Як почати писати висновки

Переконливе есе, літературні аналіз або дослідницька робота повинні включати в себе змістовне вступ та висновки. Те ж саме стосується основної частини твору, в яких використовується аргументація для підтримки тезового затвердження. Правильно написані висновки являють собою короткий виклад матеріалу і дають можливість читачеві заглибитися в причини важливості досліджуваного об`єкта. Ви зможете навчитися, як почати писати висновки, і створити відмінне есе, дотримуючись наших порад.
Частина 1 з 4: Вступ / Параграфи основної частини

 1. 1

  Створіть тезове твердження, вступ і основну частину до того, як писати висновки. Ідеї можуть змінюватися і розширюватися в процесі написання, саме тому поспішно написані висновки можуть виявитися помилковими.
  • Деякі люди вважають за краще писати тезове затвердження та параграфи основної частини в першу чергу і тільки після цього повертатися до вступної частини. Висновки слід писати після того, як буде дописаний чорновий варіант есе.

 2. 2

  Переглянете основні пункти кожного параграфа до того, як почати робити висновки. Переконайтеся в тому, що ви правильно довели тезове твердження, перш ніж завершувати роботу над твором.

 3. 3

  Не вносьте нові ідеї в заключну частину твору. Якщо ви відчуваєте в цьому необхідність, швидше за все, вам потрібно дописати додаткові параграфи до основної частини, в яких передаються ваші ідеї.

Частина 2 з 4: Тематичне пропозицію заключній частині

 1. 1

  Почніть писати висновки з тематичного пропозиції. Виконайте те ж саме з кожним окремим параграфом.

 2. 2

  Переадресуйте тезове твердження, беручи до уваги нову інформацію, подану в своєму есе. Не повторюйте утвержденіе- підведіть підсумки основних складених вами пунктів.

 3. 3

  Не починайте тематичне пропозицію словами "У завершенні ..." або "Можна зробити висновок, що ..." або "Зрештою ..."
  • Читач очікує, що висновки будуть йти в останню чергу, тому вищевказані фрази зайві.

 4. 4

  Додайте одне-два речення до майбутніх висновків в тому випадку, якщо у вас велика детальне есе, і ви вважаєте, що додаткові пропозиції підуть на користь читачеві.
  • Проявіть свою точку зору в плані того, як обсяг заключної частини може вплинути на читача. Не повторюйте те, що ви вже написали.

Частина 3 з 4: Варіанти завершальній частині

 1. 1

  Розкажіть конкретний приклад, приміром, анекдот або цитату із вступної частини. Якщо ви переконаєте читача в необхідності поміркувати над вступом, він зможе зрозуміти важливість тезового затвердження.

 2. 2

  Поміркуйте над тим, чому тезове твердження настільки важливо для написання роботи великого обсягу або літературного жанру.
  • Уникайте занадто загальних або пихатих тверджень. Запропонуйте читачеві книгу або роботу, яка вплинула на сучасне життя і літературу. У цьому випадку читач зрозуміє, чому це так важливо. 3. 3

  Дайте відповідь на питання, чому дане твір є актуальним для читача. Це можна зробити декількома способами:
  • Зробіть висновки, чому цей об`єкт дослідження так важливий для сучасного читача.
  • Наведіть приклад ситуації з повсякденного життя. Покажіть її схожість з характеристиками даної роботи.
  • Покличте читача до дії. Покажіть йому значимість тезового затвердження.

Частина 4 з 4: Заключне пропозиція

 1. 1

  Завершіть висновки заключним пропозицією на позитивній ноті.

 2. 2

  Створіть пропозицію, яка виражає значущість, дія чи думки на майбутнє. Заключне пропозиція повинна мати загальний характер (цим воно і відрізняється від попередніх пропозицій).
  • Уникайте сентиментальності і пихатості в заключному реченні.

 3. 3

  Запишіть кілька варіантів заключного пропозиції. Вбрання і редагувати вами пропозиція повинна надавати на читача позитивне загальне враження.

Що вам знадобиться

 • Тезове твердження
 • Основна частина есе
 • Тематичне пропозицію
 • Резюме
 • Варіанти останньої пропозиції