Як зробити стару папір в Photoshop

Як зробити стару папір в Photoshop

У цій статті ви дізнаєтеся, як створити стару папір, використовуючи Photoshop так, щоб надалі, ви змогли створити постери, канцелярські товари, або навіть вітальні листівки.

Кроки

 1. Як зробити стару папір в Photoshop

  1

  Створіть новий документ, натискаючи Ctrl + N. Вкажіть розмір, залежно від вашого проекту, можливо це невелика листівка або постер.

 2. Як зробити стару папір в Photoshop

  2

  Вкажіть кольори, які ви будете використовувати на вашому документі або папері. Натисніть на вибір фону переднього плану, на панелі інструментів. З`явиться віконце з вибором кольорів, як показано на картинці.

 3. 3

  Далі, створіть новий шар і заповніть його вибраним кольором.
  • Створіть новий шар, натискаючи на маленьку іконку поруч з кошиком, на панелі шарів (а також, ви можете використовувати Shift + Ctrl + N).
  • Перейдіть з кольору переднього плану на колір заднього фону, і потім, заповніть новий шар вибраним кольором. Заповніть новий шар, використовуючи Ctrl + Backspace (а також, ви можете використовувати paint bucket tool).

   Як зробити стару папір в Photoshop

 4. Як зробити стару папір в Photoshop

  4

  Знову натисніть на колір переднього плану, щоб вибрати новий колір для вашого документа. Виберіть новий колір, грунтуючись на віконце квітів, а потім, створіть новий шар, щоб зафарбувати його новим кольором.  • Ви можете перейменувати ваші шари, наприклад, "Верхній шар" і "Нижній шар", щоб в майбутньому, знати призначення кожного шару. Перейменуйте їх на ваш розсуд.

 5. 5

  Тепер, встановіть нові кольори для переднього і заднього плану. Використовуйте ці кольори і застосуєте фільтр на верхній шар. Застосуйте хмарний фільтр, натискаючи на Filter> Render> Clouds. {Largeimage

 6. Як зробити стару папір в Photoshop

  6

  Додайте додаткові текстури на верхній шар, використовуючи інший фільтр. Натисніть Filter> Noise> Add Noise і додайте розмиття, використовуючи Filter> Blur> Gaussian Blur. Встановіть радіус розмиття від 2 до 4 пікселів.

 7. Як зробити стару папір в Photoshop

  7

  Додайте внутрішнє світіння на верхній шар. Зроби це, натискаючи на верхній шар і вибираючи опцію blending. У діалоговому вікні опції blending, додайте внутрішнє світіння, а потім використовуйте настройки, як показано на картинці.

 8. 8

  Тепер, ми будемо використовувати різні кисті.
  • Додайте новий шар і змініть кольори переднього і заднього фону на чорний і білий, натискаючи на Shift + D.


  • Далі, зайдіть на панель кистей і використовуйте м`яку механічну кисть, змінюючи режим на Color burn і прозорість на 30%.
  • Використовуйте кисть на краях вашого документа.

   Як зробити стару папір в Photoshop

 9. 9

  Додайте ще один ефект, використовуючи brush tool.
  • Знову створіть новий шар і натисніть на X. Таким чином, ви перейдіть на білий колір переднього тла.
  • Далі, використовуйте lasso tool, створіть різні рвані візерунки на вашому документі. Додавайте їх, затискаючи Shift.
  • Використовуйте кисть Chalk Dark Brush. А також, поміняйте налаштування вашої кисті, змінюючи режим на normal і прозорість на 40%.

   Як зробити стару папір в Photoshop

 10. Як зробити стару папір в Photoshop

  10

  Зробіть розмиття, додаючи відповідний ефект, наприклад, Gaussian Blur.

 11. Як зробити стару папір в Photoshop

  11

  Тепер, додайте ще один шар, щоб зробити світіння в центрі, використовуючи radial blur. Натисніть на gradient tool для редагування градієнта. У діалоговому вікні, поміняйте налаштування і кольору, як показано на картинці. Після цього, застосуйте radial blur на новому шарі.

 12. Як зробити стару папір в Photoshop

  12

  Нарешті, знову додайте новий шар. Натисніть X, щоб перейти від чорного на колір переднього тла. Створіть новий ефект, застосовуючи різні кисті на документі. А також, змініть режим кисті на Color Burn, з прозорістю 60%.

 13. Як зробити стару папір в Photoshop

  13

  Застосуйте Gaussian Blur на новому ефекті.

 14. Як зробити стару папір в Photoshop

  14

  Тепер, зв`яжіть шари з ефектами з верхнім шаром. Щоб зв`язати шари, виберіть два перших шару і затисніть кнопку Alt. Зробіть те ж саме для решти шарів. От і все, тепер у вас є стара папір, зроблена в Photoshop!