Як перетворити зображення в штриховий малюнок за допомогою Photoshop

Photoshop - це потужний інструмент, який може допомогти в будь-яких графічних цілях, таких як створення, розфарбовування і редагування малюнка. Перетворення зображення в штриховий малюнок з його використанням відбувається дуже просто без використання трасування Пензлем або використання Пера.
Частина 1 з 3: Відкриття файлу зображення в Photoshop

 1. Як перетворити зображення в штриховий малюнок за допомогою Photoshop

  1

  Запустіть Photoshop. Щоб запустити Photoshop, двічі клацніть на його ярлику на Робочому столі. Це відноситься до всіх версій Photoshop. Зачекайте, поки програма запуститься.
  • Якщо на вашому Робочому столі немає ярлика Photoshop, знайдіть його в списку програм і натисніть на відповідну іконку в цьому списку.
  • Якщо на вашому комп`ютері поки не встановлений Photoshop, ви можете використовувати пробну його версію з сайту Adobe. Докладніше про це можна дізнатися у відповідній статті.

 2. Як перетворити зображення в штриховий малюнок за допомогою Photoshop

  2

  Відкрийте зображення в Photoshop. Щоб це зробити, у програмі Photoshop перейдіть до Меню, розташованому у верхній частині екрану, і виберіть "Файл". У випадаючому меню виберіть "Відкрити", і повинно з`явитися вікно браузера.
  • Знайдіть файл і після цього натисніть "Відкрити". Відповідне зображення буде відкрито в Photoshop, а у вікні документа буде вказано назву файлу.

Частина 2 з 3: Підготовка зображення

 1. Як перетворити зображення в штриховий малюнок за допомогою Photoshop

  1

  Розблокуйте шар зображення. Якщо ви відкриваєте файл у форматі JPEG, його шар заблокірован- це означає, що ви не можете його перемістити. Вам потрібно розблокувати його за допомогою панелі "Шари", яка розташована в лівій частині екрана, двічі клацнувши на шарі "Фон".
  • З`явиться спливаюче вікно-просто натисніть "OK".
  • Ви також можете змінити ім`я файлу з "Шар 0" на будь-який зручний.

 2. Як перетворити зображення в штриховий малюнок за допомогою Photoshop

  2

  Дублюйте шар. Щоб це зробити, перейдіть на панель "Шари", клацніть правою кнопкою миші на шарі вашого зображення і виберіть "Дублювати шар".
  • З`явиться спливаюче вікно-змініть назву шару на "Копія фону" і натисніть "OK".

 3. Як перетворити зображення в штриховий малюнок за допомогою Photoshop

  3

  Заблокуйте вихідний шар, щоб уникнути змін у ньому. Для редагування вам потрібно використовувати тільки дублікат шару. Перейдіть до вихідного шару зображення або шару фону на панелі і натисніть на іконку замка.

Частина 3 з 3: Перетворення зображення в штриховий малюнок

 1. Як перетворити зображення в штриховий малюнок за допомогою Photoshop

  1

  Змініть колірний режим дубліката шару з "Нормального" на "Освітлення основи". Перейдіть на панель "Шари". Колірний режим ви можете знайти у верхній частині шарів, його значення за замовчуванням "Нормальний". Якщо ви натиснете на нього, з`явиться список інших режімов- виберіть "Освітлення основи".
  • Ваше зображення може виглядати надто контрастним, якщо видно обидва шари.

 2. Як перетворити зображення в штриховий малюнок за допомогою Photoshop

  2

  Інвертуйте кольорове зображення дубліката шару "Копії фону.[b]" Комбінація клавіш для інвертування кольорів в Windows - CTRL + I- для користувачів Mac це CMD + I.


  • Або ви можете вибрати пункт "Зображення" на панелі Меню у верхній частині екрана. Опція "Інвертувати" знаходиться в розділі "Коригування".
  • Зображення стане чорно-білим.

 3. Як перетворити зображення в штриховий малюнок за допомогою Photoshop

  3

  Застосуйте фільтр "Розмиття по Гауса". На панелі Меню перейдіть до пункту "Фільтр", виберіть "Розмиття", а потім "Розумієте по Гауса".
  • Зображення стане схоже на ескіз з невеликою кількістю квітів.

 4. Як перетворити зображення в штриховий малюнок за допомогою Photoshop

  4

  Змініть радіус в межах від 10 до 20 пікселів залежно від вашого зображення. Просто переконайтеся, що він виглядає як ескізний малюнок.

 5. Як перетворити зображення в штриховий малюнок за допомогою Photoshop

  5

  Створіть шар Колірний фон / Насиченість на шарі Корекції. Додати шар Корекції можна з Меню або за допомогою панелі "Шари".
  • Шар Корекції знаходиться в нижній частині панелі "Шари". Це іконка у вигляді кружечка поряд з Векторній маскою.
  • У розділі "Шар Корекції" виберіть "Кольоровий фон / Насиченість". На панелі шарів з`явиться новий шар.
  • Ви також можете знайти шар Корекції на панелі Меню в розділі "Шар". У розділі "Шар" виберіть "Нова корекція" і натисніть "Кольоровий фон / Насиченість".
  • Властивості шару Корекції з`являться на панелі Палітра, яка розташована в правій частині екрана.

 6. Як перетворити зображення в штриховий малюнок за допомогою Photoshop

  6

  Встановіть значення Насиченості -100, щоб перетворити зображення в штриховий малюнок. Переміщайте стрілочку Насиченості у властивостях Колірного фону / Насиченості, і ви помітите, що зображення стає чорно-білим. Воно стане більше схожим на малюнок олівцем.

 7. Як перетворити зображення в штриховий малюнок за допомогою Photoshop

  7

  Збережіть свій штриховий малюнок. Готово! Тепер зображення виглядає як намальований від руки штриховий малюнок. Тепер ви можете зберегти його як файл Photoshop або як файл зображення
  • Збережіть зображення у файл Photoshop, натисніть CTRL + S (або CMD + S для Mac).
  • Щоб зберегти зображення в іншому форматі та / або з іншою назвою файлу, натисніть SHIFT + CTRL + S (або SHIFT + CMD + S для Mac). У полі "Зберегти як" виберіть формат, в якому хочете зберегти файл, і введіть назву файлу у текстовому полі над полем "Зберегти як".