Як спланувати поїздку через всю країну

Зважившись на подорож через всю країну, слід врахувати деякі нюанси: тип поїздки, вибір маршруту, зупинок, супутників (слід врахувати вік і здоров`я супутників), чи буде поїздка на автомобілі або літаку, туди-назад або тільки в одну сторону, орендуєте ви автомобіль або поїдете на своєму, а також фінансові витрати.

Метод 1 з 8: Поради та підказки


Метод 2 з 8: Туди-назад або в одну сторону?

 1. 1

  Заздалегідь потрібно вирішити чи буде поїздка в один бік чи туди-назад. Майте на увазі, що оренда автомобіля в одну сторону може бути дорожче оренди туди-назад. Це пов`язано з витратами компанії з повернення машини. Якщо назад повертатися літаком, то не треба буде витрачатися на бензин і житло. Літаком ви також заощадите час. У разі поїздки туди-назад, розрахуйте витрати в обидві сторони, а також витрати на житло і відкладіть гроші на додатковий витрата бензину. Подібна поїздка займе кілька днів залежно від обраного маршруту, зупинок і стилю водіння. У разі поїздки туди-назад врахуйте, що кількість днів подвоїться з урахуванням дороги назад.

Метод 3 з 8: Орендований або свій автомобіль

 1. 1

  Слід вирішити, чи поїдете ви на своєму авто або орендованому. Ваш шлях може становити кілька десятків тисяч кілометрів. Нижче наведені пункти, які слід продумати:
  • Вартість оренди автомобіля, а також чи є обмеження на пробіг?
  • У якому стані ваш власний автомобіль? Візьміть до уваги вік автомобіля, колеса, пробіг, а також комфортабельність: колонки, місткість і наскільки зручні сидіння для пасажирів і водія.
  • Зважте всі плюси і мінуси оренди автофургона.

Метод 4 з 8: Плануємо поїздку

 1. 1

  Маршрут. Пролягає він по автомобільних трасах, дорогам та путівцях або поєднує кожен з описаних доріг? Вирішіть скільки часу будете проводити за кермом і до яких пунктів хочете доїхати. Відстань може змінюватися в залежності від того, де ви знаходитесь, а також від ваших особистих переваг. На швидкості 60-70 км / год ви цілком можете проїхати 400-600 км за 5? -8 Годин. Крім того, подумайте про те, що хочете відвідати по дорозі, а що можна пропустити. Адже на відвідування кожного цікавого місця або магазину піде чимало часу.

 2. 2

  Сплануйте місця зупинок. Тип житла повністю залежить від особистого вибору і ціни. З економічної точки зору підійде і намет. Можна вибрати щось підходяще з ряду доступних готелів, мотелів, хостелів, також можна зупинитися у рідних або друзів.
  • Не варто зупинятися в дуже дешевих мотелях. Це, звичайно, економно, але чи зможете ви виспатися в такому місці?
  • Якщо добре пошукати, то можна знайти цілком підходящі варіанти житла і за розумною ціною.
  • Відзначимо, що готелі при казино не дуже дорогі, крім того, харчування в таких місцях коштує недорого.
  Незалежно від вибору, краще заздалегідь забронювати номери в місцях, де збираєтеся зупинятися. Їхати дикунами звичайно цікаво, але не всім подобається такий варіант.

 3. 3

  Їдете ви один або з друзями. Подорожуючи поодинці, ви не будете відволікатися на друзів і ніхто не буде вас дратувати, проте вам доведеться бути максимально уважним. Якщо ж ви їдете з одним або друзями, заздалегідь слід вирішити деякі моменти. Разом виберіть пункт призначення, зупинки та мети поїздки. Майте на увазі, що 24 години 7 днів на тиждень ви будете разом і відносини між вами можуть зіпсуватися. Кожен з вас побачить справжнє обличчя свого напарника.

Метод 5 з 8: Їжа

 1. 1

  Визначтеся з місцем, де будете їсти. Їжа - невід`ємна культурна та економічна частина поїздки і ви повинні заздалегідь визначити місця прийому їжі. Якщо ви нікуди не поспішаєте і ваша поїздка буде з частими зупинками і ви не турбуєтесь про калорії, то їжте щільно на сніданок, обід і вечерю. Сплануйте відвідування місцевих кафе і ресторанів. Не слід ходити в мережеві ресторани, адже вони є і у вашому місті. Місцеві кафе зазвичай недорогі і в них харчуються місцеві люди. Якщо ви переживаєте за час, гроші або калорії, тоді їжте в дорозі. Запасіться фруктами, здоровими закусками та іншими продуктами, що піддаються зберіганню. Снідати, обідати можна буде по шляху, на вечерю можна буде зупинитися. Закуповуватися можна буде у населених пунктах по дорозі. Це може значно заощадити час, гроші, крім того, можна буде влаштувати невеликий пікнік.

Метод 6 з 8: Збираємо сумки

 1. 1

  Розумна кількість одягу. Вибір одягу залежить від того, коли і куди ви їдете. При поїздці на південь влітку знадобиться легкий одяг, але якщо їдете на північ, природно, запасіться більш теплим одягом. Врахуйте, що місцевість чим вище над рівнем моря, тим холодніше, особливо ночами. Перевагою автомобільної поїздки є те, що не треба носитися по аеропорту з купою валіз, немає обмежень на кількість багажу і не треба платити за перевагу. Майте на увазі, що в місцях зупинок можуть бути хімчистки та пральні.

Метод 7 з 8: Догляд за авто

 1. 1

  Прийміть до уваги кількість і якість бензину, а також перевіряйте машину на кожній зупинці. Відзначте для себе кожну заправку. Якщо, приміром, ви перебуваєте в місцевості, де паливо знайти не так легко, заплануйте зупинку тоді, коли ваш бак звільниться наполовину або дві третини. Однак в заселеній місцевості, містах і густих населених пунктах проблем з паливом бути не повинно. Вам також може знадобитися заміна масла.

Метод 8 з 8: Займіть себе чим-небудь

 1. 1

  Візьміть з собою речі, які будуть розважати вас в дорозі. Пейзаж у вікні може бути дивовижним до тих пір, поки він не буде монотонним і однаковим аж до наступної зупинки. Для таких моментів ви повинні озброїтися різними розважальними штучками. Нижче наведено кілька прикладів:
  • Музика. Підготуйте свій цифровий плеєр, CD-плеєр або магнітофон (у старих машин).
  • Співайте. Співайте пісні самі або з друзями.


  • Ігри. Типові ігри для водіїв це "Я-шпигун", "Городки".
  • Аудіокниги.
  • Додатки (їх можна використовувати як в дорозі, так і в приміщенні).

Поради

Нижче вказані речі, які не просто бажані, але і необхідні:

 • Дорожній сервіс
 • Письмовий план маршруту
 • GPS або карта
 • Супутникове радіо чи компакт-диски
 • Зошити й ручки
 • Стільниковий або мобільний телефон
 • Кондиціонер
 • Вода (для пиття та надзвичайних ситуацій)
 • Ємність з маслом
 • Ліхтарик (факел)
 • Туалетний папір
 • Подушка і ковдра
 • Аптечка першої допомоги