Як прибрати iCloud з вашого iPhone

iCloud - це сервіс хмарного зберігання даних компанії Apple, доступний для всіх користувачів iOS пристроїв. Він зберігає на серверах Apple всю особисту інформацію, начебто фотографій, відео, документів, контактів та іншого. Хоча iCloud і не можна прибрати з iPhone, ви завжди можете видалити з нього свою особисту інформацію.

Метод 1 з 2: Видалення резервних копій iCloud

 1. 1

  Натисніть на кнопку «Settings» (Налаштування) на головному екрані iPhone.

 2. 2

  Натисніть «iCloud» і виберіть «Backup» (Резервне копіювання).

 3. 3

  Клацніть по назві файлу, який ви хочете видалити з телефону.

 4. 4

  Натисніть на кнопку «Delete Backup» (Видалити резервну копію).

 5. 5

  Натисніть на кнопку «Turn Off and Delete» (Вимкнути і видалити), щоб підтвердити те, що ви хочете видалити і прибрати резервну копію iCloud зі свого телефону. Обрана резервна копія буде повністю вилучена з iCloud і з телефону.

Метод 2 з 2: Підписання З Рахунки ICloud

 1. 1

  Натисніть на кнопку «Settings» (Налаштування) на головному екрані iPhone. 2. 2

  Виберіть «iCloud».

 3. 3

  Натисніть «Видалити аккаунт».

 4. 4

  Підтвердіть, що ви хочете видалити iCloud. Всі ваші фотографії Photo Stream і документи iCloud будуть видалені з iPhone.

Поради

 • Всім користувачам iOS виділено на iCloud 5 ГБ вільного місця. Якщо через наявність численних копій або пристроїв ви перевищили цей обсяг, скористайтеся описаними діями, щоб видалити старі резервні копії з iCloud і звільнити трохи місця.
 • При видаленні резервної копії iCloud з iPhone контент, що зберігається в телефоні, видалений не буде. Інформація, яка зберігається на iCloud є лише копією інформації, яка вже знаходитися у вашому телефоні.