Як отримати ліцензію на шлюб

У більшості штатів для реєстрації шлюбу потрібна ліцензія на шлюб. Для її отримання вам слід звернутися до окружного секретарю суду і зробити грошовий внесок. Вам також потрібно буде надати особисті дані, інформацію про вашу сім`ю, посвідчення особи та інші документи, наприклад, аналіз крові або судове рішення про розлучення. Отже, як отримати ліцензію на шлюб?
Частина 1 з 4: підготовка та збір документів

 1. 1

  Зайдіть на сайт секретаря суду вашого округу і дізнайтеся про вимоги для отримання ліцензії на шлюб у вашому районі окрузі.
  • Ліцензії на шлюб видаються окружним секретарем суду, і вимоги в різних регіонах можуть сильно відрізнятися. Обов`язково дізнайтеся про вимогах не пізніше ніж за місяць до дати реєстрації шлюбу.
  • Округ визначається за місцем проживання. Якщо в шлюб вступають жителі різних штатів, вони повинні вибрати округ того штату, в якому вони зареєструють шлюб.

 2. 2

  Підготуйте завірені копії вашого свідоцтва про народження, оскільки ці документи потрібні в багатьох штатах. Якщо ви народилися в іншому місці або іншій країні, ця процедура може зайнятий від 6 місяців до 1 року.
  • Замість копії свідоцтва про народження секретар суду може зажадати ваші паспорти, водійські права або інші посвідчення особи.

 3. 3

  Якщо у вас є судові рішення про розлучення, зробіть копії. У більшості випадків вас можуть попросити їх надати.

 4. 4

  Дізнайтеся, чи потрібно у вашому окрузі надавати результати аналізу крові. У деяких штатах потрібно аналіз на сприйнятливість до краснухи. Якщо ви не бажаєте робити аналіз крові, ви можете дізнатися у свого лікаря, як можна відмовитися від здачі аналізів.
  • Ваш лікар повинен підтвердити ваші результати аналізу крові, якщо він був зроблений для виявлення наявності імунітету або з інших медичних причин. Часто від аналізу можна відмовитися, якщо ви старше 50 років або страждаєте безпліддям.

 5. 5

  Дізнайтеся, скільки часу займає оформлення ліцензії на шлюб. Іноді необхідно її отримати за 5-30 днів до реєстрації шлюбу. Шлюбна ліцензія має юридичну силу протягом 6 місяців.

Частина 2 з 4: подача заяви на оформлення шлюбної ліцензії

 1. 1

  Дізнайтеся, чи зможете ви подати заяву на оформлення шлюбної ліцензії через інтернет. Можливо, вам потрібно буде лише заповнити форму заяви, перерахувати кошти і через деякий час забрати ліцензію на шлюб в офісі секретаря суду.

 2. 2

  Роздрукуйте розміщений в інтернеті бланк заявки на оформлення шлюбної ліцензії, якщо у вашому окрузі є така можливість. Ви можете попередньо заповнити бланк і підписати його в офісі секретаря суду.
  • Для заповнення форми вам знадобляться деякі особисті дані, наприклад, дата народження, номер соціального страхування, адреса, місце народження.
  • Вам також можуть знадобитися дані про місце проживання та / або народження ваших батьків. Завжди вказуйте повні імена.

 3. 3

  Призначте зустріч в офісі секретаря суду вашого округу, якщо вам потрібно заповнити заяву у нього особисто.
  • Деякі секретарі вимагають, щоб ви записувалися за місяць на прийом, а деякі можуть попросити вас з`явитися до суду у будній день в будь-який час перед 16.00.

 4. 4

  Визначтеся, чи хочете ви організувати офіційну шлюбну церемонію або оформити заяву про укладення шлюбу. Залежно від штату, ви можете мати або не мати це право вибору.
  • Офіційна шлюбна церемонія передбачає підтвердження шлюбу представником церкви або мировим суддею, який підписує ліцензію на шлюб. Вибравши такий варіант реєстрації, переконайтеся, що термін дії ліцензії закінчується пізніше дати вашого весілля. Витрати на послуги та транспорт зазвичай пов`язані з бронюванням дати у представника суду або церкви.

 5. 5

  Заяву про укладення шлюбу - це документ, заповнивши який, наречений і наречена реєструють свій шлюб. Такі заяви почали складати, коли не могли знайти посадова особа для проведення церемонії. Зайдіть на сайт секретаря суду вашого округу і знайдіть перелік необхідних документів. Незважаючи на те, що оформлення може зайняти певний період часу, в деяких округах можна подати заявку разом із заявою про укладення шлюбу. У такому випадку ваш шлюб негайно буде вважатися зареєстрованим.

 6. 6

  На зустріч з секретарем суду візьміть з собою засоби платежу у формі, зазначеній на його сайті. Ліцензія на шлюб може коштувати від $ 25 до $ 150.

Частина 3 з 4: оформлення заяви на отримання шлюбної ліцензії в особистому порядку

 1. 1

  В день подачі заяви на отримання шлюбної ліцензії приведіть в офіс секретаря суду двох свідків. Якщо ви не зможете цього зробити, він, можливо, сам надасть вам свідків. 2. 2

  На зустрічі з секретарем суду подайте заяву на отримання шлюбної ліцензії і оплатіть послуги. Для того щоб подати заяву, вам, можливо, потрібно буде дати клятву.

 3. 3

  Попросіть вручити вам завірену копію заяви, для того щоб особа, що підтверджує одруження, змогло його підписати.

Частина 4 з 4: завершення оформлення шлюбної ліцензії

 1. 1

  Якщо ви подали заяву на отримання шлюбної ліцензії через інтернет, вам необхідно прийти в офіс секретаря суду в призначений день. Вам також потрібно буде попросити копію для церемонії.

 2. 2

  Надайте копію ліцензії на шлюб мировому судді або представникові церкви в день вашого весілля. Вони зможуть також підписати свідоцтво про шлюб.
  • Переконайтеся, що свідоцтво про шлюб буде складено та надано до закінчення терміну дії вашої шлюбної ліцензії.

 3. 3

  Зверніться до секретаря суду з проханням видати вам завірені копії ліцензії на шлюб. Як правило, одна копія коштує від $ 2 до $ 30.


Попередження

 • Зверніть увагу, що ліцензія на шлюб не підтверджує одруження. Вона дає право вступити в шлюб. Шлюбна ліцензія, яка не буде підкріплена заявою про укладення шлюбу або свідоцтвом про шлюб протягом її терміну дії, вважатиметься недійсною.

Що вам знадобиться

 • секретар суду
 • заяву на отримання шлюбної ліцензії (складене через інтернет, особисто у присутності секретаря або в друкованому вигляді)
 • особисті дані
 • особисті дані батьків
 • посвідчення особи
 • свідоцтва про народження
 • грошовий внесок
 • заяву про укладення шлюбу (не обов`язково)

* Свідки

 • запис на прийом до секретаря суду
 • аналіз крові
 • рішення суду про розлучення
 • завірені копії