Як виконати резервне копіювання даних iPhone

Резервне копіювання даних iPhone збереже вам багато часу і нервів у випадку, якщо ваш телефон зламається або загубиться. Існує кілька способів зберегти настройки і дані вашого iPhone. Дотримуйтесь цього керівництву, щоб запобігти втраті важливої інформації.
Метод 1 з 3: Резервне копіювання за допомогою iTunes

 1. Як виконати резервне копіювання даних iPhone

  1

  Отримайте інформацію про те, що саме буде збережено. Резервне копіювання через iTunes збереже всі ваші налаштування, контакти, дані додатків, повідомлення та фотографії. Чи не будуть збережені синхронізовані музика, відео та подкасти. Їх потрібно буде синхронізувати заново через iTunes після закінчення процесу відновлення.

 2. Як виконати резервне копіювання даних iPhone

  2

  Підключіть телефон до комп`ютера. Використовуйте для цього USB кабель, який повинен бути в комплекті вашого телефону. Якщо ж у вас його не виявилося, то вам буде потрібно придбати новий, так як iPhone використовує для з`єднання особливий роз`єм.

 3. Як виконати резервне копіювання даних iPhone

  3

  Відкрийте iTunes. Відкрийте закладку "Summary" вашого пристрою. Для доступу до цієї закладці виберіть "View", потім "Show Sidebar". Ваш iPhone буде в списку в лівій області вікна iTunes. Виберіть його, це відкриє вікно "Device Summary".

 4. Як виконати резервне копіювання даних iPhone

  4

  Виберіть "Back Up Now". iTunes збереже дані вашого телефону в файл образу на вашому комп`ютері. Ви можете перевірити успішність резервного копіювання вибравши "Preferences", а потім закладку "Devices". У списку резервних копій повинна з`явитися ваша нова копія.

 5. Як виконати резервне копіювання даних iPhone

  5

  Відновлення з резервної копії iTunes. Підключіть iPhone до комп`ютера і відкрийте iTunes. Виберіть iPhone в лівій області екрану (див. Вище), потім виберіть "Restore Backup ..." на екрані "Summary". Перейдіть до тієї резервної копії, яку хочете відновити.

Метод 2 з 3: Збереження резервної копії в iCloud

 1. Як виконати резервне копіювання даних iPhone

  1

  Отримайте інформацію про те, що саме буде збережено. Всі покупки в iTunes і App Store будуть збережені. iCloud надає 5 ГБ під зберігання фотографій і відео, налаштувань пристроїв, даних додатків, повідомлень та рингтонів.
  • Музика на вашому телефоні, яку ви купували не в iTunes, НЕ буде збережена. Вам потрібно синхронізувати її заново за допомогою iTunes.

 2. Як виконати резервне копіювання даних iPhone

  2

  Увімкніть службу автоматичного резервного копіювання. Відкрийте розділ "Settings" на основному екрані, потім виберіть "iCloud", потім "Storage Backup ". Переключите" iCloud Backup "в положення" On ". Ваше пристрій автоматично проведе резервне копіювання при наявності джерела живлення і з`єднання з бездротовою мережею.


  • Ви можете вибрати що саме буде збережено в розділі "Manage Storage". Там ви зможете побачити який обсяг вільного місця займає резервна копія, а також вибрати які програми зберігати.

 3. Як виконати резервне копіювання даних iPhone

  3

  Відновлення з резервної копії iCloud. Ви можете відновити резервну копію в iCloud двома способами.
  • Якщо ви придбали новий пристрій, то Setup Assistant уточнить у вас, чи хочете ви відновити дані з iCloud. Виберіть цей варіант і введіть дані облікового запису Apple. Після цього ви зможете вибрати потрібну резервну копію з трьох останніх, а потім перенести дані на новий пристрій.
  • Щоб відновити дані на вашому поточному устрої, відкрийте "Settings", потім виберіть "General", і після цього "Reset". Виберіть "Erase All Content and Settings". Вам буде поставлено питання про те, чи хочете ви відновити дані вашого телефону з резервної копії. Виберіть варіант "Restore from iCloud Backup" для установки резервної копії даних на телефон.

Метод 3 з 3: Резервне копіювання за допомогою додатків

 1. Як виконати резервне копіювання даних iPhone

  1

  Отримайте інформацію про існуючі варіантах. Існує безліч як платних, так і безкоштовних додатків для резервного копіювання, які дозволять зберегти ваші контакти і фотографії. Залежно від програми вона може отримати доступ до ваших даних або через інший комп`ютер, або надати підтримку для декількох пристроїв.
  • Прочитайте огляди, щоб отримати уявлення про програму, її ефективності та надійності.

 2. Як виконати резервне копіювання даних iPhone

  2

  Завантажте програму. Деякі з програм подібного типу виконують всю свою роботу в одне клацання. Швидше за все вам потрібно створити обліковий запис на сайті розробника, або ж прямо через сам додаток iPhone.

 3. Як виконати резервне копіювання даних iPhone

  3

  Створіть резервну копію даних. Більшість додатків резервного копіювання можуть зберегти ваші контакти та повідомлення. Деякі з платних додатків можуть зберігати більше типів даних, наприклад, фотографії. У більшості випадків вам буде потрібно тільки натиснути на кнопку "Synchronize" або "Backup" і ваші дані будуть збережені на сервері програми.