Як використовувати масло чайного дерева

Олія чайного дерева - це отримується з листя чайного дерева ефірне масло, що володіє потужними антибактеріальними засобами, тому немає нічого дивного в тому, що багато століть люди його використовували і продовжують використовувати як антисептик. Дослідження показали, що олія чайного дерева вбиває деякі інфекції з тих, що не підвладні антибіотиків, у тому числі бактеріальні та грибкові захворювання шкіри. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, як можна використовувати масло чайного дерева в лікувальних цілях.


Кроки

 1. 1

  Використовуйте масло чайного дерева для лікування акне. Перед сном обробляйте прищики ватною паличкою, змоченою олією чайного дерева. На наступний ранок після обробки прищів обличчя потрібно умити теплою водою.

 2. 2

  Якщо ви страждаєте ларингітом, або якщо у вас в роті є виразки - приготуйте розчин для полоскання горла. Для цього в склянку теплої води потрібно додати 3-4 краплі олії чайного дерева. Полоскати горло цим розчином потрібно двічі на день: вранці і ввечері - тобто після сну і перед сном. Розчин не ковтайте, а спльовують в раковину.

 3. 3

  Позбутися лупи і вошей можна, якщо мити волосся шампунем, в який додано масло чайного дерева (з розрахунку 1 крапля олії на 30 мл шампуню).
  • Якщо хочете прискорити процес позбавлення від лупи і вошей - безпосередньо перед миттям волосся нанесіть на шкіру голову кілька крапель олії. Потім вимийте голову шампунем.
 4. 4

  Вбити неприємний запах у роті можна, якщо наносити на зубну щітку не тільки пасту, але і трохи олії чайного дерева.
  • Власноруч зробіть рідина для полоскання рота, додавши в склянку теплої води 3 краплі олії чайного дерева. Полоскати горло цим розчином потрібно 2-3 рази на день, бажано - після їжі. Якщо ви використовуєте зубну пасту або рідину для полоскання рота, в які було додано масло чайного дерева, нічого не ковтайте - все випльовує.

 5. 5

  За допомогою олії чайного дерева можна зняти закладеність в грудях, зменшити біль у горлі. Наповніть водою велику каструлю і поставте на вогонь. Доведіть воду до кипіння, влийте в каструлю 2-3 краплі олії чайного дерева. Нахиліться над каструлею, зверху прикрийте голову великим рушником. Надто близько нахилятися до пару не варто - в іншому випадку ви ризикуєте отримати опік шкіри.
  • Вдихайте такий пар по 5-10 хвилин щовечора перед сном. Виконуйте цю процедуру до повного зникнення симптомів. Якщо симптоми не йдуть більше п`яти днів - зверніться до лікаря. 6. 6

  Використовуйте масло чайного дерева для лікування грибка нігтів. Втирайте масло безпосередньо в хворі нігті і під кінчики нігтів. Обробляти уражені ділянки необхідно один раз на день - бажано перед сном.

 7. 7

  Підготуйте ванну з додаванням олії чайного дерева. Заповніть ванну теплою водою, додайте туди кілька крапель олії. Така ванна розслабить ваші м`язи, зніме біль.

Поради

 • Щоб масло чайного дерева не почало діяти на шкірі занадто активно - розбавте його іншим маслом, наприклад, оливковою.

Попередження

 • Не приймайте масло чайного дерева всередину - воно призначене виключно для зовнішнього застосування.
 • Будьте обережні при використанні олії чайного дерева на чутливих зонах - біля очей, на слизових оболонках і статевих органах.
 • Якщо у вас чутлива шкіра, масло чайного дерева може викликати її роздратування, почервоніння і свербіж.
 • Використання олії чайного дерева може бути не безпечним для вагітних жінок і годуючих матерів.