Як скасувати обліковий запис Netflix онлайн

Netflix надає користувачам можливість змінити свій обліковий запис на більш дешевий план або скасувати її повністю. Якщо ви її скасуєте, ви зможете дивитися трансляцію, поки не почнеться новий платіжний період. Дізнайтеся, як скасувати обліковий запис Netflix онлайн.
Метод 1 з 4: Вхід в Netflix

 1. Як скасувати обліковий запис Netflix онлайн

  1

  [b]Зайдіть на Netflix.com.

 2. Як скасувати обліковий запис Netflix онлайн

  2

  Увійдіть у свій обліковий запис, використовуючи свій логін і пароль.
  • Ви також можете увійти в свій обліковий запис Netflix через Facebook, якщо ви зв`язали акаунт Netflix з аккаунтом Facebook.

Метод 2 з 4: Облікова запис Netflix

 1. Як скасувати обліковий запис Netflix онлайн

  1

  Знайдіть кнопку "Ваш обліковий запис" у верхньому правому куті. Вона повинна бути поруч з вашим ім`ям. Натисніть на неї.

 2. Як скасувати обліковий запис Netflix онлайн

  2

  Прочитайте інформацію вашого облікового запису. Найчастіше інформація вказується у верхній частині, у двох полях "Трансляції" і "DVD" планів.

Метод 3 з 4: Варіанти скасування Netflix

 1. Як скасувати обліковий запис Netflix онлайн

  1

  Вирішіть, чи хочете ви змінити свій план на більш дешевий або скасувати його зовсім.

 2. Як скасувати обліковий запис Netflix онлайн

  2

  Виберіть змінити свій DVD план на більш дешевий варіант. Натисніть на посилання "Змінити план", щоб зменшити кількість дисків або типів дисків, які ви отримуєте кожен місяць. 3. Як скасувати обліковий запис Netflix онлайн

  3

  Скасуйте DVD план, перейшовши на сторінку облікового запису та натиснувши кнопку "Скасувати DVD план". Підтвердіть, що хочете скасувати Netflix DVD.

 4. Як скасувати обліковий запис Netflix онлайн

  4

  Поверніться на сторінку облікового запису. Натисніть кнопку "Змінити план", щоб змінити план на дешевший, або "Скасувати план трансляції", щоб закрити свій обліковий запис Netflix повністю.

Метод 4 з 4: Завершення процедури

 1. Як скасувати обліковий запис Netflix онлайн

  1

  Надішліть залишилися DVD-диски в Netflix до дати, зазначеної на сторінці скасування. Як правило, вони дають 7 днів, щоб повернути фільми після скасування. Якщо диски не будуть отримані вчасно, вам доведеться доплатити.

 2. Як скасувати обліковий запис Netflix онлайн

  2

  Ви повинні отримати лист електронною поштою, яке підтверджує скасування облікового запису Netflix. Майте на увазі, що кошти не будуть відшкодовані, якщо у сплаченому періоді залишилося ще кілька днів.

 3. Як скасувати обліковий запис Netflix онлайн

  3

  Якщо ви хочете відновити свою обліковий запис протягом року, вам всього лише необхідно увійти в Netflix.com. Ви можете увійти в систему, використовуючи адресу своєї електронної пошти та пароль. Netflix зберігає цю інформацію протягом року.

Поради

 • З 2011 року Netflix не дозволяє переводити аккаунт в сплячий режим, якщо ви їдете у відпустку або в інший час, коли ви його не використовуєте. Якщо ви хочете не платити, вам необхідно буде скасувати обліковий запис, а потім заново відновити.