Як відстояти своє право на місце проживання

Резидентство - процес, за допомогою якого вас визначають як жителя певної місцевості-таким чином, у вас є права на пільги, програми або класифікації цієї території. Правила цієї процедури залежать від країни, штату і організації, де ви проживаєте. Щоб зареєструватися для виборів, вас можуть попросити про те, щоб ви принесли рахунок за послуги, в якому буде міститися ваш адресу- тим не менш, ви повинні довести хоча б рік проживання, щоб отримати дозвіл на навчання в багатьох коледжах і університетах. Переконайтеся, що ваша домашня адреса вказана на всіх доказах.
Метод 1 з 2: Докази місця основного проживання

 1. 1

  Пошукайте організацію, яка буде вимагати ваші докази до того, як ви подасте заяву. Існують кілька однакових способів, тим не менш, види доказів у кожному штаті різні.

 2. 2

  Роздрукуйте або принесіть копію рахунку за комунальні послуги. Щоб уникнути проблем, принесіть рахунок за рік, і за останній місяць. Це допоможе вам відповідати вимогам організації.
  • Рахунки за комунальні послуги включають рахунки за воду, електрику, газ, вивіз сміття, банківські виписки оплату за телефон.

 3. 3

  Зробіть копію договору про оренду або про майно, де вказано вашу адресу. У деяких випадках, документи про оренду не приймаються. В інших випадках вони повинні бути завірені нотаріусом.

 4. 4

  Пам`ятайте, що квитанції про оплату, паспорт, телефонні рахунки і дозвіл на рибну ловлю не приймаються в якості доказів.

 5. 5

  Keep in mind that pay stubs, passports, cell phone bills and fishing licenses are generally not accepted as proof of state residency.

 6. 6

  Принесіть офіційний лист, на якому є печатка суду, і яке датоване протягом останніх 12 місяців. Там можуть бути сертифікати про усиновлення, податки, сертифікат про зраду імені, свідоцтво про весілля, допомоги або про майно. У деяких випадках також допоможуть докази домовласника або страхового агента.

 7. 7

  Виберіть типи доказів, якщо ви не готові знайти агентство перед тим, як подасте заяву. Якщо ви принесете якомога більше доказів, ви скоротите витрату часу та реєстраційні збори.

Метод 2 з 2: Докази для вступу в коледж

 1. 1

  Зв`яжіться з коледжем, в який ви хочете подати заяву. Запитайте у відділі фінансової допомоги про те, як довго ви повинні проживати в штаті, щоб вчинити. Для багатьох коледжів потрібен 1 рік проживання, але для інших - від 3 до 6 місяців.
  • Для деяких коледжів, наприклад коледж Санта-Моніки, потрібен 1 рік і 1 день проживання.

 2. 2

  Зберіть документи батьків, якщо вам менше 19 років. Це питання ви також повинні перевірити з представниками коледжу. Це допоможе довести ваше місце проживання, якщо ви живете з батьками. 3. 3

  Принесіть 2 документа з наступного списку: реєстраційна картка виборця, податкові декларації з адресою, водійські права з адресою, банківські рахунки в потрібному вам штаті, свідоцтво про шлюб, рахунки за комунальні послуги в даному штаті, реєстрація авто, страховка, військові документи, свідоцтво про членство в профспілці, державної допомоги або благодійності. Пам`ятайте, що вам потрібні тільки 2 документа, і вони повинні датуватися, як мінімум, за рік раннє.

 4. 4

  Не приносьте кредитні картки, шкільні записи або письмові підтвердження батьків і друзів. Залежно від штату вашого проживання, підійдуть або не підійдуть рахунку або договір про оренду.


Що вам знадобиться

 • Завірений ІН з фото
 • Договір про оренду / свідоцтво про майно
 • Комунальні платежу
 • Листи уряду / суду (свідоцтва про шлюб, розлучення, допомоги держави)
 • Виписки банку
 • Водійські права / дозвіл учня
 • Реєстрація автомобіля
 • Докази батьків