Як підключити комп'ютер з ОС Windows 7 до телевізора

Більшість людей не знають, як можна легко підключити комп`ютер до телевізора. Великий екран (наприклад, екран ТБ), підключений до комп`ютера, дозволяє легко дивитися ЗМІ, слухати музику, грати в ігри, або навіть просто мати більший екран для редагування відео і фотографій.


Кроки

 1. 1

  Дізнайтеся, які вихідні порти є на вашому комп`ютері.
  • Більшість нових комп`ютерів поставляються з HDMI-портами (High-Definition Multimedia Interface), вбудованих прямо в них. Є фотографія HDMI-порту праворуч: він тонше за USB-порт.
  • VGA port: VGA-порт має прямокутну форму з 15 контактами. Є фотографія-зразок одного праворуч
  • DVI port: DVI-порт має прямокутну форму з 24 контактами. Є його фотографія-зразок праворуч
   • VGA і DVIпорти дуже схожі, не забудьте порахувати контакти і перевірте. Обом цим портам потрібно адаптер для телевізора.
  • S port: S Video-порт має круглу форму з 4 або 7 контактами. Є фотографія-зразок одного праворуч.
 2. 2

  Дізнайтеся, які вхідні порти має ваш телевізор. Є зображення телевізора праворуч, він має кольорові стрілки для позначення вхідних портів. Перевірте, які з наступних має ваш телевізор.Фіолетовая стрілка: HDMI порт.Красная стрілка: S Video порт.Оранжевая стрілка: HDMI Component.Зеленая стрілка: RCA Component.

 3. 3

  Дістаньте потрібний кабель для портів.
  • Якщо у вас є HDMI-порт і на комп`ютері, і в ноутбуці, то все що вам потрібно - це кабель HDMI.
  • Якщо у вас є VGA або порт DVI на комп`ютері, і HDMI або HDMI Component на екрані телевізора, ви можете придбати кабель для цього (є картинка з правого боку)
  • Якщо у вас є або VGA, або порт DVI на комп`ютері, і ви не маєте HDMI або порт HDMI Component на телевізорі, вам знадобиться кабель для адаптера. Є три види кабелів, для яких можете придбати адаптер- перший - RCA Component (Червоний, жовтий, білий), другий - HDMI Component (зелений, синій, червоний), третій - кабель адаптера HDMI. Переконайтеся, що ви вибрали потрібний кабель для свого порту (VGA або DVI). Потім виберіть потрібний кабель для використання згідно входів на телевізорі (RCA або HDMI Component).
  • Якщо у вас є S Video порт і на комп`ютері, і на телевізорі, то вам потрібен тільки S Video кабель. Якщо у вас є S відео на комп`ютері, але не на екрані телевізора, вам доведеться дістати адаптер для вашого комп`ютера.

 4. 4

  Підключіть кабелі до комп`ютера і телевізора. 5. 5

  TВключіте спочатку комп`ютер, а потім увімкніть телевізор, перейдіть на відповідний вхід в налаштуваннях ТБ. Іноді екран комп`ютера буде автоматично змінювати налаштування відповідно до вашого екраном телевізора. Однак, якщо це виглядає смішно, виконайте наступні кілька інструкцій, щоб виправити настройки екрану.

 6. 6

  Зайдіть в панель управління Control Panel ОС Windows, натисніть на Display.

 7. 7

  Перейдіть в ліву частину екрану і натисніть на Change Display Settings.

 8. 8

  Натисніть на меню, що випадає Display і виберіть Multiple Monitors, або просто інший "Monitor" (ТБ), до якого ви підключилися.* Якщо ви хочете, щоб ваш комп`ютер показував тільки на екрані телевізора, і вже не на екрані комп`ютера, можете вибрати меню, що випадає Multiple Displays і виберіть "Monitor", який хочете використовувати. Щоб дізнатися, який з них який, ви можете натиснути на Identify і число відобразиться на екрані ідентифікації.

 9. 9

  Виберіть дозвіл. Потім натисніть на меню, що випадає Resolutionі виберіть саме високий дозвіл для вашого телевізора (можна дізнатися дозвіл телевізора за допомогою функції пошуку його в Інтернеті). Якщо ТБ високої чіткості, то настройка самого високого дозволу є доцільною. Якщо ви хотіли б розширені налаштування дозволу для INTEL (R) HD Graphics Cards, будь ласка, дотримуйтесь цих декільком крокам ...

 10. 10

  Виберіть Available Display Output в: INTEL (R) HD Graphics з випадаючого меню Display.

 11. 11

  Перейдіть в нижню праву частину сторінки і виберіть значок своєї карти INTEL (R) Graphics, і натисніть на Graphics Properties.

 12. 12

  Натисніть на Display, а також налаштуйте дозвіл екрана, яке не підійде для вашого телевізора.

Поради

 • Обов`язково встановіть ТБ в правильні значення входу для входу, який ви обрали. Існує команда на пульті телевізора.
 • Якщо у вас виникли проблеми при запуску всього цього, використовуючи один кабель (як HDMI), спробуйте інший кабель (як міні-HDMI або DVI).
 • Якщо у вас є комп`ютер з графічною картою High End, у вас може бути міні-HDMI роз`єм (не показаний вище.) Якщо так, то вам, можливо, буде потрібно міні HDMI до HDMI адаптер.

Попередження

 • Не змінюйте налаштування орієнтації екрану. Це змінить настройки на вашому комп`ютері також. Весь екран буде обертатися згідно налаштуванні, яку ви виберете.