Як бути християнином

Чи відчували ви коли-небудь в житті спонукання духу і любові Бога всередині себе? Якщо ви сповідуєте віру в Ісуса Христа як свого Господа і Спасителя і любов до ближнього свого, ви почали життя християнина по вірі. Віра - значуща частина особистого життя, подібно до того як ви довіряєте своє життя водієві, мчить на швидкості 120 км / год по двосторонньої трасі, коли лише маленька смужка відокремлює вас від катастрофи. Віра в Бога не така лякає як наведений приклад. Якщо ви вирішили стати християнином, але не знаєте, що це означає і що слід робити, ця стаття проллє світло на вашу нове життя в любові Хріста.Стать християнином легко, це не вимагає особливих ритуалів. У більшості протестантських церков пропонується прийняти хрещення як символ вашого звернення після покаяння перед Богом і в подяку за смерть і воскресіння Христа, який взяв на себе ваші гріхи. У католицькій і православній церквах більше уваги приділяється Таїнств як способом приєднання до Вселенської церкви, а також в цих церквах вам необхідно знайти духовне наставництво (наприклад, у вигляді конфірмації з боку священика). Ваше нове народження в будь-якому випадку веде до особистісного розвитку через служіння людям і життя у Христі, про що ви зможете дізнатися нижче.
Метод 1 з 2: Звернення

 1. 1

  Задумайтеся про те, що ви потребуєте у Христі. Прочитайте уважно Десять заповідей. Ви коли-небудь брехали? Богохульствували? Крали (хоча б щось маленьке)? Дивились на когось з хтивими думками і бажаннями? Християнство вважає, що ми всі народжені грішними і протягом усього життя гріхи проявляються в нас, навіть після прийняття Христа. Як сказав Ісус: І якщо хтось подивиться на жінку з пожадливістю, той уже вчинив із нею в серці своєму (Матвія 5: 27-28). Він також сказав: кожен, хто гнівається на брата свого даремно, підлягає суду (Матвія 5: 21-22). У день Великого суду ви станете перед Богом, щоб дати звіт за свої гріхи. Якщо ви помрете в гріхах своїх, за порушення закону Богу доведеться відправити вас туди, де Його немає, тобто в пекло, і це називається другою смертю.
  • Усвідомте, головне, що Він послав Христа, щоб той добровільно віддав Себе на хресті за гріхи людства, щоб ви, сповідуючи віру, розкаявшись у своїх гріхах і прийнявши Святого Духа, були врятовані і служили людям, як Богу.
  • Будучи Сином Людським, Він сказав: "Отче, якщо є на те воля Твоя, нехай обмине ця чаша Мене - але `не моя воля, а Твоя нехай буде`."І це Його жертва за вас, щоб ви не пішли до ад, прийнявши Його. "... Отже, покайтеся і наверніться, щоб загладити гріхи ваші". (Дії 3:19)

 2. 2

  Вірте, що Ісус помер на хресті за ваші гріхи і воскрес із мертвих, щоб сплатити покарання за ваші гріхи і зробити вас правими перед Богом.

 3. 3

  Висловіть Богу своє покаяння - просто висловіть в словах свій жаль про все, що ви зробили недостойного Його святості. Це гарний час визнати свої особисті помилки і непослух Богу. Вірте, що Ісус Христос прощає вас. Покаяння завжди виражається у змінах до жизни- ви відвертає від гріха і звертаєтеся до Христа.

 4. 4

  Висловіть свою довіру Богу - особливо, сповідайте свою духовну нужду в Ньому і визнайте Ісуса Христа своїм особистим Господом і Спасителем.

 5. 5

  Вивчіть різні християнські деномінації - баптистську, католицьку, лютеранську, методистської, внеденомінаціонную, православну, п`ятидесятницьку і тд - щоб вирішити для себе, чиє вчення ближче до того, про що говорив Христос, згідно Його словами в Святому Письмі.

Метод 2 з 2: Зростання і слухняність

 1. 1

  Знайдіть для себе християнську громаду: ми не можемо йти по життю на самоті. Важливо, щоб у вас як у християнина були підтримка та спілкування з іншими християнами, які могли б наставити вас у вірі і допомогти вам жити в довірі Богу.

 2. 2

  Прийміть хрещення- хрещення символізує з`єднання з Тілом Христа. Це не означає, що ви повинні щось зробити, щоб завоювати спасеніе- це символ, знак того, що Бог діє у вашому житті. Можна уявити це, немов з`єднання з Христом у Його смерті й воскресінні у вашому серці (в самому центрі вашої сутності) і перед лицем свідків. Хрещення описувалося апостолом Павлом так: "Отож, ми поховані з Ним хрещенням у смерть, щоб, як Христос воскрес із мертвих славою Отця, так і нам ходити в оновленому житті."

