Як підрахувати вартість подорожі

Коли б ви не планували поїздку, корисно знати, у скільки вона вам обійдеться. Необхідно врахувати кілька факторів, щоб отримати точне значення вартості поїздки. Дотримуйтесь цих кроків, щоб підрахувати вартість подорожі.

Кроки

 1. 1

  Підрахуйте вартість проїзду. Проїзд швидше за все буде одним з найбільших витрат у вашому подорожі. Якщо ви летите літаком, їдете на поїзді чи автобусі вартість проїзду дорівнює ціні квитка. Якщо ви їдете на машині, вам потрібно підрахувати вартість оренди автомобіля (якщо ви його берете напрокат) і вартість бензину на всю поїздку. Тут ми орієнтуємося на долари США. Для розрахунків в фунтах або євро вам доведеться перерахувати цифри самостійно.
  • Визначте відстань, яку ви проїдете в милях або кілометрах.
  • Розділіть відстань на витрату вашого автомобіля (милі на галон або кілометри на літр). Вийшло число це кількість галонів або літрів бензину, які ви витратите на поїздку.
  • Помножте кількість галонів або літрів на середню ціну палива.  • Врахуйте, що якщо ви їдете на прокатному автомобілі, прокатна компанія візьме з вас фіксовану плату за милю пробігу і додатково фіксований стразового платіж. Не забудьте включити ці цифри у вартість поїздки.

 2. 2

  Додайте всі витрати, які виникли під час подорожі.
  • Їжа та напої - якщо ви подорожуєте протягом тривалого часу вам треба зупинятися, щоб поїсти і попити, або ви будете брати їжу з собою. У кожному разі, потрібно додати ці витрати в ваш підрахунок витрат на поїздку.
  • Проживання - в поїздках, які триватимуть більше одного дня, вам доведеться робити зупинки на ночівлю. Якщо тільки ви не вирішили переночувати в машині на узбіччі дороги, вам треба включити витрати на проживання в загальні витрати на поїздку.


  • Платні дороги - на багатьох дорогах є платні ділянки, які вам треба буде проїхати. Вартість проїзду по них буде зростати, особливо якщо ви їдете на велику відстань.
  • Парковка - якщо ви летите літаком, або їдете на поїзді чи автобусі, тоді вам, можливо, треба додати витрати на паркування вашого авто на стоянці або в гаражі до витрат на поїздку.
  • Амортизація - кожен раз як ви їдете на своєму автомобілі, його вартість знижується і вам треба додати цю цифру до розрахунків вартості подорожі. Амортизацію можна обчислити, помноживши середнє значення амортизації, 27 центів на милю (17 центів на кілометр), на відстань, яку ви проїхали.
  • Непрямі витрати - непрямі витрати в подорожі слід враховувати якщо ви їдете на машині. Вони включають в себе такі речі як технічне обслуговування, забруднення повітря, аварії, податки та земельні збори. Щоб підрахувати непрямі витрати помножте 0,05 центів на число миль або 0,01 цента на число кілометрів, які ви проїдете.
  • Час у дорозі - врахуйте в розрахунках час, проведений за кермом під час поїздки у відпустку. Щоб його підрахувати підсумуйте години, проведені в дорозі, додайте на кожну зупинку (їжа, туалет, заправка) по 15 хвилин і у вас вийде повне час поїздки до пункту призначення. Якщо хочете дізнатися скільки «грошей» ви втратили на затримках (середній час проти середньої оплати праці у вас на роботі, якщо ви подорожуєте по справах) візьміть суму, яку вам заплатять по прибуттю і відніміть 10 центів за кожні 5 хвилин, коли ви не пересуваєтеся . Так ви отримаєте середню цифру втрати або прибутку за прибуття вчасно.

 3. 3

  Якщо треба, врахуйте час, в який ви не працювали. Коли визначаєте вартість поїздки, час, проведений поза роботи, слід врахувати в підрахунках. Візьміть число пропущених на роботі годинника і помножте на вашу погодинну оплату.


Поради

 • Якщо ви використовуєте економічний транспорт, такий як мотоцикл або гібридний автомобіль, ви можете значно знизити вартість поїздки, пов`язану з витратою бензину.