Як стати вампіром у грі Sims 2

Сонячне світло - найстрашніший кошмар для вампірів у грі Sims. Коли приходить нічний час, вампіри виходять на вулицю, танцюють, їдять і займаються звичайними людськими справами. У цій статті ми розповімо, як стати вампіром, вилікувати вампіризм і спілкуватися з іншими вампірами. Щоб стати вампіром, у вас має бути встановлено розширення Sims 2 Nightlife.


Примітка: Якщо у вас немає цього розширення, ви не зможете стати вампіром.

Кроки

 1. Як стати вампіром у грі Sims 2

  1

  На початку гри почекайте, поки настане ніч, а потім їдьте в поселення Симов. Знайдіть сірих, дивно одягнених симов, подружитеся з ними, у вас повинні бути гарні стосунки. Рано чи пізно, сим вкусить вас. Після цього ви станете вампіром.

 2. Як стати вампіром у грі Sims 2

  2

  Ви можете піти обхідним шляхом. Натисніть Ctrl Shift C, коли перебуваєте біля вампіра. З`явиться консоль, введіть «BoolProp testingCheatsEnabled true», тільки без лапок. Виберіть будинок. Тримайте клавішу Shift і натисніть на сіма. Виберіть опцію «зробити вампіром». У сіма виростуть ікла, його шкіра стане сіркою. Тепер він - вампір.

 3. Як стати вампіром у грі Sims 2

  3

  Пам`ятайте, що в денний час сим не повинен перебувати на вулиці, під впливом прямих сонячних променів. Сидите вдома, подалі від вікон, краще йдіть спати в труні. Під час сну настрій і потреби сіма зміняться не будуть.

 4. Як стати вампіром у грі Sims 2

  4

  Пам`ятайте, що після заходу сонця вампіри виходять на вулицю і йдуть на прогулянку. Ви можете піти на побачення або на вечірку. Не забудьте купити труну для вашого сіма. Він коштує 1500 монет. Якщо у вас недостатньо грошей, натисніть Ctrl Shift C, перебуваючи у своєму будинку, введіть код «Motherlode», щоб отримати 50 тисяч монет.
 5. Як стати вампіром у грі Sims 2

  5

  Щоб вилікувати вампіризм, потрібно викликати по телефону ворожку і купити у неї зілля під назвою Вампіролечін. Після того, як ви вип`єте зілля, ви вилікуєтеся від вампіризму. Зілля коштує 60 монет.


Поради

 • Якщо у вашого сіма хороші відношення з іншим Сімом-вампіром, вони можуть умовити його випити зілля Вампіролечін.
 • Якщо ваш сим їздить на роботу на машині, машина повинна бути з причепом, щоб сим зміг ховатися в ній від сонця.


 • Вампіри можуть виконувати багато цікавих дій: кусати інших симов, літати у формі летючої миші. Вони не можуть потонути, у них немає відображення в дзеркалі, але вони все одно можуть його використовувати.
 • Існує ймовірність, що звичайний сим може злякатися до смерті, якщо потривожить сон вампіра.
 • Введіть Ctrl Shift C, потім «Boolprop testingcheatsenabled true», потім натисніть на сіма, тримаючи клавішу Shift (два рази), виберіть «стати вампіром». Після цього, натисніть знову Ctrl Shift C і введіть «Boolprop testingcheatsenabled false».

Попередження

 • Вампіри безсмертні, тому не старіють.
 • Якщо ви опинилися на вулиці в денний час, з сіма піде дим, негайно повертайтеся в приміщення.

Що вам знадобиться

 • Комп`ютер
 • Гра Sims 2 і Sims 2 Nightlife