Як стати резидентом Флориди

Якщо ви хочете, щоб штат Флорида став вашим новим будинком, вам знадобиться пройти певну законодавчу процедуру, яка підтвердить ваш намір жити в цьому штаті. Дані кроки дозволять вам голосувати у Флориді, отримати нові водійські права і менше платити за навчання в університетах і коледжах сонячного штату. Дотримуйтесь цих кроків і дізнайтеся, як стати резидентом Флориди.

Кроки

 1. 1

  Заповніть декларацію про постійне місце проживання через секретаря окружного суду. Ваш підпис на цьому документі підтвердить, що ви тепер живете у Флориді, а також, що цей штат є місцем вашого постійного проживання.

 2. 2

  Отримайте водійські права штату Флорида. У вас є 30 днів після заповнення декларації про постійне місце проживання, щоб отримати місцеві водійські права. Якщо у вас вже є водійські права іншого штату, то вам не потрібно буде перескладати іспит для отримання прав на водіння автомобіля у Флориді.
  • Візьміть з собою права іншого штату в місцеве відділення Департаменту дорожньої безпеки і транспортних засобів (DMV).
  • Візьміть також з собою і інший ідентифікаційний документ, такий як американський паспорт, свідоцтво про народження, сертифікат натуралізації, зелену карту, візу в закордонному паспорті.
  • Надайте підтвердження наявності у вас номери соціального страхування у вигляді картки номери соціального страхування, форми W-2 або корінець про оплату.
  • Пред`явіть 2 документа, що підтверджують вашу адресу у Флориді. Іпотечне свідоцтво, реєстрація автомобіля в штаті Флорида або недавній рахунок за комунальні послуги зазвичай задовольнить бюрократичний апарат, а й будь-який документ з вашим новим адресою у Флориді цілком згодиться.  • Якщо ім`я на вашому ідентифікаційному документі відрізняється від того імені на водійських правах, то вам необхідно буде надати документ, що пояснює причину зміни імені в якості свідоцтва про шлюб або судового акту.

 3. 3

  Зареєструйте свій автомобіль у Флориді. У вас є 10 днів на завершення цієї процедури після встановлення місця проживання у Флориді.
  • Отримайте автомобільну страховку у Флориді. Пред`явіть доказ вашої страховки муніципальному збирачеві податків.
  • Покажіть ваш останній номер автомобіля збирачеві податків.
  • Подгоните машину, яку ви хочете зареєструвати, до офісу збирача податків, щоб він звірив ідентифікаційний номер автомобіля.


  • Заплатіть мита. Первинна реєстрація автомобіля в штаті Флорида коштує близько 400 доларів США. Вам також потрібно буде заплатити реєстраційні внески в залежності від віку, типу і ваги вашого автомобіля.

 4. 4

  Зареєструйтеся для голосування. Найзручніше буде це зробити при отриманні водійських прав, але ви також зможете зареєструватися через наглядача виборів. Вам, можливо, доведеться почекати відкриття реєстрації виборців, так як вона закривається за 30 днів до виборів і відкривається після виборів. Крім усього іншого, ви повинні бути громадянином США, щоб голосувати на політичних виборах в цій країні.

 5. 5

  Заповніть форми для федеральних податків після становлення резидентом Флориди. Вам знадобиться відправити заповнену податкову форму в Атланту, штат Джорджія, де знаходиться центр Податкової служби США. Коли ви заповните свою останню податкову декларацію в іншому штаті, позначте, що вона буде останньою (final return), а також напишіть свою нову адресу, щоб дати все зрозуміти, що ви переїхали.

 6. 6

  Поміняйте членства на місцеположення у Флориді. Якщо ви були клієнтом або членом банків, клубів, церков у вашому попередньому штаті, то знайдіть схожі установи у Флориді, що підкріпить ваш намір жити в цьому штаті, а не в якомусь іншому.

Що вам знадобиться

 • Декларація про постійне місце проживання
 • Водійські права іншого штату
 • Оригінальна або завірена копія вашого свідоцтва про народження (США), грін карту, закордонний паспорт іншої країни з візою США і картою I-94
 • Картку з номером соціального страхування, форму W-2 або корінець про оплату
 • 2 документа, що підтверджують вашу адресу у Флориді
 • Автомобільна страховка штату Флорида
 • Останній номер автомобіля