Як підключити ПК до телевізора за допомогою HDMI

Підключивши телевізор до комп`ютера, ви зможете передавати зображення з комп`ютера прямо на екран телевізора. Ви зможете дивитися завантажені фільми, переглядати веб-сайти і робити багато чого іншого на великому екрані. Вам всього лише потрібно з`єднати два пристрої за допомогою кабелю HDMI.
Частина 1 з 2: Підбираємо потрібний кабель

 1. 1

  Перевірте розмір порту. Якщо ви плануєте підключити ноутбук, перевірте, який у вас порт - звичайний, міні або мікро HDMI.

 2. 2

  Виміряйте відстань між телевізором і комп`ютером. Необхідно виміряти відстань від порту телевізора до порту комп`ютера, бажано щоб воно не було занадто великим. Оцініть необхідну довжину кабелю, зробивши допуски.

 3. Як підключити ПК до телевізора за допомогою HDMI

  3

  Придбайте кабель HDMI. Можете купити кабель в найближчому магазині електроніки або пошукати в мережі і купити його в інтернет-магазині, типу eBay і Amazon.
  • Не піддавайтеся на обман і не купуйте дорогі HDMI кабелю. Якщо говорити в цілому, то HDMI кабель або працює відмінно, або не працює зовсім. Більш дорогий кабель ніяк не поліпшить зображення на екрані.
  • Беріть високошвидкісний (high speed) кабель, а ось можливістю передачі даних можна пожертвувати.
  • Немає жодних кабелів стандарту "HDMI 1.4", а для передачі сигналу в 3D, 120 і 240Hz або передачі аудіо-сигналу (Audio Return Channel, ARC) не потрібен спеціальний кабель - або, якщо бути точним, то звичайний HDMI кабель виконає всі перераховані функції .

Частина 2 з 2: Підключаємо комп`ютер до телевізора

 1. Як підключити ПК до телевізора за допомогою HDMI

  1

  Підключіть кабель до телевізора. Зверніть увагу, як підписаний порт (його номер), це стане в нагоді вам, коли ви будете налаштовувати підключення.

 2. Як підключити ПК до телевізора за допомогою HDMI

  2

  Підключіть другий кінець до комп`ютера. У системному блоці роз`єм для підключення зазвичай знаходиться на задній стінці.

 3. Як підключити ПК до телевізора за допомогою HDMI

  3

  Виберіть на телевізорі джерело відеосигналу. На пульті телевізора або самому телевізорі знайдіть кнопку, яка перемикає джерела відеосигналу, наприклад "Video 1/2" або "PC" або "Input" (Вхід). Так ви зможете перемкнути телевізор на зображення, яке видається комп`ютером.


  • Іноді, після підключення комп`ютера до телевізора, останній автоматично розпізнає підключення і виводить зображення з комп`ютера на екран. Але в більшості випадків екран буде порожній до вибору вірного джерела сигналу. Переходьте до наступного кроку.
  • Тут вам може стати в нагоді номер HDMI порту, до якого ви підключилися. Наприклад, якщо в телевізорі 4 входи, а ви підключилися до номера 3, натискайте кнопку Input, поки не виберете вхід 3.

 4. Як підключити ПК до телевізора за допомогою HDMI

  4

  Зайдіть в меню Пуск вашого комп`ютера. Як правило, кнопка меню Пуск знаходиться в лівому нижньому куті екрану.

 5. Як підключити ПК до телевізора за допомогою HDMI

  5

  Пункт Панель керування. Відкриється нове вікно з усілякими налаштуваннями вашого комп`ютера.

 6. Як підключити ПК до телевізора за допомогою HDMI

  6

  Знайдіть іконку підписану Екран і двічі клікніть на неї. Зліва виберіть розділ "Налаштування роздільної здатності екрану". Відкриється вікно з настройками виведення зображення на ваш телевізор або монітор. Ви побачите 2 дисплея, один з яких відключений. Виберіть відключений монітор, натисніть "Розширити ці дисплеї" і кнопку "Застосувати".
  • На екрані телевізора повинен з`явитися робочий стіл Windows. Іноді з першого разу може не вийде, спробуйте пару разів. Якщо у вас все одно не виходить, перевірте, чи правильно ви підключили кабель до обох пристроїв. Якщо підключення все одно не працює - можливо кабель бракований.
  • Встановіть дозвіл, який підтримується телевізором і виглядає оптимально.

Поради

 • Не у всіх ноутбуках є порт HDMI, але майже у всіх сучасних телевізорах високого дозволу він є.
 • Якщо звук відтворюється через колонки ноутбука, а не через телевізор, відкрийте Панель керування, виберіть Звук і виберіть телевізор серед пристроїв відтворення. Якщо телевізор не відображається, натисніть правою кнопкою мишки на порожньому просторі вікна і виберіть Показати від`єднані пристрою.