Як видалити свій аккаунт Zoosk

Zoosk - це популярний сайт знайомств, але що робити, якщо він більше не потрібен? Видалити обліковий запис Zoosk - не найпростіше завдання, на самому сайті ви можете тільки деактивувати її. Після деактивації необхідно заборонити доступ до профілю Facebook і зв`язатися з адміністрацією Zoosk для остаточного видалення.
Метод 1 з 3: Відключення облікового запису

 1. 1

  Увійдіть у свій обліковий запис Zoosk. Для деактивації необхідно увійти під своїм ім`ям. Остаточно видалити профіль на сайті Zoosk можна. Спочатку потрібно відключити обліковий запис, а потім звернутися в службу підтримки.

 2. 2

  Видаліть або змініть всю інформацію в своєму профілі. Оскільки ви можете тільки відключити свій обліковий запис, рекомендується змінити всю інформацію про себе, щоб вона ніяк не вказувала на вас. Це допоможе захистити особисті дані. Приберіть ім`я, місце проживання, фотографію та іншу особисту інформацію.

 3. 3

  Зайдіть в налаштування. У випадаючому меню справа вгорі сторінки є іконка з шестерінкою - вона і відкриває сторінку налаштувань.

 4. 4

  В особистих налаштуваннях натисніть "Аккаунт". Виберіть "Редагувати" праворуч від статусу аккаунта. Натисніть "Відключити". З`явиться сторінка, на якій вас попросять залишитися. Підтвердіть відключення.

 5. 5

  Оберіть причину. Zoosk запитає про причину відключення облікового запису. Виберіть будь-яку в випадаючому списку. Ви не зобов`язані докладно пояснювати причину.

Метод 2 з 3: Відключення доступу в Facebook

 1. 1

  Зайдіть в Facebook. Якщо ви пов`язали профіль Zoosk з Facebook, необхідно скасувати дозвіл Zoosk на доступ до вашого профілю, щоб не засмічувати стрічку. Зайдіть в свій профіль на Facebook.

 2. 2

  Зайдіть в налаштування. У правому верхньому кутку сторінки є меню, що випадає, зайдіть через нього в налаштування.

 3. 3

  Відкрийте вкладку "Програми" в меню зліва. З`явиться список всіх веб-додатків, що мають доступ до вашого профілю Facebook.

 4. 4

  Видаліть Zoosk. Знайдіть у списку Zoosk і натисніть "X" праворуч від цього запису. У вас запитають підтвердження на видалення. Якщо ви хочете видалити всю інформацію про діяльність Zoosk у вашому профілі, поставте відповідну галочку і натисніть "Видалити".

Метод 3 з 3: Остаточне видалення

 1. 1

  Відкрийте сторінку служби підтримки Zoosk. Ви можете написати їм електронною поштою запит на видалення. Немає ніякої гарантії, що Zoosk видалить облікову запісь- спробуйте проявити наполегливість, це не зашкодить.


  • Посилання на сторінку служби підтримки знаходиться внизу головної сторінки.

 2. 2

  Натисніть кнопку "Email Zoosk Customer Support". Відкриється форма зв`язку, в якій ви можете залишити повідомлення для служби підтримки. Ввічливо попросіть остаточно видалити ваш обліковий запис, відзначте, що ви не збираєтеся надалі відновлювати її. Не забудьте написати, що профіль ви вже відключили.
  • Виберіть "Technical Support" чи "Billing" в якості теми повідомлення

 3. 3

  Зателефонуйте до Zoosk. Якщо ви не отримали відповідь протягом декількох днів, знайдіть телефон на сторінці служби підтримки (за посиланням «contact Zoosk» праворуч). Зателефонувавши, попросіть з`єднати вас з ким-небудь, хто допоможе остаточно видалити обліковий запис. Зберігайте спокій і будьте чемні.
  • Повторюйте, поки хто-небудь не підтвердить, що ваш профіль остаточно знищений.

Попередження

 • Ваш профіль відтепер буде невидимим.
 • Учасники більше не зможуть відповідати на ваші попередні флірти.
 • Вам не повернуть витрачені гроші.
 • Ви втратите всіх своїх друзів Zoosk.
 • Ви більше не зможете використовувати свої монети Zoosk.