Як звернути мусульманина в християнство

Звернути людини в християнство вельми складно. Але всі християни знають, що з Ісусом Христом немає нічого неможливого. Наша головна обов`язок - не сумувати після помилок і невдач. Необхідно просто довіриться Господу Богу, а Він направить наші кроки.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть зрозумілі доводи. Чому ви хочете звернути людини в християнство? Хочете щось довести іншим? Відчуваєте себе зобов`язаним це зробити? Це бажання Господа, яке ви відчуваєте серцем? Або ви дійсно любите і турбуєтеся про цю людину, бажаєте йому / їй потрапити в Рай?

 2. 2

  Розуміння християнства. Ви віруючий християнин? Для вас Господь на першому місці в житті? Ви є зразковим християнином? У вас повинна бути тісний зв`язок з Богом. Ходите до церкви щонеділі, читайте Біблію, живіть смиренно і звичайно ...

 3. 3

  Моліться. Молитва має першорядну важливість. Якщо ви хочете звернути вашого друга-мусульманина в християнство, то, насамперед, повідомте про це Богу! Скажіть Йому про свої почуття, відкрийте Йому своє серце, щоб Він побачив вашу віру і допоміг впоратися з таким завданням. Моліться щодня, у тому числі за вашого друга-мусульманина. У вас повинна бути віра в Бога і в себе.
 4. 4

  Розуміння чужої релігії. Таке знання може особливо стати в нагоді під час дискусій.
  • Говоріть переконливо, але проявляйте повагу. Успіх супроводжуватиме вас, якщо ваш друг не буде відчувати загроз, тому не ображайте чужу віру, інакше людина займе оборонну позицію і проявить упертість (не тому, що він мусульманин, а тому, що він чоловік). Також не намагайтеся звернути людини силою - такий спосіб уже випробуваний і він не працює.

 5. 5

  Запросіть друга до церкви! Якщо він не хоче відвідати церкву, тоді познайомте його з іншими своїми друзями-християнами, щоб він відчув теплоту і любов, якими ви ділитеся один з одним.
  • "Навіщо мені ходити до церкви?" Поділіться своєю історією (як ви знайшли Ісуса Христа або як Господь вплинув на ваше життя) або попросіть про це друзів.


  • Говоріть про спасіння душі, але не надмірно - навіть одному можуть не сподобається ваші моралізаторство. Знову ж таки, все пізнається через приклади. Не кажіть про кінець світу і про прийдешнє.

 6. 6

  Сійте добро. Хороший особистий приклад дуже важливий. Проявляйте доброту по відношенню до всіх! Завжди посміхайтеся і не ховайте своє щастя, адже Господь хоче цього. Наші дії мають великий вплив на інших людей - вчинки завжди говорять голосніше слів.

 7. 7

  Будьте найкращим другом. Завжди приходьте на допомогу. У складній ситуації недостатньо просто жаліти людину, потрібно діяти! Християнство це завжди турбота про ближнього.

 8. 8

  Не впадайте у відчай. Ваш друг може не хотіти стати християнином, особливо коли дізнається, що "Книга книг написана людиною.... А чи не Богом. Біблія не впала з небес чудесним чином. Вона створена людиною як літопис смутних часів, вона зазнала незліченну кількість перекладів, правок і редакцій. Ніколи в історії не існувало єдино точної версії книги. По правді кажучи, це цитата з Коду да Вінчі (Посилання в есе нижче), але, як кажуть в роботі, це не повинно вас зупиняти в намірі нести слово Боже або допомагати людям (мусульманам і іншим) знайти спокій.
  • Навіть якщо людина не прийме християнство після вашої бесіди, ваша сповідь зробить великий вплив на життя цієї людини. Можливо, він прийме Ісуса Христа пізніше.
  • Не впадайте у відчай. Як сказав Ісус своїм апостолам в Євангеліє від Луки 10:16, "Хто слухає вас Мене слухає, хто ж погорджує вас Мене отвергается- а погорджує Мною відкидається, Хто послав Мене".