Як витягувати iPhone контакти, фотографії і повідомлення за допомогою iBackup Extractor

Лінійка продукції Apple розширюється, і люди все більше використовують iPods, iPhones і iPads. У маленькій машині ви зберігаєте закритими свої контакти, повідомлення, фотографії, частину свого життя. Але що робити, якщо це пристрій ламається або втрачається? Що ви можете зробити, якщо оновили пристрій і втратили в процесі оновлення дані? Що робити, якщо ви хочете отримати доступ до ваших даних, які є частинкою вашого життя, і у вас немає поруч вашого Apple пристрою? Отже, читайте далі, щоб дізнатися, як вирішити вашу проблему!


Будь ласка, зверніть увагу: якщо у вас немає резервної копії, розгляньте можливості програм відновлення даних, таких як Enigma Recovery, Wondershare, Tenorshare і так далі.


Ось як це працює:


При синхронізації пристрою з програмою iTunes на PC або Mac, iTunes створює резервну копію даних на пристрої. Резервні копії інформації включає в себе фото і відео в Camera Roll, повідомлення (iMessage, SMS і MMS), обраного телефону, шпалери, контакти, календарі, додані програми та багато іншого. Для отримання додаткових відомостей про те, як iTunes створює резервні копії ваших пристроїв відвідайте [1]. Ці дані потім зберігаються до перезапису при наступній синхронізації вашого iOS пристрою, або поки ви не вирішите їх видалити. Ця стаття про те, як ви можете отримати доступ до цих даних та вилучити їх зі свого резервного копіювання iTunes.


Кроки

 1. Як витягувати iPhone контакти, фотографії і повідомлення за допомогою iBackup Extractor

  1

  Знайдіть дані. Ви могли б зберігати резервні копії в різних папках, але за замовчуванням папка iTunes знаходиться завжди у визначеному місці.
  • У Windows 7 і Vista: Users (your_username_here) AppData Roaming Apple Computer MobileSync Backup

 2. 2

  Mac: ~ / Library / Application Support / MobileSync / Backup /

 3. 3

  Windows XP: Documents and Settings (username) Application Data Apple Computer MobileSync Backup
 4. Як витягувати iPhone контакти, фотографії і повідомлення за допомогою iBackup Extractor

  4

  Скачайте і встановіть на свій комп`ютер iBackup Extractor. Безкоштовна пробна версія програми дозволяє витягти до 50 елементів.
  • iBackup Extractor працює на PC і Mac, зокрема, Microsoft Windows 7, Vista і XP, а також OSX10.7 або вище. Вона працює з резервними копіями всіх iOS пристроїв.

 5. Як витягувати iPhone контакти, фотографії і повідомлення за допомогою iBackup Extractor

  5

  Запустіть програму.

 6. Як витягувати iPhone контакти, фотографії і повідомлення за допомогою iBackup Extractor

  6

  Виберіть пристрій із списку у верхній частині, до резервного копіювання якого ви хочете перейти. Тепер ви можете продовжити процес отримання будь-яких даних за вашим вибором. Якщо пристрій захищене паролем, щоб отримати доступ до даних з вашого iPod або iPhoe Backup, програма буде просити вас ввести його на екрані.

 7. Як витягувати iPhone контакти, фотографії і повідомлення за допомогою iBackup Extractor

  7

  Перегляньте і витягніть контакти.


  • Клікніть кнопку контактів на лівій стороні. З`явиться список контактів з деталізацією справа.
  • Ви можете вибрати один або кілька контактів, і вибрати, яким шляхом витягти їх: як візитні картки, копіюванням в контакти Windows чи копіюванням їх в Outlook. За допомогою цього способу ви зможете відновити загублені контакти в iPhone або просто скопіювати їх в резерв.

 8. Як витягувати iPhone контакти, фотографії і повідомлення за допомогою iBackup Extractor

  8

  Перегляньте і витягніть фотографії.
  • Клікніть кнопку зображень на лівій стороні. З`явиться список фотографій і зображень, які зберігаються на пристрої, з якого ви зможете вибрати одне або декілька зображень і витягти на комп`ютер, або використовуйте "View Photos" для перегляду зображення в більшому дозволі.

 9. Як витягувати iPhone контакти, фотографії і повідомлення за допомогою iBackup Extractor

  9

  Перегляньте і витягніть повідомлення: Клікніть кнопу повідомлень на лівій стороні. Відобразиться список усіх повідомлень, збережених на пристрої, і ви зможете вибрати і витягти одне або декілька з них, або просто клікніть їх, щоб вивести переписку на правій стороні.

 10. Як витягувати iPhone контакти, фотографії і повідомлення за допомогою iBackup Extractor

  10

  Інші можливості включають в себе доступ до ваших календарів, інтернет-історії браузера і закладок, заміток і журналу викликів. І якщо у вас досі відсутні дані, обов`язково використовуйте Backup Explorer кнопку для доступу до файлової системи і отримання доступу до даних вручну (для досвідчених користувачів). Це дозволить вам навіть витягувати файли додатки безпосередньо з файлової системи

 11. 11

  Крім iBackup Extractor, існує ще безліч інших iPhone backup екстракторів, таких як Reincubate, iPhone Backup Extractor та інші. Для отримання загублених iPhone контактів, фотографій та повідомлень, крім способу вилучення їх з резервної копії iTunes, в даний час є програми відновлення даних iPhone (такі як Wondershare, Leawo, Aolor, Tenorshare), які підтримують сканування безпосередньо устрою і знаходять втрачені дані навіть без наявності iTunes резервного копіювання.

Попередження

 • Майте на увазі, що для функціонування програмного забезпечення, такого як iBackup Extractor, потрібно, щоб у цей момент пристрій був синхронізовано з iTunes.