Як зробити намисто

Ви можете витратити $ 50 або більше на модне намисто в модному магазині або можете зробити своє власне за допомогою декількох інструментів за деякий час, і застосувавши трохи творчості. Ви можете зробити безліч власних намист, від бісерного намиста до намиста з гудзиків. Якщо ви хочете знати, як зробити своє власне намисто за кілька хвилин і додати в шкатулку крутий новий аксесуар, виконайте такі дії.
Метод 1 з 3: Просте намисто з бісеру

 1. 1

  Знайдіть шматок дроту з нержавіючої сталі. Вам потрібен провід з 19, 21 або 49 нитками з нержавіючої сталевого дроту, покритих нейлоном. Це буде гарантувати, що пасма НЕ будуть перегинатися і що намисто буде міцним. Цей провід повинен бути безбарвним або світлим, щоб не було видно крізь намисто.

 2. 2

  Відріжте дріт потрібної довжини. Ви можете визначити довжину вашого намиста, вимірюючи свою шию. Якщо ви хочете кольє, він повинен бути більш прилеглим до шиї, і якщо ви хочете більш вільне намисто, довжина буде більше. Ви завжди повинні робити намисто трохи довше, ніж окружність вашої шиї.
  • Якщо ви не використовуєте застібку, ви все одно повинні додати 7 - 10 см довжини для обліку зв`язування, і якщо ви використовуєте застібку, вам слід додати додаткові 10 - 20 см до довжини вашого намиста.
  • Якщо ви не використовуєте застібку, пам`ятайте, що намисто треба буде одягати через голову, так що ви повинні враховувати цю довжину. Якщо ви сповнені рішучості зробити кольє без використання застібки, то ви повинні зв`язати і розв`язати кінці намиста кожен раз, коли ви одягаєте намисто і знімаєте його, але це може зажадати трохи часу.

 3. 3

  Розкладіть ваші намиста. Ви повинні вибрати шаблон з бісеру, який ви хотіли б використовувати для вашого намиста, перш ніж почати нанизувати їх на дріт. Якщо ви створюєте ваш шаблон, коли ви нанизуєте бісер, ви можете виявити, що ви передумали в середині проекту. Якщо ви використовуєте тільки один тип бісеру, то це дуже легко.
  • Якщо ви використовуєте різні намиста, то ви повинні вибрати привабливий шаблон, який повторює або підкреслює центр намиста.
  • Ви можете покласти провід горизонтально під малюнком бісеру, щоб гарантувати, що ви використовуєте правильну кількість кульок.
  • Ви не повинні заповнювати весь провід бісером - ви можете залишити кілька сантиметрів нитки на будь-якому кінці або навіть залишити половину нитки без бісеру. Це залежить від вас.

 4. 4

  Зв`яжіть вузол на одному кінці дроту. Цей вузол буде утримувати намистинки від падіння з намиста. Якщо кульки мають великі отвори, ви навіть можете пов`язати їх двічі. Не забудьте залишити принаймні 5-7 см на іншому кінці вузла, щоб використовувати цю довжину, щоб зв`язати намисто.

 5. 5

  Просмикніть нитку в голку. Пропустіть провід через отвір в голці. З голкою буде легше насадити бісер на намисто. Ви також можете насадити бісер на намисто без використання голки, але це буде складніше і зажадає більше спритності.

 6. 6

  Використовуйте голку, щоб насадити бісер на намисто. Просто втикайте голку через намистини, по одній за раз, а потім посуньте їх вниз на намисто, поки вони не зупиняться на вузлі. Продовжуйте, поки ви не надягнете все намиста на намисто. Потім зніміть голку і зав`яжіть ще один вузол на іншому кінці намиста. Ви повинні зав`язати вузол на тій же відстані від іншого кінця намиста - близько 5-8 см.

 7. 7

  Зв`яжіть кінці намиста разом. Ви можете використовувати квадратний вузол, подвійний вузол, які будуть з`єднувати кінці намиста. Тепер, коли ви зробили своє намисто, ви можете надіти його і почати вражати своїх друзів і почати надавати пікантність вашим повсякденним вбранням. .

Метод 2 з 3: Намисто з гудзиків

 1. 1

  Виберіть гудзики. Ви можете використовувати валяються навколо старі гудзики, купити гудзики в господарському магазині або використовувати суміш старих і нових гудзиків. Розкладайте гудзики на гладкій поверхні, поки вам не сподобається колірна комбінація, яку ви створили для вашого намиста

 2. 2

  Знайдіть шматок дроту з нержавіючої сталі. Вам потрібен провід з 19, 21, 49 або нитками з нержавіючої сталевого дроту, покритий нейлоном. Це буде гарантувати, що пасма НЕ будуть перегинатися і що намисто буде міцним. Як тільки ви знайшли правильний дріт, просто обріжте його до потрібної довжини.
  • Не забудьте залишити принаймні 10 - 20 см для застібки на кінці. 3. 3

  Прив`яжіть застібку на одному кінці дроту. Це закріпить кінець дроту, а також буде тримати гудзики на кінці намиста. Коли ви закінчите нанизувати гудзики, ви можете прив`язати іншу застібку на іншому кінці дроту.

 4. 4

  Викладіть ґудзики в шаблон. Виберіть шаблон для гудзиків, будь то чередующимся способом або просто зовсім випадково. Ви можете покласти провід горизонтально під малюнком, щоб переконатися, що ви використовуєте достатньо гудзиків, але не дуже багато.

 5. 5

  Нанизуйте гудзики на намисто. Після того як ви вибрали шаблон, пропустіть дріт через два отвори в кожній ґудзику, поки всі вони не будуть нанизані на намисто. Не забудьте залишити достатньо місця, щоб залишився провід міг бути прикріплений до іншої застібці.

 6. 6

  Прикріпіть застібку на інший кінець намиста. Це завершить створення вашого намиста з гудзиків.

 7. 7

  Насолоджуйтесь вашим новим намистом. Отримаєте задоволення носити це модне намисто з різними нарядами.

Метод 3 з 3: Інші намиста

 1. 1

  Зробіть більш складне намисто з бісеру. Це чарівне намисто схоже на просте намисто з бісеру, але воно вимагає застібки і трохи більше роботи. Вам не потрібно буде використовувати голку, щоб прикріпити бісер до цього намиста.

 2. 2

  Зробіть намисто з раковин. Це миле намисто вимагає одну або декілька раковин, свердло для свердління отворів в раковинах і кілька основних матеріалів для виготовлення кольє.

 3. 3

  Зробіть намисто з конопель. Щоб зробити це забавне намисто, вам потрібно заплести кілька ниток конопель і прикріпити до намиста кілька намистин.

 4. 4

  Зробіть намисто з макаронів. Ви можете зробити це веселе намисто з шнурка і жменьки барвистою пасти.

Поради

 • Використовуйте міцну розтягується нитка для розтягування при надяганні і зніманні.
 • Використовуйте голку з великим вушком для простоти використання.

Що вам знадобиться

 • Мотузка
 • Голка
 • Бісер