Як зробити ефект вогню в Photoshop

Якщо ви коли-небудь хотіли додати відтінок вогню на зображенні, Photoshop є для цього відмінним інструментом. Ми покажемо вам кілька способів отримати зображення, яке ви хочете. Це легко і цікаво робити.
Метод 1 з 3: Основи

 1. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  1

  Відкрийте Adobe Photoshop CS6. Встановіть колір фону на чорний, а колір переднього плану на помаранчевий.

 2. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  2

  Створіть новий документ. Встановіть будь-який бажаний розмір, і у спливаючому вікні [b]Background Contents(Вибір фону) виберіть [b]Background Color (`Колір фону). Натисніть OK.

 3. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  3

  Зобразити хмари. З `"Filters`" (Фільтри) на верхній панелі спустітуесь на `"Render"` (Зобразити) і виберіть [b]Clouds (Хмари).

 4. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  4

  Збережіть свій вогонь. Цей фільтр буде показувати гаусові хмари з кольором зображення і кольором фону. Використання різних кольорів може призвести до деяких цікавих ефектів Математичні інструменти.
  • Готові до більшого? Перевірте «Розширений метод» нижче.

Метод 2 з 3: Додавання вогню до тексту

 1. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  1

  Відкрийте документ з текстовим шаром або створіть новий. Для цього прикладу ми використовували простий чорний фон зі словом "ВОГОНЬ!" в Arial Black на другому шарі. Важливо, щоб текст був на іншому шарі, що не на фоні.
  • Якщо ви використовуєте існуючий документ, працюйте з копією оригіналу.

 2. 2

  Дублюйте текст. Перетягніть оригінальний текстовий шар на значок нового шару в нижній частині вікна Layers (Шари).

 3. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  3

  Додати Outer Glow (Зовнішнє світіння). Після дублювання з меню Fx в нижній частині меню Layers (Шари) виберіть Outer Glow (Зовнішнє світіння). У вікні Layer Style (Стиль шару) змініть колір світіння з жовтого на білий і Opacity (Непрозорість) на 100%, як показано:
  • Натисніть кнопку ОК. Ваше зображення повинно виглядати наступним чином:

   Як зробити ефект вогню в Photoshop

 4. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  4

  Застосуйте Gaussian Blur (Гаусове розмиття). З меню [b]Filter (Фільтр) виберіть [b]Blur (Розумієте)> [b]Gaussian Blur ... (Гаусове розмиття). Photoshop попередить, що ця дія буде растеризувати текстовий шар, і що ви не зможете редагувати сам текст, якщо ви продовжите. Натисніть ОК і встановіть розмиття, щоб це виглядало приблизно так:
  • Зверніть увагу, що якщо ваш текстовий шар більше або менше, ніж наш приклад, фактична установка Radius (Радіус) буде змінюватися. У прикладі було встановлено тип 72 pt.

 5. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  5

  Налаштуйте інструмент Smudge (Палець). Виберіть інструмент Smudge (нижче інструменту Gradient (Градієнт)), потім натисніть на налаштування кисті у верхній частині вікна. У вікні налаштування розмазування інструменту використовуйте ці налаштування:
  • З цими налаштуваннями ви будете "малювати" вогонь. Як і в будь-якому вигляді роботи з пензлем у Photoshop або інших графічних додатках, рекомендується використання таблетки.

 6. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  6

  Створіть полум`я. Використовуючи інструмент розмазати, розмажте букви зсередини, щоб створити видимість полум`я. Короткі, швидкі удари дадуть вам кращий результат, і якщо ви використовуєте кисть, варіюйте товщину по тиску. Ваш вогонь повинен виглядати, як показано:
  • Коли це зроблено, дублюйте розмазаний шар.

 7. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  7

  Застосуйте Radial Blur (Радіальне розмиття). З меню [b]Filter (Фільтр) виберіть [b]Blur (Розумієте)> [b]Radial Blur ... (Радіальне розмиття), і у вікні виконайте наступні налаштування:
  • Ледь помітне розмиття дасть вогню додатковий приплив енергії

 8. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  8

  Зробіть свій образ в градаціях сірого. З меню [b]Image (Зображення) виберіть Grayscale (Сірий). Photoshop знову попередить, що ця дія буде растеризувати шар, і що ви не зможете його редагувати, якщо продовжите. Натисніть кнопку [b]Flatten (Растеризувати) для продовження.

 9. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  9

  Перетворення в індексований колір. З меню [b]Image (Зображення) виберіть [b]Mode (Режим)> [b]Indexed Color (Індексовані кольору). Після цього з того ж меню виберіть [b]Color Table(Таблиця кольорів).
  • З меню у верхній частині вікна [b]Color Table(Таблиця кольорів) виберіть Black Body (Чорна основа)

 10. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  10

  Вітаємо, ви зробили вогонь! Ваше зображення повинно виглядати приблизно так:

Метод 3 з 3: Рідкий вогонь 1. 1

  Відкрийте Adobe Photoshop. Встановіть колір переднього плану на білий, а колір фону на чорний. Швидкий спосіб зробити це - натиснути клавішу D (для кольору за замовчуванням), і клавішу X (міняти кольори тексту і фону).