 3. 3

  Продовжуйте свій шлях - після того, як ви прийняли Христа і отримали Святого Духа, спілкуйтеся з Ним у своєму повсякденному житті шляхом молитви, читання Біблії та слідування прикладу Христа.

 4. 4

  Любите - любите Ісуса, любите людей любов`ю, яку Він дає вас. Це головне відображення змін у вашому серці, любов - один з найважливіших аспектів християнського життя.
  • Не брешіть - ніколи не брешіть Богу, шукайте Його в покаянні, приймайте Його любов, Його дія і порятунок по благодаті. Відсутність покаяння, провідного до спасіння, вкрай погано, і якщо ви цього НЕ робите, ваш шлях лежить в пекло - але ніхто не хоче, щоб це відбулося - особливо, якщо ви хочете зустріти на небесах свою сім`ю і друзів. Хіба це не те, чого ви хочете?

 5. 5

  Захопитися тим, про що йдеться в Посланні до Ефесян 2: 8-10:

  ""[Http://bible.cc/ephesians/2-8.htm 8. Бо ви благодаттю" вірою "," по благодаті "-

  і це "не від вас", "Божий дар" -

  9. "не від діл", щоб ніхто не хвалився.

  10. Бо ми Боже творіння

  "Створені" у Христі Ісусі "на добрі справи",

  які Бог нам виконувати. "
  (Ephesians 2: 8-10) Отже, якщо ви врятовані живіть, роблячи добрі справи, згідно з Божим законом любові ...

 6. 6

  Читайте Святе Письмо якомога більше: так ви почнете розуміти, що вам потрібно, щоб жити у Христі. Щоб бути Христіаніном, потрібно рости у Христі.
  • Вам потрібно Євангеліє: Блага звістка Ісуса Христа про те, що незважаючи на те, що ви порушили закон, Христос поніс покарання за вас. Це нічим не заслужено, це в чистому вигляді прояв Божественної благодаті. Він дарує нам можливість покаяння і віри в Свого Сина, щоб знайти порятунок від вічних мук.
  • Вірте в основні доктрини про спокутну смерть Христа і Його воскресіння.
  • Покайтеся у своїх гріхах і прийміть Христа як свого Господа і Спасителя.
  • Прийміть свій дар від Бога в щоденному ходінні з Христом: "Благодаттю врятовані ви по вірі, а це не від вас, то дар Божий. Чи не від діл, щоб ніхто не хвалився." (Ефесян 2: 8-9)

Два простих секрету

 1. Дізнавайтеся більше про Христа, вірте в те, що Він помер і воскрес із мертвих як ваш Спаситель, а потім зверніться в молитві покаяння до Єдиного, Істинного Бога: "Бог Отець, я відвертаюсь від своїх гріхів, від усіх своїх поганих справ- я хочу змін і від усієї душі дякую Тобі за все, що Ти зробив, за те, що я прощений і врятований від покарання за гріх - як дар - і за те, що Ти даєш мені нове життя. Дякую за дар прийняття Святого Духа, в ім`я Ісуса Христа. "
 2. Проявляйте любов-слідуйте за Христом, навчаючи інших про те, що "є лише один Посередник між нами і Богом, Господь Ісус Христос, Син Божий. Він Господь для всіх, хто вірує в Нього, кається і йде за Ним в Дусі:"

  Проходження за Христом включає в себе відвідування зібрань з людьми, що мають ту ж віру, хрещеними, в ім`я Отця, і Сина, і Святого Духа в знак прийняття нового життя, з людьми, що звертаються до Бога в молитві, що читають Святе Письмо і проявляють Божу любов через доброту, прощення, миротворчість, вірність і любов у відносинах з віруючими. (Не водитесь чувствамі- не судіть нікого строго, навіть самого себе- живіть Духом Христовим, у вірі, надії та благодійності. Отже, живіть по Духу, і ніхто їх не вихопить вас з руки Моей- в цьому безпеку). Але будучи облічаеми в гріху, в очікуванні наслідків гріха, просіть прощення (щоб бути прощені), і зможете продовжувати жити як Дитя Боже, через ім`я Ісуса Христа - бо Бог є єдиний істинний Суддя все, поганого і доброго. Любов Божа досконала і виганяє всякий страх.

