Як спланувати автомобільну поїздку

Якщо ви вже коли-небудь вирушали в автомобільну поїздку, то напевно знаєте, що спланувати її нелегко. Прочитайте нашу статтю, і ви дізнаєтеся, як можна все легко спланувати.

Кроки

 1. 1

  Плануйте заздалегідь. Це автомобільна поїздка і вона зажадає деяких витрат. Тим не менш, ви можете зробити її настільки дешевою або дорогий, наскільки хочете, залежно від проживання, харчування, і так далі. Досліджуйте місця, куди ви збираєтеся відправитися, заздалегідь, ви будете раді, що так зробили.

 2. 2

  Складіть список приблизно з 10-15 місць, які ви хочете відвідати. Буде простіше скласти список так, щоб ви зупинялися в місцях, які охоплять всю країну чи регіон, по якому ви збираєтеся подорожувати. Якщо ви хочете вибрати ці точки креативним способом, роздрукуйте карту країни або всього світу і візьміть канцелярську кнопку. Повісьте карту на стіну, зав`яжіть очі члену сім`ї або одному, покрутіть його три рази, а потім нехай він тицьне кнопкою в карту. Місце, де опиниться кнопка, і буде вашим остаточним пунктом призначення. Коли у вас буде пункт призначення, сплануйте свою поїздку від міста, де ви живете, до міста, де виявилася кнопка.

 3. 3

  Вирішіть, де саме ви хочете побувати, а також як довго збираєтеся там залишатися (наприклад, в одній області 2 дні, в наступній - 3).

 4. 4

  Переконайтеся, що ви і ваші попутники зможете взяти вихідні.

 5. 5

  Зайдіть в Інтернет, подивіться різні сайти планування поїздок. Вони створені для автомобільних поїздок і дозволять вам все спланувати, грунтуючись на тому, З КИМ ви подорожуєте, ЩО хочете робити (навіть якщо точно не знаєте, КУДИ або КОЛИ відправитися) і нарешті, дозволить вам визначити, ЯК ви збираєтеся подорожувати (наприклад, скільки кілометрів проїжджати в день, по автострадах або уникати автострад). Ці сайти дозволять вам переглянути, де можна зупинитися, де поїсти, куди сходити, що зробити, куди відправитися за покупками і що вам знадобиться на шляху. Вони також дозволяють вам бронювати готелі та орендувати машину для поїздки.
 6. 6

  Або ж ви можете спланувати все самі, а потім просто зайти на сайт (http://expedia.com), щоб забронювати різні готелі за найкращою ціною. Або ж можна зупинятися в придорожніх готелях і хостелах.

 7. 7

  Коли настане день відправлення, зберіть всі свої сумки і весело і цікаво проведіть свою відпустку.

 8. 8

  На всяк випадок візьміть кілька примірників карти із запланованим маршрутом.

Поради

 • Шукайте найнижчі ціни.
 • Крім того, більшість автомобільних поїздок спонтанні, оскільки це за своєю суттю просто втечу. Тому, якщо ви не з родиною, візьміть з собою друзів, багато їжі, запасне білизна, і просто їдьте. Нехай ви заблукаєте або у вас закінчаться гроші, яка різниця? Планування - поняття відносне. Це може бути збір всіх речей і докладний маршрут на руках, або ж просто їжа, друзі і уяву.


 • Подумайте про покупку плану допомоги на дорозі.
 • Знайдіть дешевий готель, який буде запасним, забронюйте кімнату, на шляху до пункту призначення подивіться на сайті готель трохи краще, де є вільні номери.

Попередження

 • Будьте обережні, реклама деяких готелів свідчить, що вони п`ятизіркові, хоча насправді готель зубожілий і жахливий. Обов`язково перевірте готель на кількох різних сайтах, перш ніж бронювати номер.
 • Обов`язково дотримуйтесь правил дорожнього руху. Врахуйте, що в різних країнах вони можуть бути різними.

Що вам знадобиться

 • Квитки
 • Паспорта (при необхідності)
 • Сумки
 • Купони на бензин (у Європі)
 • Гроші