Як почати писати твір

Ви нарешті зважилися на відчайдушний вчинок - написання твору, але зрозуміли, що застрягли на самому початку. Це найскладніша перешкода, яку вам потрібно подолати. Написання вступного параграфа може виявитися повільним і напруженим процесом, але насправді, все не так важко. Ось кілька ідей, які допоможуть вам включитися в процес.
Метод 1 з 3: Почніть з цитати

 1. 1

  Скористайтеся доступом до Інтернету. Якщо у вас вдома немає комп`ютера, сходіть в бібліотеку школи / коледжу та визначтеся з часом використання комп`ютера. Вам буде набагато легше відсівати цитати за умови використання комп`ютера або ноутбука. Гаджет невеликих розмірів зменшить ефективність вашого пошуку.

 2. 2

  Гугл-цитати. На запит з`явитися величезна кількість веб-сторінок. Більшість з них розміщено за категоріями, які допоможуть звузити пошук. Обміркуйте теми аналізованого твори, коли ви почнете шукати цитати.

 3. 3

  Перегляньте кілька пошукачів і знайдіть той, який вам подобається. Додайте його в закладки для використання в майбутньому. BrainyQuote і GoodReads відмінно підійдуть на початковому етапі. Можна шукати по категорії або імені автора.

 4. 4

  Знайдіть цитату, яка відповідає темі або вашим відчуттям від прочитаного твору. Дана цитата повинна абстрактно посилатися на тематику або тимчасові рамки вашої роботи. Ще краще, якщо ви знайдете цитату того ж автора!
  • Скористайтеся комбінацією Ctrl + F для пошуку специфічних термінів. Швидше за все, за допомогою цього способу ви зможете знайти цитату набагато швидше, якщо у вас на думці вираз специфічного характеру.

 5. 5

  Скопіюйте цитату в роботу. Переконайтеся, що ви вказали ім`я автора і в точності відтворили цитату. Будь ласка, уникайте плагіату! Почніть з цитати і зв`яжіть її з аналізом всього твору.
  • Зробіть невеликий аналіз цитати. Подумайте над головними словами в цитаті, щоб зв`язати їх з темою роботи. Щоб довести свою точку зору, не обов`язково приводити велику цитату.

Метод 2 з 3: Почніть із запитання

 1. 1

  Подумайте про мету вашої роботи. Якщо ви проводите дослідження, у вашій роботі має бути конкретна відповідь на поставлене запитання. На яке питання ви повинні відповісти?
  • Питання може бути конкретним і абстрактним (на ваш розсуд). Це може бути прямою питання, що стосується вашої роботи, або питання, прямо поставлене читачеві. Таке питання вимагає від читача роздуми і власної думки.

 2. 2

  Напишіть план роботи. Якщо ви не можете з ходу написати вступ, це не означає, що ви не здатні скласти основу вашої роботи. Складіть основні додаткові аргументи. Не хвилюйтеся з приводу деталей.
  • Написаний план допоможе вам усвідомити, про що буде йти мова в роботі. В даному випадку ви зможете зрозуміти, які питання ви задаєте, а на які відповідаєте.

 3. 3

  Напишіть невеликий список питань і виберіть один з них. За допомогою плану виберіть 2-3 питання щодо вашої роботи. Якщо ваша робота складається з трьох частин, постарайтеся написати по одному питанню на кожну частину.


  • Подумайте, що саме ви пояснюєте у своїй роботі. Якщо у вашому творі розглядається загальноприйнята точка зору, вас можуть попросити дати визначення слова, концепту або соціальної норми.
  • Виберіть питання, яке краще за інших передає суть вашої роботи. Це те питання, яке стане переходом від вступу до основної частини вашої роботи.

Метод 3 з 3: Почніть з тезового затвердження

 1. 1

  Напишіть чорновий варіант вашої роботи. Це не означає, що він повинен виглядати ідеально. Чернетка - це лише план того, що ви хочете сказати. Надайте аргументи до основних параграфів і не хвилюйтеся з приводу переходів від однієї частини до іншої. У голові у вас має бути загальне уявлення.
  • Якщо перед вами буде чорновий варіант для доопрацювання, у вас в голові вишикуватися загальна концепція роботи. Без цього інформація буде хаотично крутитися у вашій голові.
  • Пам`ятайте про те, які твердження є найбільш переконливими, а які не є такими. Якщо деякі твердження не вписуються в загальну канву, видаліть їх з твору.

 2. 2

  Встановіть взаємозв`язок між усіма параграфами. До того як писати твір, ви стверджували, що «забруднювати планету дуже погано». Так, з такого твердження теж можна почати, але воно не буде ставитися до теми твору. Зараз ви можете звузити проблемне твердження таким чином: «Людству необхідно наполовину знизити споживання ресурсів до 2020 року». Таке твердження звучить набагато краще.
  • Яким чином узгоджуються ваші твердження? Якщо є між ними взаємозв`язок, яку не обов`язково вказувати письмово? Як їх узгодження впливає на посилення аргументів?

 3. 3

  Почніть з тезового затвердження. Тепер, коли ви зрозуміли, про що точно писати, почніть виконувати завдання. З самого початку виконуйте всі вимоги. Вступна частина повинна бути переконливою і відповідати загальним требованіям- розібратися з деталями можна і пізніше.
  • Проаналізуйте наступний приклад: "Ілюзія влади призводить людей до скоєння певних вчинків. Влада зводить людей з розуму, руйнує їх і призводить до розчарувань. У творі« Злочин і кара »Раскольников робить все можливе, щоб стати надлюдиною і отримати той обсяг влади, на який , на його думку, він заслуговує ».. З самого початку читач в точності знає, чого чекати, і розуміє позицію автора. Тут є і солідне тезове твердження, і вступ до роботи.

Поради

 • Купуйте книгу афоризмів - вона може стати в нагоді в майбутньому. Якщо у вас обмежений доступ до Інтернету, краще купити друковану версію. Книжкові магазини пропонують величезний вибір знижок, і вам не доведеться витрачатися.
 • Чим більш переконливою є ваша добірка цитат, тим більше коментарів потрібно з цього приводу. Перший абзац твори повинен бути дуже добротним. Не забудьте віддати належне авторові твору.

Попередження

 • Ні в якому разі не займайтеся плагіатом. Ваша робота буде оцінена нульовим балом.