Як танцювати фокстрот

Фокстрот відноситься до основних видів бальних танців. Даний танець виглядає витончено і плавно, підкреслюючи гармонію жіночого і чоловічого начал. Однак, щоб вміло виконувати даний танець, вам слід вивчити деяку різноманітність фігур.
Метод 1 з 4: Основний крок

 1. 1

  Стати рівно, ноги разом. Як леді, так і джентльмен будуть починати руху з такого становища.

 2. 2

  Зробіть перший крок. Джентльмен крокує вперед з лівої ноги. Цей крок буде вважатися першим повільним кроком.
  • Леді грає роль веденої в цьому танці, тому вона зробить крок назад з правої ноги, коли її партнер почне рух.

 3. 3

  Крок на рахунок "два". Джентльмен буде тепер крокувати вперед з правої ноги. Даний крок вважається другим повільним.
  • У відповідь на це, леді повинна зробити крок назад з лівої ноги разом з партнером, який крокує вперед з правого.

 4. 4

  Крок убік. Джентльмен повинен зробити крок в сторону з лівої ноги. Зробіть крок лівою ногою вліво і злегка вперед. Цей крок вважається першим швидким в основному кроці фокстроту.
  • Леді слід за її партнером і виконує крок у бік правою ногою. Зробіть крок вправо і злегка назад з вашої правої ноги.

 5. 5

  Розташуйте ноги разом. Джентльмен, будучи ведучим, повинен швидко привести праву ногу до лівої, завершуючи крок убік. Даний крок теж відноситься до розряду швидких. На завершення цього кроку ваші стопи повинні бути разом, як спочатку виконання цієї фігури.
  • Леді слід дзеркально повторити рух джентльмена, приставивши ліву ногу до правої і виконавши повноцінний крок у праву сторону.
  • Отже, ритм цієї фігури для обох партнерів повинен прораховуватимуться як "повільно, повільно, швидко, швидко". Інший метод рахунки основного кроку полягає в здійсненні двох перших кроків на два рахунки, а два останніх - на один.

 6. 6

  Спробуйте поміняти руху місцями. Ви можете здійснювати зворотний основний крок. Іншими словами, джентльмен буде рухатися назад в той час, як дівчина - вперед.
  • Такий крок рідко зустрічається на практиці так, як джентльменові буде не зовсім зручно виконувати роль ведучого при русі назад, але даний крок посприяє загальному розвитку координації танцю.
  • Джентльмен повинен вести шляхом виконання повільного кроку назад з лівої ноги, послідовно роблячи крок назад з правої. Далі ведучий повинен виконати швидкий крок вліво і трохи назад перед швидким приставленням правої стопи до лівої.
  • Дівчина в ролі веденої рухається повільно вперед з правої ноги, послідовно виконуючи крок вперед з лівою ногою. Потім вона зробить швидкий крок в праву сторону, перш ніж приставити ліву стопу до правої, щоб закінчити основний рух.

Метод 2 з 4: Крок по квадрату

 1. 1

  Перший крок. У закритій позиції джентльменові доведется зробити повільний крок вперед з лівої ноги.
  • Дівчина, у свою чергу, виконує дзеркальний крок назад щодо партнера. Вона повинна виконати крок назад з правої ноги із закритої позиції. Цей крок повинен бути повільним.
  • "Закрита позиція" - це позиція, де обидва партнери стоять рівно, ноги разом.

 2. 2

  Діагональний крок. Танцюрист, який взяв на себе роль ведучого, повинен виконати швидкий крок з правої ноги одночасно вперед і вправо.
  • Танцюрист зайняв роль веденого, повинен виконати швидкий крок з лівої ноги назад і діагонально в ліву сторону.

 3. 3

  Приставление ніг разом. Ведучий повинен швидко приставити ліву стопу в сторону, приставивши її до правої стопи.
  • У свою чергу, дівчина відповідає на сигнал партнера, роблячи швидкий крок з правої ноги назад, розташовуючи її поряд з лівою.
  • Обидва танцюристи крокують на рахунок: "повільно, швидко, швидко."

 4. 4

  Перший крок. На даний момент ви будете виконувати зворотний рух до тих пір, поки ви не повернетеся у вихідну позицію, що і представить собою квадрат. Джентльменові необхідно виконати повільний крок з правої ноги назад.
  • Дівчина буде рухатися вперед по квадрату - дзеркально, щодо руху партнера, виконуючи повільний крок вперед з лівої ноги.

 5. 5

  Крок діагонально в сторону. Хлопець повинен зробити швидкий крок з лівої ноги назад і діагонально в ліву сторону.
  • Роль веденого полягає у виконанні швидкого кроку вперед і діагонально в бік правою ногою.

 6. 6

  Призначте ноги разом. Завершіть крок по квадрату, приставивши праву ногу назад до лівої.
  • Дівчина повинна приставити ліву ногу вперед до правої, що б її стопи були разом.
  • Виконання зворотного руху увазі пунктах рахунку: "поволі, швидко, швидко."

