Як прикрасити сукню без бретелей

Плаття без бретелей може виглядати дуже красиво і шикарно. Однак якщо ви перестараєтеся з аксесуарами або додасте недостатня їх кількість, образ може розвалитися. Читайте далі, щоб зробити все правильно!

Кроки

 1. 1

  Оцініть ваше плаття. Огляньте сукню і з`ясуйте, чому його прикрасити. Ви ж не хочете, щоб колір або візерунок вашого сукні не поєднувався з кольором або малюнком ваших аксесуарів. Крім того, не носіть фантастичне намисто з повсякденним сукнею, і навпаки.

 2. 2

  Звертайте увагу на деталі. Якщо ви носите деталізоване сукню, вам підійдуть прості аксесуари. Якщо у вас просте плаття, ви можете дозволити собі надіти модні, помітні аксесуари.
 3. 3

  Одягайте намиста. Чим нижче верх вашого плаття, тим коротше має бути намисто. Якщо верх високо, потрібно вибрати довгі намиста, якщо верх не надто кричущий. 4. 4

  Віддайте перевагу сережках. Замість того щоб носити намисто з сукнею без бретелей, ви можете вибрати великі, що привертають увагу сережки. Якщо ви збираєтеся на більш невимушене подія, ви могли б надіти сережки-кільця. Якщо ви відвідуєте вишукане захід, спробуйте сережки з підвісками.

 5. 5

  Стиль і тепло можна з`єднати! Спробуйте надіти милий жакет або болеро зверху сукні. Переконайтеся, що він відповідає сукні. Крім того, можна доповнити ваше плаття хусткою або шаллю на плечах, яка добре підійде для більш консервативного події. Якщо захід буденне, надіньте милий жакет або піджак, щоб вам було тепло.

Попередження

 • У деяких сукнях без бретелей, шкіра біля пахв може звисати над сукнею. Якщо це так, візьміть клубний піджак, корсаж або кардиган, щоб це прикрити.