуйте вилікувати цю недугу ефірними маслами. Так як кожен організм унікальний, лікування, яке відмінно підходить одній людині, може не підійти іншому. Випробовуючи різні способи лікування синуситу, спробуйте ароматерапію. Навіть якщо вона вам не підійде, вам стане легше дихати.

Кроки

 1. 1

  Робіть промивання. Зробіть розчин з ефірних масел, який ви будете використовувати за допомогою нети-поту (спеціального чайничка для промивання носа). Змішайте 10 крапель розмарину, 6 крапель олії чайного дерева і 8 столових ложок непереробленому добре подрібненої морської солі. Ретельно розмішайте. Зберігайте суміш у непрозорому герметичному контейнері. Для використання розчиніть 1 ч.л. суміші в 1? чашці (375 мл) теплою (не гарячою) дистильованої води. Влийте розчин в неті-пот і нахиліться над умивальником. Повільно вливайте розчин в ніздрі, щоб прочистити носову порожнину.

 2. 2

  Розпорошуйте ефірне масло евкаліпта, щоб допомогти організму впоратися з синуситом і зміцнити дихальну систему, прочистити пазухи. Для більшої ефективності сядьте біля розпилювача, коли він буде викидати в повітря дрібні крапельки цілющих ефірних масел.

 3. 3

  Вдихайте цілющий пар масел чайного дерева або евкаліпта. Додайте 4-5 крапель ефірного масла в чашку або миску окропу. Накрийте голову рушником і нахиліться над испаряющимся розчином. Вдихайте, закривши очі, кілька хвилин.

 4. 4

  М`яко втирайте суміш масел евкаліпта або чайного дерева і транспортного масла в кілька точок на обличчі: біля кожної ніздрі, під носом посередині, на скронях, на початку кожної брови і впоперек чола. Накрийте особа ганчірочкою, змоченою в гарячій воді, і чекайте, поки вона охолоне. За бажанням повторіть. Масло наносите обережно, уникаючи попадання в очі.
 5. 5

  Приймайте ванни з ефірними маслами. Додавайте кілька крапель одного або декількох масел у ванну. Купайтеся щонайменше 10 хвилин.

 6. 6

  Робіть масаж обличчя, використовуючи одне або кілька масел з транспортним маслом. Зосередьтеся на особливих точках особи, які направляють ваш подих, і на пазухах: біля кожної ніздрі, під носом посередині, на скронях, на початку кожної брови і впоперек чола.

 7. 7

  Спробуйте інші ефірні масла, які допомагають при лікуванні синуситу та інших дихальних захворювань. Крім масел евкаліпта і чайного дерева, ви можете використовувати масла перцевої м`яти, лаванди або розмарину. Також спробуйте масла троянди і ніаулі.

Що вам знадобиться

 • нети-пот


 • гаряча вода
 • добре подрібнена морська сіль
 • ефірні масла
 • розпилювач
 • миска або чашка
 • рушник
 • ганчірочка