Як танцювати самбу

Редагувати користувачем Jmorozova, Maluniu, Mkorobeynikov і ще одним іншим

Хоч і самба відома як бразильський танець, родом вона з Африки. Самба була привезена до Південної Америки разом з рабами, будучи частиною їх релігій. Коли рабовласники зажадали, щоб вони прийняли християнство, раби замаскували свої ритуальні танці для збереження рідної релігії. Хоч і основні рухи прості, у них є багато варіацій. Самба відома різкими розмахування стегнами, що називаються в самби «підстрибування».
Метод 1 з 3: Починаємо танцювати самбо

 1. 1

  Почнемо з початковою позиції з вашим партнером. Ведучий (як правило, чоловік) кладе праву руку високо на спину веденого, найчастіше жінці, і високо тримає її праву руку в своїй лівій руці. Ведений кладе ліву руку уздовж руки ведучого, поклавши її йому на плече.

 2. 2

  Вважайте кроки так: раз-два, раз-два і т.д., так, щоб ви зробили три кроки на один рахунок.
  • Музика самби близько 2/4 темпу, близько 100 ударів на хвилину.
  • Вважайте кроки в 8 рахунків, пам`ятаючи, що ведучий завжди починає рахунок з лівої ноги, а ведений завжди починає крок з правої ноги.

Метод 2 з 3: Танцювальні рухи для ведучого

 1. 1

  Зробіть крок вперед на ліву ногу (1), потім відведіть праву ногу вперед, до лівої. Чи не спирайтеся на праву ногу.

 2. 2

  Перенесіть вагу на праву ногу (ах) і швидко назад на ліву ногу (2). Нехай ваші стегна рухаються направо і наліво, в той час як ваша верхня частина тіла залишається на місці.

 3. 3

  Зробіть крок назад на правій нозі (2), поставте ліву ногу назад поряд з правою ногою і перенесіть вагу зліва на право (2).

 4. 4

  Практикуйте кроки, поки вони не відпрацьовані до автоматизму, щоб ви могли переходити до більш просунутим кроків. Корисно буде слухати музику для самби, навіть коли ви не танцюєте, щоб звикнути до ритму. 5. 5

  Додавайте складні кроки, такі як на чверть обороту, реверс, крок убік, відпрацюйте і дійдіть до основних кроків, коли ви будете почувати себе комфортно в танці. Говорите вашому партнерові про кроки перед виконанням, щоб він / вона була готова їх зробити. Пам`ятайте, що, як і в більшості танців, тут мета "показати себе" своєму партнерові.

Метод 3 з 3: Танцювальні кроки для веденого

 1. 1

  Зробіть крок назад на правій нозі (1), потім відведіть ліву ногу назад, до правої. Чи не спирайтеся на ліву ногу.

 2. 2

  Перенесіть вагу на ліву ногу (ах) і швидко назад на праву ногу (2). Нехай ваші стегна рухаються направо і наліво, в той час як ваша верхня частина тіла залишається на місці.

 3. 3

  Зробіть крок вперед на ліву ногу (2), піднесіть праву ногу вперед поруч з нею і перенесіть вагу справа (ах) наліво (2).

 4. 4

  Слухайте музику для самби так часто, як це можливо, і танцюйте самостійно, поки ваші кроки не відпрацьовані до автоматизму. Практикуйте руху в обидві сторони, рухаючись вперед або назад, повертаючись, в той час як ви прямуєте стандартному кроці.

 5. 5

  Слідуйте за своїм напарником в складних рухах, таких як чверть обороту, реверс, крок убік, врозкид і крокуючи. Завдання ведучого - показати вам, що він хоче робити. Переконайтеся, що є місце, де танцювати, не стикаючись з іншими танцюристами.

Поради

 • Є багато форм самби, в тому числі карнавал, Конга, реггі, рок-н-болрум. Багато з них - сольні танці, але бальна самба є партнерським танцем, схожим на вальс.