Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

Неважливо, смішно це чи ні, але іноді нам хочеться повеселитися з нашими фотографіями і зробити їх "модними". У цій статті, ви можете дізнатися, як, використовуючи Photoshop, перетворити ваш образ на фотографії в ляльку.

Кроки

 1. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  1

  Відкрийте вашу фотографію в Photoshop, натискаючи Ctrl + O і вибираючи потрібний файл.

 2. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  2

  Скопіюйте шар. Щоб це зробити, перетягніть шар на відповідну іконку панелі шарів. А також, ви можете натиснути на Layer> Duplicate Layer. Далі, зробіть розмиття скопійованого шару, натискаючи на Filter> Gaussian Blur і поміняйте налаштування з 1.5 до 6 пікселів.

 3. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  3

  Застосуйте маску шару. Натисніть на іконку add layer mask і заповніть шар чорним кольором. А також, ви можете натиснути на Layer> Layer Mask> Hide All.

 4. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  4

  Очистіть вашу шкіру. Використовуючи білу кисть, зокрема, вибираючи м`яку механічну кисть. Щоб знайти м`яку механічну кисть, натисніть на Brush tool і потім змініть її на просту кисть.

 5. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  5

  Продовжуйте працювати пензлем доти, поки ви не будете задоволені результатом. Ваше обличчя повинно виглядати так, як ніби зроблено з пластику.
 6. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  6

  Поліпшите колір ваших очей. Додайте який-небудь колір ваших очей, додаючи новий шар і вибираючи колір. Використовуючи brush tool, змініть розмір кисті, щоб він був не більше розміру зіниці, потім зафарбуйте його вибраним кольором. Щоб змінити розмір кисті з великого на маленький, натискайте на квадратні дужки вашої клавіатури ("[", "]") до тих пір, поки не доведете до потрібного вам розміру.
  • Врахуйте, що додаючи новий шар, ви повинні перейменувати його відповідно до його змістом. Таким чином, вам буде простіше їх розпізнати.

 7. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  7

  Змініть режим шару з blend на overlay.

 8. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  8

  Додайте колір вашим губам. Використовуйте pen tool, намалюйте форму ваших губ, копіюючи їх форму. Збережіть шлях на відповідній панелі. 9. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  9

  Ctrl + click на шлях у вашій панелі, щоб зробити вибірку. Далі, додайте новий шар і заповніть виділення рожевим кольором або будь-яким червоним відтінком.

 10. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  10

  Змініть режим шару з blend на soft light. Додайте Gaussian blur, щоб пом`якшити краю.

 11. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  11

  Додайте кольору на ваші щоки. Додайте новий шар і змініть розмір кисті до 100 пікселів. Використовуйте рожеву кисть (або відтінок червоного) на ваших щоках.

 12. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  12

  Змініть режим шару з blend на soft light.

 13. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  13

  Додайте виділення або білу підводку для ваших століття. Щоб додати відблиски, додайте новий шар і обрисуйте ваші очі чорним кольором. При цьому, змініть розмір кисті на маленький.

 14. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  14

  Змініть режим шару з blend на linear dodge.

 15. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  15

  Продублюйте шари підводки, щік і очі, щоб поліпшити кольори, які ви використовували у вашій фотографії.

 16. Як створити ляльковий образ своєї фотографії в Photoshop

  16

  Закінчите вашу роботу. Наприклад, додайте бантик до вашого волосся і коригувальний шар, щоб поліпшити вашу фотографію. Щоб додати бантик, ви можете знайти відповідну фотографію і, використовуючи Magic Wand, скопіювати бантик на вашу картинку. Щоб додати коригувальний шар, ви можете натиснути на Image> Adjustments> Vibrance.

 17. 17

  Ось і все.