Як співати йодлем

Вам ніколи не хотілося співати йодлем разом з музикантами кантрі музики? Швидше за все, ви старалися, але у вас не виходив справжній йодль? Читайте далі, і ми вам розповімо в пару простих кроки, як ви можете заспівати йодлем.
Метод 1 з 2: Основи Йодля

 1. 1

  Зрозумійте де ламається голос. Секрет Йодля полягає в тому, що ви повинні зрозуміти, де ламається ваш голос. Людський голос може починатися з живота, або з голови. Голос ламається, в той момент, коли з живота він переходить в голову. Йодль не що інше, як стрибок голосу з живота в голову!

 2. 2

  Знайдіть, де ламається ваш голос. Не турбуйтеся, це не боляче. Виберете звук схожий на «О» і, починаючи з найнижчої ноти вашого діапазону, піднімайтеся вище, поки не знайдете де ламається ваш голос. У кожної людини, голос ламається на різних нотах.
  • Якщо ви не можете знайти, де ламається ваш голос, завойте як вовк! Це не жарт ... це дійсно допомагає.
  • Ви знали, що голос ламається через надгортанника, який знаходиться на задній частині мови, і який не дає їжі потрапити в дихальні шляхи, коли ви їсте?

 3. 3

  Тренуйтеся. Тренуйтеся співати з низькою ноти до високої, намагаючись надати більше уваги того місця, де ламається голос. Почніть з середніх нот вашого діапазону, і співайте просте «о».
  • Намагайтеся не напружувати ваш голос.
  • Не переходьте плавно з однієї ноти на іншу. Хоча в більшості стилів музики, співаки намагаються плавно переходити з однієї ноти на іншу, ви Йодль, дуже важливо вміти робити чіткий перехід.

 4. 4

  Виберіть будь-яку скоромовку з приголосними буквами, і намагайтеся їх чітко проспівати, ламаючи голос на середині скоромовки.

 5. 5

  Зробіть пробний йодль. Більшість стилів Йодля грунтуються на нотах Ля, Мі і Ре. Нота Ля повинна починатися з грудей, а ноти Мі і Ре повинні петься головним голосом.br>


  • Як тільки у вас вийде заспівати ноти, поставте чиряк ними слово «йодль». Заспівайте «йодль Мі-Ре-Соль».

 6. 6

  Піти по квінтове коло. Постарайтеся заспівати «йодль Ля-Мі-Ре» по квінтове коло. Це вам допоможе розігріти і освоїти ваш голос.

Метод 2 з 2: Покращуючи свій йодль

 1. 1

  Пам`ятайте. У самому початку у вас буде жахливо вийдуть. Потрібен час, щоб навчитися співати йодлем добре. Вам доведеться тренуватися багато годин, перш ніж звучати як швейцарська доярка. Вам також варто попередити сім`ю і сусідів про вашому новому хобі.

 2. 2

  Дивіться відео з йодль. Найкращий спосіб поліпшити свою техніку, це імітація інших співаків. Ви можете знайти безліч відео уроків по Йодлю в інтернеті. Щоб навчитися альпійського Йодлю, дивіться відео від Franzl Lang. Для більш ковбойського стилю, слухайте Wylie Gustafson.

 3. 3

  Слухайте музику. Знайдіть декілька музичних дисків з йодлем, слухайте як співають професіонали і повторюйте. Ви можете купити в інтернеті диск Kerry Christensen "U 2 Can Yodel".

 4. 4

  Якщо ви володієте будь-яким музичним інструментом, грайте на ньому. Грайте на гітарі і намагайтеся співати йодль одночасно. Таким чином, ви будете менше фальшивити.

 5. 5

  Практикуйтеся поза домом. Спочатку, йодль був способом спілкування між альпійськими пастухами і їх стадом. По цьому, найкращий спосіб навчиться співати йодль це вийти на вулицю (якщо ви можете піти в гори, ще краще) і почати співати.

Попередження

 • Знайдіть місце для тренувань, де не ви, не вам не заважатимуть сусіди, діти, сім`я, тварини, друзі.
 • Ваш рот повинен бути порожнім по час співу.