Метод 3 з 4: Виконання поворотів 1. 1

  Перший крок. Джентльмен повинен зробити повільний крок вперед з лівої ноги з вихідного положення.
  • Ведений повинен зробити одночасний крок назад з правої ноги.
  • Примітка! Повільний поворот є лівим поворотом, відомим під назвою "хазітейшен лівий поворот" або "пекло ліб".
  • Такі повороти використовуються для зміни руху в танці.
  • "Вихідна позиція" - це позиція, в якій партнери починають танцювати з позиції "ноги разом".

 2. 2

  Крок назад. Джентльмен повинен виконати повільний крок назад з правої ноги.
  • Партія дівчата полягає у виконанні кроку вперед замість кроку назад.

 3. 3

  Крок у бік з поворотом. Прийшов час виконати сам поворот. Танцюрист, який виконує партію ведучого, повинен зробити швидкий крок з лівої ноги, обертаючись вліво в цей момент. Зазвичай обертання складається з чверті повороту вліво, однак, розмір повороту може бути і в розмірі однієї восьмої або трьох восьмих повороту.
  • Танцюрист, який виконує партію веденого, повинен слідувати веденню партнера. Виконайте крок вправо з правої ноги. Проробіть поворот вправо в залежності від ведення партнера, що може бути виконане на чверть, одну восьму або три восьмих повороту.

 4. 4

  Приставление ніг разом. Джентльмен починає рух, виконуючи швидку приставку правої ноги до лівої.
  • Те ж самої виконує і ведений партнер, дзеркально, щодо партнера.
  • Примітка! Цей крок виконується в ритмі "повільно, повільно, швидко, швидко."

 5. 5

  Спробуйте виконати правий поворот. Так як танцювальні пари рухаються проти годинникової стрілки по колу на паркеті, рідко коли зустрічається момент, що вимагає виконання даної фігури. Але для новачків ця фігура припаде до смаку.
  • Ведучий зробить повільний крок назад з лівої ноги. Права стопа повинна прослизнути повз лівої без переносу ваги не неї. Повільно виконайте крок правою ногою вперед, далі зробіть крок лівою ногою в ліву сторону. При цьому русі ніг, обертати вправо на одну восьму, чверть або три восьмих повороту. Приставте праву стопу до лівої, щоб закінчити виконання руху.
  • Веденому слід виконати рух правої ноги трохи вперед, ковзаючи нею в напрямку лівої стопи. Зробіть повільний крок назад з лівої ноги, чергуючи його з швидким кроком вправо з правої ноги. Виконайте поворот в залежності від ведення вашого партнера. Завершіть виконання руху, приставивши ліву стопу до правої.

Метод 4 з 4: Променад

 1. 1

  Поверніться обличчям до партнера. Перш ніж розпочати цей рух, хлопець і дівчина повинні бути обличчям один до одного. Обидва танцюристи також повинні почати з позиції стоп разом.
  • Променадний крок дозволяє танцюристам просуватися в бік. На відміну від інших танцювальних фігур в даному випадку вам доведеться повернути голову від партнера по напрямку руху променадних кроку в сторону.

 2. 2

  Поверніть голову і виконайте крок. Ведучий повинен повернути голову і верхню частину тулуба в ліву сторону щодо вихідної позиції в момент виконання першого кроку. Зробіть повільний крок з лівої ноги в цьому ж напрямку.
  • Ведений партнер повинен повернути голову і верхню частину тулуба в праву сторону. Одночасно з цим зробіть крок з правої ноги в цьому ж напрямку.

 3. 3

  Зробіть другий крок у тому ж напрямку. Джентльмен повинен виконати повільний крок вліво з правої ноги. Під час цього кроку права стопа повинна розташуватися перед лівою стопою.
  • Дівчині слід зробити другий повільний крок вправо з лівої ноги. Під час цього кроку її ліва стопа повинна розташуватися перед правою стопою.

 4. 4

  Виконання кроку в бік і поворот обличчям до партнера. Хлопець повинен зробити швидкий крок з лівої ноги в сторону. В цей же час він повинен повернути голову і верхню частину тіла в сторону партнерки. Ліва стопа партнера повинна прослизнути позаду правої при виконанні цього кроку.
  • Дівчина відповідає на ведення партнера виконанням швидкого кроку з правої ноги, повертаючи голову і верхню частину тіла до партнера. Права стопа повинна рухатися за лівою і розташуватися правіше від неї в кінці цього кроку.

 5. 5

  Приставление ніг разом. Хлопець завершує даний рух швидким приставленням його правої ноги до лівої. При цьому партнеру слід продовжувати дивитися на партнерку.
  • Леді необхідно виконувати швидке приставление лівої стопи до правої, продовжуючи дивитися на партнера.
  • Фігура променаду виконується в ритмі "повільно, повільно, швидко, швидко."


Поради

 • Слід робити довгий гладкий крок на повільний рахунок. Швидкий рахунок припускає короткий і енергійний крок.
 • Протягом усього танцю ви повинні бути якомога природніше і невимушено.
 • Переконайтеся, що ви переносите вагу вашого тіла при виконанні кожного кроку. Для самоперевірки необхідно піднімати протилежну ногу від підлоги.