 2. 2

  Створіть нове зображення Photoshop. Як і в описаному вище способі встановіть у спливаючому вікні [b]Background Contents(Вибір фону) виберіть [b]Background Color (`Колір фону). Натисніть OK ..

 3. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  3

  Створіть закруглений прямокутник, натиснувши на інструмент форми на панелі завдань на лівій стороні. Намалюйте квадратну форму в середині зображення.

 4. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  4

  Установка атрибутів форми. У верхній частині вікна виберіть [b]Fill (Наповнити), виберіть білий колір. Виберіть атрибут [b]Line (Лінія), і встановіть його нанівець, як показано.

 5. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  5

  Растерізуйте шар. Клацніть правою кнопкою миші на імені нового шару фігури «Rounded Rectangle 1, by default» (Прямокутник із закругленими кутами 1, за замовчуванням) і виберіть [b]Rasterize Layer (Растеризувати шар) з контекстного меню.

 6. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  6

  Додайте вітер. Переконайтеся, що шар форми і раніше вибраний. З меню [b]Filter (Фільтр) виберіть [b]Stylize (Стилізувати), а потім [b]Wind (Вітер).

 7. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  7

  Налаштуйте параметри вітру. Виберіть наступні настройки у вікні [b]Wind (Вітер) і [b]From the Right (Праворуч), потім натисніть кнопку [b]OK.

. # Натисніть Command + F (ПК: Ctrl + F) двічі. Це підсилює ефект Вітер. Ваш прямокутник повинен виглядати приблизно так:

Як зробити ефект вогню в Photoshop

 1. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  1

  Поворот зображення. Натисніть на меню [b]Image (Зображення), потім [b]Image Rotation (Поворот зображення), на [b]90 ° CW.

 2. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  2

  В меню фільтра виберіть Liquify (Зробити рідким). Відкриється вікно. Встановіть розмір кисті на початковому етапі приблизно до 25, потім натисніть і перетягніть на лініях, зроблених вітром, щоб спотворити їх так, як може виглядати полум`я. Змініть розмір кисті для більш реалістичного вигляду полум`я. Після того як ви зробили це, натисніть кнопку ОК.

 3. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  3

  Розмити зображення. Натисніть на [b]Filter (Фільтр), [b]Blur (Розумієте)> [b]Gaussian Blur ... (Гаусове розмиття) і встановіть радіус 1 піксель.
  • Дублюйте шар двічі. Ви можете зробити це або шляхом перетягування першого шар на значок нового шару в нижній частині вікна Layers або натиснувши Command + J (PC: Ctrl + J) двічі.
  • Зробіть 2 верхніх шару невидимими, натиснувши на око поруч із ними.

 4. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  4

  Натисніть на оригінальний (внизу) шар прямокутника. З вікна Adjustments (Налаштування), виберіть значок Hue / Saturation (Колірний тон / Насиченість).

 5. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  5

  Зробіть шар Hue / Saturation шаром відсікання (clipping layer). Натисніть на іконку відсікання шару в нижній частині вікна Adjustments (Налаштування). Це дозволить обмежити вплив шару Hue / Saturation тільки на шар безпосередньо під ним.

 6. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  6

  Встановіть рівні Hue / Saturation як показано на картинці. Обов`язково встановіть прапорець Colorize (Пофарбувати) в першу чергу. Відтінок (Hue) встановіть в значення 0, насиченість (Saturation) в 100, і яскравість (Lightness) в -50, що дає вам насичений червоний колір. Це має виглядати наступним чином:

 7. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  7

  Увімкніть верхній шар. Додайте ще один коригувальний шар Hue / Saturation, як і раніше, і встановити вирізку, як ви робили з нижнім шаром. Змініть властивості верхнього шару регулювання. Відтінок (Hue): 50, насиченість (Saturation): 100, яскравість (Lightness): -50. Це дозволить пофарбувати його в жовтий колір.

 8. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  8

  Виберіть залишилася білу форму (середній шар). З меню [b]Filter (Фільтр) виберіть [b]Blur (Розумієте)> [b]Gaussian Blur ... (Гаусове розмиття). Встановіть радіус в 7 пікселів. Ваше зображення повинно виглядати на даний момент приблизно так:

 9. Як зробити ефект вогню в Photoshop

  9

  Змініть метод накладення. Виберіть верхній шар і змініть тип шару, натиснувши в випадаючому меню, яке зазвичай [b]Normal (Нормально), виберіть [b]Overlay (Накладати).

 10. 10

  Привітайте себе! Робота зроблена, і ваш шедевр завершено!

Поради

 • Для методу «з нуля»:
  • Хороший розмір для фону 14см х 14см. Або 400 px на 400 px - теж хороший розмір.
  • Цей метод також може бути використаний для тексту