Як навчитися співати поп без викладача

Є безліч різних видів вокалу, від класичного до гроул, але стиль, з яким знайоме найбільша кількість людей, це поп. Ця стаття містить деякі підказки та вправи, які дозволять вам звучати подібно іконам поп музики, таким як Бейонс і Мерайя Кері. Вам знадобиться клавішний інструмент, а також необхідно переглянути відео внизу.

Кроки

 1. 1

  Розвивайте свої вокальні навички. Піп співці часто імпровізують, використовуючи свій голос, що б перескакувати з ноти на ноту в межах однієї гами. Одночасно натисніть на клавішах всі ноти однієї гами, потім дуже швидко пропойте ці ноти, дозволяючи голосу перестрибувати вперед, назад з ноти на ноту. Практикуйтеся з різними голосними звуками.

 2. 2

  Підсилюйте свої вокальні регістри. Є три вокальних регістра: верхній регістр, також відомий, як головний регістр, використовується для досягнення найвищих нот. Середній регістр, містить середні ноти вашого діапазону. Нижній регістр, так само званий грудним, це той самий голос, яким ви говорите. Працюйте рівноцінно над кожним, що б досягти кращого тони.

 3. 3

  Нижній - коли співаєте в нижньому регістрі, переконайтеся що співаєте з відкритим ротом. Для цього тренуйтеся напроти дзеркала. Не тисніть голосом, співайте на опорі. Щоб зміцнити вокал в нижньому регістрі, тренуйтеся по низхідній гамі, повторюючи, і опускаючись, півтон за півтонів.
 4. 4

  Середина - якщо у вас сильний нижній регістр і слабкий верх, то саме над середнім регістром вам і необхідно найбільше працювати. Використовуйте вправи на спадні гами, контролюйте свій голос, щоб не було відчутної різниці в тоні.

 5. 5

  Верхній - коли співаєте у верхньому регістрі, посміхайтеся і підтягуйте щоки. Уявіть, що звук йде з простору за вашим носом, і постарайтеся видати звук подібний хихикання відьми. Тренуйтеся на висхідній гамі, додаючи звук "Н" перед голосними. Звук "Н" допоможе підштовхнути звук у верхній регістр. 6. 6

  Навчіться бельтингу. Такі співачки як Селін Діон, Бейонс, Мерайя Кері і Крістіна Агілера, часто використовують бельтинг, щоб заспівати високу ноту. Бельтинг є однією з форм співу криком. Для того щоб ефективно користуватися цим прийомом вам необхідно утримувати в напрузі свої черевні м`язи і співати у верхньому регістрі, а не видавлювати звук з глибин свого голосу. Тренуйте бельтинг на низхідних гамах, піднімаючись, півтон за півтонів, з кожним повторенням.

 7. 7

  Не забувайте запрошувати людей слухати ваш спів, це необхідно для тренування впевненості в собі, ви ніколи не станете співаком, якщо не здатні співати на публіці.

Поради

 • Навчіться грати на інструменті, яким зможете собі акомпанувати. Це допоможе розвинути слух, поліпшить відчуття часу і ритму, і в цілому прискорить ваше навчання.

Попередження

 • Будьте акуратні зі своїм голосом! Виходячи за межі можливостей вашого голосу, ви можете його пошкодити. Будьте особливо обережні з БЕЛЬТІНГ. Це може бути небезпечно.
 • Якщо у вас болить горло, чи не співайте занадто багато, інакше можете пошкодити голос. Випийте води і розслабте голос.