Як підключити звукову панель Vizio

Як підключити звукову панель Vizio

Звукова панель (Sound Bar) Vizio покращує якість звуку на вашому телевізорі. Це довга, вузька звукова панель, яка добре поширює звук по кімнаті і її легше встановити, чим більшу систему. Ви можете підключити звукову панель Vizio до телевізора, а потім до інших пристроїв у будинку, використовуючи Bluetooth.

Метод 1 з 2: Підключення звукової панелі до телевізора

 1. 1

  Досліджуйте тильну частину телевізора. Вирішіть, за допомогою чого ви хочете підключити звукову панель: за допомогою аналогового кабелю, за допомогою HDMI або оптичного кабелю. Аналоговий кабель це червоний і білий виходи, в той час як оптоволоконний працює з циліндровим цифровим виходом.
  • HDMI кабель передає і аудіо і відеосигнали. Ви можете використовувати цей тип кабелю, якщо у вашого телевізора є кілька HDMI портів і вам не треба підключати через них ігрову консоль або Blu-ray плеєр.

 2. 2

  Переконайтеся, що у вас є необхідний кабель. Оптоволоконний і HDMI кабелі, зазвичай, купуються окремо.

 3. 3

  Зніміть захисні ковпачки з кабелю, якщо ви використовуєте HDMI або оптоволоконний кабель. Вони захищають порт від пилу і бруду.

 4. 4

  Встановіть звукову панель Vizio перед вашим телевізором. Відрегулюйте ваш телевізор і підставку під ним так, щоб у звуковий панелі було достатньо місця, і вона не закривала зображення. Якщо у вашої звукової панелі є ніжки, то вам потрібно розкрити їх, щоб система стояла на рівній поверхні.
  • Ви також, можете прикріпити звукову панель до стіни прямо під телевізором, якщо він прикріплений до неї. Для цього використовуйте спеціальний набір для кріплення в коробці від звукової панелі або ж докупіть його окремо.

 5. 5

  Підключіть один кінець кабелю в роз`єм з заднього боку телевізора. Якщо ви використовуєте аналоговий RCA ("тюльпан") кабель, то вам потрібно під`єднати два кінця кабелю: червоний і білий роз`єми туди, де нанесено маркування "Audio". Підключіть HDMI або оптоволоконний кабель до відповідних портів на телевізорі.

 6. 6

  Вставте кабель в порт до упору так, щоб було складно його висмикнути назад.

 7. 7

  Вставте другий кінець кабелю в звукову панель Vizio, у відповідні порти.

 8. 8

  Вставте кабель живлення в звукову панель. Підключіть кабель в розетку.

 9. 9

  Увімкніть звукову панель за допомогою пульта дистанційного керування. Рекомендується збавити звук на вашому телевізорі так, щоб він не створював луни зі звуковою панеллю.

Метод 2 з 2: Підключення звукової панелі по Bluetooth 1. 1

  Знайдіть пристрій, який потрібно підключити по бездротовому з`єднанню до вашої звукової панелі. Наприклад, ви можете підключити планшет, комп`ютер, смартфон або бездротової сабвуфер до звукової панелі.

 2. 2

  Увімкніть Bluetooth на вашому пристрої. Відкрийте налаштування вашого пристрою і натисніть в настройках "Включити". Трохи почекайте.

 3. 3

  Натисніть кнопку збоку на звуковий панелі, яка підписана як Bluetooth або має Bluetooth символ. Цей символ такий же, як і на вашому пристрої. Утримуйте кнопку кілька секунд, поки світловий індикатор на звуковий панелі не почне блимати.

 4. 4

  Поверніться до вашого пристрою. Огляньте підходящі пристрою. Виберіть звукову панель Vizio в списку.

 5. 5

  Перевірте роботу, включивши якусь музику на вашому пристрої. Вам не потрібно включати для цього телевізор. Все має працювати поки ви знаходитесь в зоні дії Bluetooth або поки не відключіть його.

Що вам знадобиться

 • Телевізор
 • Аналоговий аудіо кабель
 • Оптоволоконний кабель
 • HDMI кабель
 • Пульт дистанційного керування звукової панелі Vizio
 • Bluetooth пристрої