Як використовувати дитячі намиста для прорізування зубів

Дитячі намиста для прорізування зубів допоможуть полегшити симптоми прорізування зубів. На відміну від кілець, намиста не повинні бути постійно в роті у дитини. Ці намиста зроблені з бурштину, так як він зменшує біль, від якої страждає ваша дитина, коли потрапляє в рот. Щоб використовувати ці буси, ви повинні знати, як їх обрати, так само, як і знати, як одягти їх на дитину, щоб було безпечно.
Метод 1 з 2: Вибір бус

 1. 1

  Виберіть намисто з балтійського бурштину. У цьому бурштині міститься кислота, яка знімає запалення і біль. Дивіться, щоб не купити підробку із пластику, так як вони не принесуть ніякої користі вашій дитині. Пам`ятайте, що не у всіх дітей намиста знімуть біль, але багато батьків вірять, що намисто допоможуть.
  • Коли ви надягнете намиста на дитину, вони нагріються від тепла тіла. Коли намиста нагріються, їх них буде виділятися масло, яке полегшить біль від прорізування зубів.

 2. 2

  Перевірте, що у вас справжній бурштин. Існує безліч підробок. Ви повинні переконатися, що купили справжні намисто. Щоб переконатися, вам потрібно:
  • Потримайте намиста біля чогось теплого, наприклад, близько свічки. Якщо ви вловити аромат соснової смоли, у вас справжній бурштин.
  • Якщо ви почуєте запах горілого, ви купили підробку.

 3. 3

  Виберіть намиста з правильним розміром намистин. Спробуйте намиста з маленькими намистинками, так як може виникнути загроза удушення через те, що дитина буде з великими, важкими намистинками на шиї. Тим не менш, ви не повинні залишати дитину без нагляду.
  • Пошукайте круглі намистинки, щоб дитина не порізався об гострі краї.

 4. 4

  Пошукайте намиста, щоб між кожною бусинкою були нитки. Подивіться уважно на буси- бачите ви нитки між намистинками? Ці нитки запобіжать випадання всіх намистин, якщо намиста порвуться. Це важливо, тому що якщо намиста без ниток порвуться, окремі намистинки можуть загрожувати здоров`ю вашої дитини.

 5. 5

  Пошукайте намиста, які будуть підходити вашій дитині. Намиста, як правило, 31-36 см завдовжки. Щоб підібрати потрібний розмір, виміряйте шию дитини. Потім пошукайте намиста, які трохи більше шиї дитини, щоб вони не натискали.
  • У той же час, вам не слід купувати довгі намиста, які будуть діставати до грудей дитину. Так як такі намиста дитині буде легше розірвати.

 6. 6

  Пошукайте намиста з хорошою застібкою. Такі застібки важко відкрити, це полегшить вам завдання, якщо ви знаєте, що дитина буде намагатися зняти з себе намисто.

Метод 2 з 2: Надягання бус на дитину 1. 1

  Надіньте намисто на шию дитини. Коли будете надягати намиста, переконайтеся, що вони досить вільні, і не натискають на шкіру. Переконайтеся, що застебнули застібку, щоб дитина не змогла їх зняти.

 2. 2

  Перевірте, чи підходять намиста вашій дитині. Крім того, що вам потрібно перевірити, чи не занадто короткі намиста, важливо перевірити, що намисто не досягають підборіддя дитини. Якщо так, то дитина зможе взяти їх у рот.
  • Якщо намиста можуть потрапити в рот дитини, ви можете вкоротити їх, якщо зможете, або купити інші, більш короткі.

 3. 3

  Повісьте намиста під футболку дитини. Щоб бурштин почав виділять речовина, яка полегшить біль, помістіть його біля шкіри дитини. Тим не менш, також важливо, щоб дитина не грав намистом, так що, сховавши їх під футболкою, ви відразу робите дві речі.
  • Якщо ви повісите їх поверх одягу, намисто НЕ нагріються.

 4. 4

  Доглядайте за дитиною, поки він носить намисто. Вони зроблені з маленьких деталей, і можуть стати небезпечною іграшкою для вашої дитини. Тому важливо дивитися за дитиною, поки він носить намисто.
  • Знімайте намиста, коли дитина спить, або коли ви повинні вийти з кімнати і не зможете наглядати за ним. Дуже важливо знімати намиста під час сну, так як вони можуть здавлювати шию, або виривати волоски.

 5. 5

  Не дозволяйте малюкові жувати намисто. Намиста призначені для того, щоб їх носили, а не жували. Коли ваша дитина жує намистинки, є ймовірність загрози захлебиванія.


Поради

 • Відомо, що бурштин знімає запалення, впливає на щитовидну залозу, зменшує слиновиділення, покращує імунітет і загоює рани.
 • Для тих, хто побоюється задухи: ви можете причепити намиста навколо щиколотки дитини, і заховати їх від нього під носком.
 • Зуби перестають рости, коли дитині виповнюється 2 рочки. В цей же час, ви можете припинити користуватися такими намистом.