Як видалити сіма

Ви граєте в The Sims, The Sims 2 або The Sims 3 і вас втомив якийсь набридливий член сім`ї? Тоді не переселяти його в новий будинок, а повністю видаліть його, і вам більше ніколи не доведеться мати з ним справи!

Кроки

  1. 1

    В іграх Sims 1 і 2: Натисніть Ctrl + Shift + C. Вгорі екрана з`явиться спеціальне віконце - консоль. Наберіть move_objects on. Після цього, увійдіть в режим Покупка і видаліть небажаного Сіма, так само як ви видаляєте меблі.
  2. 2

    У грі Sims 3: Тут все трохи складніше. Натисніть ту ж комбінацію клавіш, але замість вищевказаного коду наберіть moveObjects on. Видаліть вашого сіма.  3. 3

    У першій і другій версіях гри віддалений сим знову з`явиться, якщо ви перезавантажте сім`ю. У Sims 3, щоб повернути віддаленого сіма, вам потрібно буде змінити активну сім`ю, а потім повернутися знову до колишньої. Сім буде відновлений без бажань.


Попередження

  • Не забудьте зберегти гру перед тим, як видаляти сіма - в іншому випадку, всі зміни (навички, предмети), зроблені вами після попереднього збереження, будуть також видалені.