Як влаштувати відмінну вечірку з нагоди дня народження (у віці від 12 до 14 років)

Якщо у вас скоро намічається День народження і ви майже вже підліток, а може вже досягли підліткового віку, то ця стаття призначена саме для вас! (Майте на увазі, що це молодіжна вечірка і ваші гості залишаться у вас на ніч до ранку!)

Кроки

 1. 1

  Запитайте дозвіл у своїх батьків / опікунів.

 2. 2

  Складіть список гостей, яких ви хочете запросити.

 3. 3

  Подумайте про відповідний день і час. Якщо ви збираєтеся запросити на свій День народження більше 5 осіб, то гарненько подумайте про день і датою вечірки, які влаштують як вас, так і ваших гостей .. Якщо гості залишаться у вас на ніч до ранку, і ви запросите більше 5 осіб, то постарайтеся підібрати число і день, які влаштують каждого- таким чином, всі ваші друзі зможуть прийти на вечірку.

 4. 4

  Як тільки ви вирішили, кого ви хочете запросити, підберіть відповідну дату і час, тільки тоді почніть розсилати запрошення, або ви можете обдзвонити ваших гостей (переконайтеся, що ви поінформували ваших гостей про майбутній день народження принаймні за тиждень до свята).

 5. 5

  На ваш розсуд, ви можете купити або зробити своїми руками дорогі або недорогі прикраси. (Крім того, якщо ви це можете собі дозволити, придбайте невеликі подарунки для гостей на знак вдячності за візит, не просто дрібнички, а те, що доведеться гостям за смаком.)

 6. 6

  В день вечірки, попросіть близького друга прийти раніше. Таким чином, ваш друг допоможе вам не тільки з декораціями, але вам також буде з ким перемовитися словом. Також приготуйте закуски і напої для гостей. Запасіться тортом і чимось на зразок готової піци!

 7. 7

  Перед вечіркою накладіть хороший макіяж, і надіньте красиве, неформальне сукню.

 8. 8

  Прямо перед вечіркою, включіть музику.
 9. 9

  Вітайте гостей з посмішкою і / або обійміть їх і не забудьте поговорити з батьками ваших друзів протягом декількох хвилин. Нагадайте батькам про час, коли вечірка підійде до кінця, і вони зможуть забрати своїх дітей.

 10. 10

  Коли всі гості зберуться, почніть танцювати, розмовляти і грати в ігри. Виберіть ігри, в яких кожен захоче взяти участь.

 11. 11

  Торт, піцу, і розглядати подарунки можна в той же самий час.

 12. 12

  Спальні мішки можна починати розкладати близько 9:00 або 10:00 вечора, і в цей же час можна починати готуватися до сну. Звичайно, ви відразу не заснете, але поступово ваші гості перевдягнуться в піжами і почнуть готуватися до сну!

 13. 13

  Пізно ввечері, голосно не розмовляйте, можна пограти в ігри типу "Правда або розплата" і т.д. Не грубите і не жартувати над кимось ... якщо у вас є гість, який відпускає злі жарти на адресу гостей, не підтримуйте його (це означає, що ви самі граєте гостей на своїй власній вечірці!)

 14. 14

  Вранці, нехай ваша мама, тато чи опікун приготує сніданок. Виберіть їжу, яка сподобається гостям - підберіть відповідний раціон (вівсяні пластівці навряд чи підійдуть, і т.д ..)

 15. 15

  Переодягніться і вимкніть музику і продовжуйте веселитися, поки батьки не приїдуть за вашими друзями. Гості не повинні допомагати прибирати ваш будинок, ви можете вдатися до їхньої допомоги тільки в тому випадку, якщо вони повністю розгромили ваш дім! Ваш друг може вам у цьому допомогти, і батьки можуть забрати його трохи пізніше.

 16. 16

  Коли батьки приїхали, роздайте гостям їх подарунки і обійміть на знак вдячності за візит. 17. 17

  Коли всі розійшлися, займіться прибиранням, а потім відпочинком!

Поради

 • Переконайтеся, що вечірка припала всім до смаку.
 • Не запрошуйте занадто багато гостей, тому що може стати брудно і дуже швидко! Крім того буде дуже складно задовольнити бажання кожного з запрошених. Виникне хаос.
 • Не забудьте про батьків. Їм теж повинна сподобається вечірка.

Що вам знадобиться

 • Запросити від 2 до 5 друзів (можна і більше)
 • Один друг, який прийде раніше і піде пізніше за всіх
 • Музика
 • Напої / закуски
 • Торт / морозиво
 • Піца або інший асортимент їжі для вечері
 • Невеликі подарунки для гостей на знак подяки за візит.
 • Велика кімната для сну і для вечірки
 • Прикраси
 • Ігри
 • Їжа для сніданку
 • Макіяж і неформальне плаття (звичайно, на ваш розсуд)