Як під'єднати HDMI кабель

HDMI, або інтерфейс для мультимедіа високої чіткості - це технологія, яка підтримує інтерфейс нестислого цифрового відео і аудіо сигналів. Вона забезпечує передачу чіткого цифрового сигналу як для аудіо, так і для відео по одному кабелю. Це відмінний варіант для домашнього кінотеатру, так як він збільшує якість сигналу і зменшує безлад за рахунок того, що тепер все передається по одному кабелю замість двох. HDMI також буде відмінним варіантом, якщо ви хочете з`єднати джерело вашого аудіо / відео сигналу, наприклад DVD плеєр, аудіо-приймач, ігрову систему і персональний комп`ютер. Дізнайтеся більше про з`єднання кабелю.
Метод 1 з 2: Використання HDMI в домашньому кінотеатрі

 1. Як під'єднати HDMI кабель

  1

  Знайдіть відповідний HDMI кабель. Якщо вам потрібно з`єднати HDMI кабель з джерелом сигналу, вам пощастило, якщо у вас є потрібний кабель.
  • Стандартний HDMI кабель підійде для більшості домашніх кінотеатрів. Він може передавати відеосигнал стандарту 1080i або 720p, які є відеосигналами високого дозволу і використовуються зазвичай в кабельному і супутниковому телебаченні, цифрових широкомовних DVD і в висококласних DVD плеєрах.
  • Стандартний HDMI кабель з Ethernet виконує ту ж функцію, що і звичайний HDMI кабель, але також має виділений канал даних для роботи пристрою в мережі.
  • Автомобільний HDMI кабель призначений для використання в бортових відеосистемах високого дозволу. Його конструкція дозволяє йому працювати з високими показниками якості, але в той же час при екстремальних вібраціях і температурах, які зазвичай трапляються при роботі відеосистем автомобіля.
  • Високошвидкісний HDMI кабель призначений для роботи з пристроями, що мають дозвіл відео 1080p і вище. У більшості домашніх кінотеатрів він необхідний, якщо ви використовуєте програвач Blu-Ray дисків.
  • Високошвидкісний HDMI кабель з Ethernet виконує ту ж функцію, що і стандартний високошвидкісний HDMI кабель, але у нього ще є додатковий виділений канал для роботи пристрою в мережі.

 2. Як під'єднати HDMI кабель

  2

  Визначте сполучні порти на вашому обладнанні і роз`єми на вашому HDMI кабелі. Порти на обладнанні завжди повинні представляти собою роз`єми типу "мама", а роз`єми на HDMI кабелі повинні бути типу "тато."

 3. Як під'єднати HDMI кабель

  3

  З`єднайте ваше обладнання, використовуючи відповідні порти. Наприклад, щоб з`єднати два пристрої, HDMI кабель потрібно вставити в порт Вихід на одному пристрої і в порт Вхід на іншому.
  • Переконайтеся, що ви використовуєте правильні порти. Багато пристроїв мають складові порти для аналогових сигналів і HDMI порти для цифрових. Переконайтеся, що ви поєднуєте HDMI порти. 4. Як під'єднати HDMI кабель

  4

  Переконайтеся, що ваші HDMI з`єднання надійні. Для правильної роботи ви повинні повністю вставити кабель в роз`єм пристрою.

 5. Як під'єднати HDMI кабель

  5

  Додайте в лінію підсилювач, якщо вам потрібно передавати сигнал 1080p більш ніж на 8 метрів або сигнал 1080i більш ніж на 15 метрів.

Метод 2 з 2: Використання HDMI в інших електронних пристроях

 1. Як під'єднати HDMI кабель

  1

  Підключіть телевізор до вашого комп`ютера, з`єднавши HDMI кабель з портом Вихід вашого комп`ютера.
  • Якщо у вашого комп`ютера немає підтримки HDMI, пошукайте відповідний адаптер, щоб він став сумісний з HDMI. Можливо, ви захочете поміняти вашу відеокарту на таку, яка підтримує HDMI.

 2. Як під'єднати HDMI кабель

  2

  З`єднайте вашу ігрову систему з телевізором, вставивши один кінець HDMI кабелю в порт Виходу ігрової системи. Вставте інший кінець кабелю в порт Входу вашого телевізора.


Поради

 • Можливо, вам доведеться провести HDMI кабель за стіною, на горищі або в підвалі, щоб зробити його прихованим. Якщо вам потрібно буде просвердлити отвір, щоб заховати кабель, через отвір діаметром 22 мм повинні пройти більшість типів HDMI роз`ємів.
 • Якщо вам потрібно з`єднати кілька джерел сигналу, можливо краще буде купити AVR (аудіо-відео ресивер) HDMI свитч (перемикач), який являє собою окремий пристрій.

Попередження

 • Перекручення, різке висмикування або скріплення HDMI кабелів можуть призвести до його несправності, тому при роботі з ним дотримуйтеся обережності.