Як створити вагітного підлітка в грі The Sims 2

Незважаючи на те, що ви не можете створити вагітність у справжнього підлітка в грі The Sims 2, ви можете використовувати даний прийом, щоб перетворити дорослої людини в підлітка. Читайте інструкцію.

Кроки

 1. Як створити вагітного підлітка в грі The Sims 2

  1

  Натисніть Ctrl + Shift + C на клавіатурі, щоб з`явилося діалогове вікно, і введіть чит-код: "BoolProp Testingcheatsenabled true". Не вставляйте лапки і не залишайте прогалин.
  • Ви можете просто скопіювати цей код і вставити за допомогою CTRL + V.

 2. Як створити вагітного підлітка в грі The Sims 2

  2

  Створіть двох дорослих симов. Пізніше вони стануть парою підлітків. Вони не стануть "справжніми" підлітками, так як їм не потрібно буде ходити в школу, але вони зможуть ходити на роботу, мати дітей і навіть пити еліксир життя, щоб залишатися вічно молодими.
  • Якщо ви вже створили підлітків, не хвилюйтеся. Натисніть [b]CTRL + SHIFT + C, щоб знову відкрити чит-меню. Потім введіть: "[b]agesimscheat on", Щоб змінити вік. [b]SHIFT + CLICK на кожного Сіма, виберіть [b]Set Age (Виберіть вік), а потім [b]Adult (Дорослий).
 3. Як створити вагітного підлітка в грі The Sims 2

  3

  SHIFT + CLICK на перший Сіма, якого ви хочете перетворити. Потім натисніть Spawn> More> Sim Modder. Повинен з`явитися малюк. Виберіть [b]Age (Вік), а потім [b]Teen (Підліток).

 4. Як створити вагітного підлітка в грі The Sims 2

  4

  SHIFT + CLICK на того ж сіма і виберіть More> Force Error> Delete. Це тимчасово видалить вашого Сіма, дозволяючи вам перетворити його в підлітка.

 5. Як створити вагітного підлітка в грі The Sims 2

  5

  SHIFT + CLICK значок корзини та виберіть Reset Age Duration. Ваш перший сим знову з`явиться, здатний робити все, що роблять дорослі, але залишаючись в тілі підлітка. Тепер ви можете видалити малюка. Якщо цим не з`явився, натисніть на іншого сіма, натисніть Tombstone of life Death, і виберіть члена сім`ї. Ваш сим знову з`явиться.
  • Значок кошика знаходиться перед будинком симов. 6. Як створити вагітного підлітка в грі The Sims 2

  6

  Повторіть кроки 3, 4, 5 з іншим Сімом. Тепер ви можете вибирати функцію "woohoo", спробувати завести дитину і одружити їх.

 7. Як створити вагітного підлітка в грі The Sims 2

  7

  Натисніть CTRL + SHIFT + C і введіть "boolProp testingCheatsEnabled false", щоб закінчити чит. Якщо чит включений занадто довго, з грою можуть відбуватися незрозумілі речі.

Поради

 • Щоб все вийшло, у вас повинна бути версія гри the Sims 2: Night Life Expansion Pack. В іншому випадку, нічого не з`явиться.
 • В результаті чита можуть виникати глюки. Наприклад, вам може знадобитися використовувати [b]ModTheSims і отримати [b]Teen Maternity, щоб вагітні Сіми-підлітки не виглядали, як літаючі голови. Якщо тільки ви самі цього не хочете.
 • Щоб отримати дорослий одяг [b]SHIFT + CLICK на сіма і виберіть [b]Change Suit (Змінити костюм). Натисніть [b]Swimsuit (Купальний костюм), а потім виберіть [b]Maternity Clothes (Доросла одяг).

Попередження

 • Завжди будьте обережні при використанні boolProp- ніколи не натискайте нічого в чит-меню, якщо не знаєте, що це значить!
 • Іноді це може викликати гальмування гри або навіть вивести її з ладу. Якщо ви думаєте, що це можливо, пробуйте чит-код!
 • Ви також можете збити інші налаштування в грі.