Як відновити iPhone

Якщо ваш iPhone перестав працювати належним чином, для його лагодження, можливо, буде потрібно відновлення. При відновленні налаштування вашого iPhone повернуться до стану заводських. У цьому випадку вам доведеться попередньо зробити їх копію, щоб повернути колишні налаштування і відновити інформацію. Дотримуйтесь цій статті, щоб дізнатися, як це зробити.

Кроки

 1. Як відновити iPhone

  1

  Підключіть свій iPhone до комп`ютера. Відкрийте iTunes і переконайтеся, що він оновлений до останньої версії. Ваш телефон повинен з`явитися в списку пристроїв у лівій рамці iTunes. Ви будете використовувати iTunes для створення резервної копії та для процесу відновлення iPhone.
  • Якщо iPhone підключений до комп`ютера, але iTunes все одно його не розпізнае, вам може знадобитися запустити iTunes в режимі DFU. Якщо вам необхідно запустити його в режимі DFU, то, швидше за все, вам не вдасться зробити резервну копію.
   • Вимкніть iPhone.   • Тримайте кнопку живлення протягом трьох секунд. Потім рівно 10 секунд тримайте затиснутими разом кнопку живлення і Home.
   • Відпустіть кнопку живлення, але продовжуйте утримувати кнопку Home, поки ваш iPhone чи не з`явиться в списку пристроїв iTunes. 2. Як відновити iPhone

  2

  В меню пристроїв виберіть свій iPhone. У вкладці «Основні» натисніть на кнопку [b]«Відновити iPhone».

 3. Як відновити iPhone

  3

  Зробіть резервну копію свого пристрою. Перед початком процесу відновлення, вас запитають, чи хочете ви зробити резервну копію пристрою. Використовуйте інструмент резервного копіювання або систему iCloud, щоб створити копію поточного стану вашого пристрою. Завдяки цим програмам ви зможете легко відновити всі свої настройки, збережені зображення і додатки.

 4. Як відновити iPhone

  4

  Дочекайтеся кінця процесу відновлення. Цей процес може зайняти від декількох хвилин до години, залежно від пристрою.

 5. Як відновити iPhone

  5

  Відновіть збережену копію. Після завершення процесу відновлення вам буде надана можливість завантажити резервну копію або пропустити цей крок і почати користуватися своїм iPhone. Якщо ви хочете завантажити резервну копію, виберіть відновлення з iCloud або з iTunes. Натисніть на відповідну опцію і дотримуйтесь вказівок на екрані.

Попередження

 • Використовуйте на свій страх і ризик.