Як тренувати слух

Тренування слуху - це не просто вправи. Вам цікаво, як музиканти так швидко схоплюють нові ноти? Навчання може викликати деякі проблеми, але ця стаття допоможе вам.


Кроки

 1. 1

  Працюйте над цим. Не кожна людина - музикант від народження. Деякі кажуть, що якщо у вас немає "музичного слуху", ви не навчитеся грати музику. На жаль, це правда. Але є надія, що більшість з нас все ж може навчитися цьому мистецтву.

 2. 2

  Слухайте багато, багато, багато музики. Постарайтеся виділити якісь дійсно невеликі, ледь вловимі штрихи. Це перший ступінь тренування слуху.
 3. 3

  Спробуйте пограти. Спробуйте грати на інструментах або співати. Це ваш вибір, але це може стати вашим найважливішим музичним рішенням. 4. 4

  Грайте на інструментах. Як і всі молоді люди, ви можете спробувати грати на гітарі або піаніно. Вони допоможуть вам відчути ноти. Звичайно, це вимагає певного часу, але незабаром ви їх відчуєте.

 5. 5

  Граючи, намагайтеся співати. Співайте і подумки переміщайте ноти вище і вище, подумки малюйте лінію мелодії, яку ви тренуєтеся виконувати.

 6. 6

  Виділіть час. Тренування слуху - це складне завдання, але не неможлива. Багато найбільші музиканти у світі думали так само.