Як ходити в гості до інших людей в Sims 2

Хочете ходити в гості до інших сімам в Sims 2? Ось як це можна зробити.

Кроки

 1. Як ходити в гості до інших людей в Sims 2

  1

  Обидва сіма повинні жити в одному райне, бути знайомі, і в обох симов повинні бути телефони.

 2. Як ходити в гості до інших людей в Sims 2

  2

  Зайдіть на ділянку сіма, до якого ви хочете приїхати.

 3. Як ходити в гості до інших людей в Sims 2

  3

  Скористайтеся телефоном, натисніть "Подзвонити сіму" і запросіть сіма, до якого ви хочете потрапити.
 4. Як ходити в гості до інших людей в Sims 2

  4

  Натисніть одночасно Ctrl, Shift і C на вашій клавіатурі, щоб відкрити меню читів. У який з`явився маленькому полі введіть "boolprop testingcheatsenabled true" (без лапок).

 5. Як ходити в гості до інших людей в Sims 2

  5

  Коли сим приїде, привітайте його. Потім, клацніть на сімі-гостя з затиснутою клавішею "shift" та натисніть "Зробити доступним для вибору". Так ви зможете контролювати сіма-гостя. Ви все ще можете попросити його залишитися на ніч, але вам не потрібно робити цього, тому що цей сим доступний для вибору і не піде, поки ви знову не зробите його недоступним для вибору.

 6. Як ходити в гості до інших людей в Sims 2

  6

  Натисніть одночасно Ctrl і C на вашій клавіатурі, щоб відкрити меню читів. Введіть "boolprop testingcheatsenabled false" (без лапок) в маленькому полі в натисніть enter.

 7. Як ходити в гості до інших людей в Sims 2

  7

  Ви можете робити з Сімом-гостем все, що захочете. Ви можете залишити його на ніч, або залишити його в будинку на пару внутрішньоігрових годин. 8. Як ходити в гості до інших людей в Sims 2

  8

  Коли ви захочете, щоб сім-гість пішов, знову відкрийте меню читів і введіть "boolprop testingcheatsenabled true", після чого натисніть enter. Клацніть по сіму з затиснутою клавішею "Shift" на клавіатурі, після чого натисніть "Зробити недоступним для вибору". Знову відкрийте меню читів, введіть "boolprop testingcheatsenabled false" і натисніть enter. Тепер ви не можете контролювати сіма-гостя.

 9. Як ходити в гості до інших людей в Sims 2

  9

  Коли ви будете контролювати Сіма, який володіє будинком, натисніть на сімі-гостя і виберіть варіант "Попрощатися" або "Попросити піти". Після цього сім-гість піде. Ви можете зберегтися, покинути дільницю і / або, якщо хочете, піти в будинок сіма гостя.


Поради

 • Ви можете підсилити ефект, якщо не будете багато часу контролювати власника будинку, роблячи це тільки в крайньому випадку (наприклад можна зробити так, щоб власник будинку прибирав і готував їжу) і контролювати тільки сіма-гостя.

Що вам знадобиться

 • Гра The Sims 2 для ПК
 • Комп`ютер
 • 2 сіма з телефонами