Як нанизувати перли

При створенні ювелірної прикраси або заміні нитки, нанизування перлів стає необхідністю. У продажу є цілі набори струн і ниток, але ви так само можете купити одну нитку в ювелірних або інших магазинах. Правильно нанизавши перли, ви можете не переживати, що ваші намиста можуть несподівано порватися. Перли можна нанизувати для створення намист і браслетів. Ви можете займатися цим з комерційною метою або просто для себе, як хобі. Перед тим як почати, вам потрібно дізнатися, як нанизувати перли на нитку.

Кроки

 1. 1

  Виберіть нитка, можна використовувати шовкові або синтетичні нитки. Існують різні кольори ниток, однак найчастіше використовуються нитки білого кольору.

 2. 2

  Купуйте перли, який ви будете нанизувати або візьміть той, який ви хочете перенізать на іншу нитку.

 3. 3

  Купуйте або зробіть голку для роботи з бісером. Голка для бісероплетіння дуже тонка, тому вона зможе пройти через отвір перлів. Таку голку можна купити практично в будь-якому магазині для рукоділля.

 4. 4

  Зробіть свою власну голку, відрізавши половину 15 сантиметрової дроту для бісероплетіння. Складіть її навпіл і розріжте в точці згину. .

 5. 5

  Складіть перли в лінію в тому порядку, в якому ви будете їх нанизувати. Переконайтеся, що вони не будуть кататися по столу.

 6. 6

  Всуньте нитку в голку.  • Відріжте шматок нитки, на яку ви будете нанизувати перли. Цей шматок повинен бути в три рази довше, ніж ваша лінія з перлів.

  • Простягніть нитку в голку.

  • Якщо ви зробили голку з дроту для бісеру, зробіть вушко, відрізавши 10 см. Нитки, протягнувши її через складену дріт і пов`язавши її в петлю на складеному кінчику голки. Просмикніть вашу нитку в цю петлю.

 7. 7

  За допомогою голки, нанизуйте кожну перлину. Простягайте голку з ниткою через отвір кожної перлини.

 8. 8

  Прив`яжіть кінець нитки до застібці, після того, як ви нанизали всі перлини. 9. 9

  Простягніть голку з ниткою через перли в протилежному напрямку.

 10. 10

  Зауважте вузол на кінці перлової нитки, щоб зв`язати їх разом.

 11. 11

  Візьміть голку з ниткою, щоб ще раз пройти через кожну перлину в зворотному напрямку. Після кожної перлини, зав`язуйте вузол, як ви робили в попередньому кроці.

 12. 12

  Прив`яжіть іншу частину застібки на іншому кінці нитки, щоб завершити створення прикраси.

Поради

 • Ви можете продовжувати протягувати нитку з голкою в отвір перлів в різних напрямках, якщо прикраса здається вам неяскравим.

Попередження

 • Ваші руки повинні бути дуже чистими протягом усього процесу

Що вам знадобиться

 • Голка для бісероплетіння або дріт
 • Нитка
 • Перли
 • Ножиці
 • Застібка