Як спланувати піжамну вечірку

Піжамна вечірка - це гарний спосіб провести час з друзями та ідеально підходить для будь-якої ситуації.


Кроки

 1. 1

  Складіть список запрошених. Складіть список всіх людей, яких ви хочете запросити на вашу вечірку. Важливо знати, скільки людей ви хочете запросити, так як піжамна вечірка може бути як для декількох близьких друзів, так і для всіх дівчат, яких ви знаєте.

 2. 2

  Визначтеся з деталями. Виберіть дату, яка влаштовує більшість або всіх тих, кого ви збираєтеся запросити. Місце зустрічі буде у вас вдома, а час для піжамної вечірки - це зазвичай вечір.

 3. 3

  Складіть список речей, які необхідно буде купити за день до дня вечірки. Зверніть увагу, яка їжа вам знадобиться (зазвичай це чіпси і закуски), і переконайтеся, що ви подумали про те, що будуть їсти ваші гості. Непогано приготувати багато їжі для події, не забувши про гостя, який їсть тільки певні продукти, страждає від алергії або НЕ пьет- вода повинна бути на столі. Одноразові стаканчики, серветки і тарілки повинні бути, хоча найкраще зосередитися на серветках і чашках, тому що їжу можна їсти руками.
 4. 4

  Сплануйте заняття. Популярні заняття - це настільні ігри, відеоігри, «правда чи справа» та перегляд фільмів.

 5. 5

  Розішліть запрошення. Ви можете розіслати запрошення електронною поштою, зателефонувавши або роздрукувавши або купивши запрошення і роздавши їх. Тим не менше, якщо ви відправите запрошення електронною поштою, найкраще зв`язатися з гостями по телефону або особисто, щоб розповісти їм про подію на той випадок, якщо вони не отримали листа або не прочитавши його. Переконайтеся, що ви вказали дату, час, місце і чи можна буде залишитися на ніч. Переконайтеся, що ви вказали тему і що гості повинні бути в піжамах.

 6. 6

  Купуйте сувеніри для гостей. Купуйте їх заздалегідь-це може бути те, що ви можете зробити разом з дівчатками на вечірці. Наприклад, брелоки, ручки, міні-блокноти (які за бажанням можна зробити іменними) або те, що можна зробити на вечірці, наприклад, малюнки на футболках, сумках і т.д. 7. 7

  Підготуйтеся. Якщо у вас недостатньо велика спальня, ви завжди можете провести вашу вечірку у вітальні з дозволу батьків. Прикраси залежать від вашого уявлення про вечірку, будь то гламурна і жіночна або ж дружні посиденьки. Основні декорації - це кулі і стрічки.

 8. 8

  Проведіть вечірку. Переконайтеся, що ви не розкидали їжу всюди і весело провели час.

Поради

 • Завжди будьте готові!
 • Спробуйте зберегти чистоту під час вечірки, не ображаючи ваших гостей, так як ви заощадите час з прибиранням.

Попередження

 • Слідкуйте за рівнем шуму, особливо якщо врахувати, що це відбуватиметься вночі. Думайте про ваших сусідів і про те, що вони можуть викликати поліцію.
 • Не влаштовуйте вечірку, якщо ви не готові до подальшої прибирання і не готові взяти на себе повну відповідальність за те, що може трапитися.