Поради

Поради

 • Бог не помиляється. Ніколи не думайте, що Він зробив щось погане. Він точно знає, що робить, і все, що Він робить, має свої мету і сенс. :) :) Наприклад: у хлопця померла мати. Приблизно в той же час у дівчини того ж віку помер батько. Але вони не були знайомі. Потім одного разу одна жінка запросила обидві родини на вечерю. У тій родині, що втратила свою матір, було два хлопчики і дівчинка близько 13 років. В іншій, яка втратила свого батька, було 2 хлопчика і 3 дівчинки того ж віку. Вони познайомилися і незабаром один з хлопчиків і одна з дівчаток стали зустрічатися і потім одружилися. Пізніше зустрічатися стали батьки цих двох сімей і теж одружилися :) Вони стали двома щасливими християнськими сім`ями. Деякі люди були б украй злі на Бога за втрату близьких і коханих. І ці люди якийсь час переживали сильне горе. Але ситуація змінилася. Бог дозволив їм пережити втрату і дарував нове щастя.

••• ці люди тепер мої мама і тато і мої бабуся з дідусем •••• :) :) Тому, будь ласка, не гнівайтеся на Бога. Він знає, що робить.

 • Пам`ятайте, що Бог завжди з вами поруч. Ви можете в молитві поговорити з Ним у будь-який час.
 • Будь ласка, не витрачайте цю дорогоцінну життя даремно, у нас є тільки одне життя, щоб прожити її у Христі.
 • Пам`ятайте, справа не тільки в молитві. Після покаяння потрібно прагнути жити, як Христос.
 • Знайте, що, ставши справжнім християнином, ви побачили Бога по-новому.
  • Вам слід зненавидіти, гріх, який раніше вам подобався.
  • Коли ви покаєтеся і зверніться до Бога, він дасть вам нове серце і нові бажання, а також Святого Духа для проходження за Ним.
 • Для всіх справжніх християн, християнство - це не просто релігія обожнювання божественної сущності- це особисті відносини з Христом, єдиним посередником між Богом і людиною. А Дух Божий стане вашим другом і утішником протягом всього вашого життя живучи в вас, а ви в Христі (оскільки Христос обіцяв, що ніколи не покине вас).
 • Читаючи Біблію, читайте не просто слова.

  • Немає сенсу читати сторінку за сторінкою лише для того, щоб виглядати благочестиво і бути впевненим в тому, що робите правильно.
  • Просто раз за разом вивчайте невеликі уривки тексту, стільки, скільки ви можете "осилити" розумом, що не перевантаживши його.
 • Ви можете знайти корисним вивчення слів Христа про те, Хто Він і що Він зробив.  • Надзвичайно важливо досліджувати смерть і воскресіння Ісуса Христа.
  • Вам потрібно дізнатися, яким чином його безгрішна сутність, несправедливе покарання і воскресіння з мертвих дозволяють знайти прощення тим, хто вірить в Нього.
 • Не читайте просто статті. Незважаючи на те, що вам може здатися корисним читання релігійної літератури, це тільки початковий етап. Ви можете знайти Бога, слідуючи Його заповідями. Ісус закликав слідувати за Ним, сказавши "Я і Мій Отець прийдемо до вас і залишимося з вами ..."
 • Вам може бути корисно поговорити з християнином. Виберіть того, чия цілісність і знання викликають у вас повагу.
 • Пам`ятайте, що Бог любить вас, незважаючи ні на що.
 • Якщо хтось своїми словами заподіє вам біль, не відступайте. Зрештою, сам Господь був звинувачуємо (хоча будучи Святим, не зробив гріха), і Він не відступив і навіть не розгнівався. Дотримуйтесь Його приклад.
 • Всякий раз коли ви будете приймати Святе Причастя -- як Божий дар усім нам, люблячим Христа - робіть це в спогад про те, що Христос віддав за нас Своє Тіло і пролив Свою кров, як пояснив Він Сам присутність хліба і вина під час "Останньої Вечері". Святе Причастя є буквальним присутністю Христа у всіх, його приймають.
 • Чи не вимовляєте прокляття без необхідності (тобто, в цьому немає необхідності).
 • Крім того, Бог створив вас для радості в цьому житті. Будь ласка, не сприймайте християнство як якийсь звід моральних законів, які позбавляють життя всіх її радощів. Приймайте Бога як джерело вищої радості, і нехай це буде головним. Бог найбільше прославляється тоді, коли ви радієте в Ньому. Він створив нас для пізнання, любові та служіння Йому ("Що б ви не зробили меншому з моїх дітей, ви зробили це заради Мене!" - Сказав Ісус) і насолоди життя з Ним, цієї та майбутнього. Досягаючи мети, заради якої ми були створені, ми переживаємо почуття найглибшого задоволення, миру і радості навіть у найскладніші періоди свого життя.
 • Святе Письмо стверджує, що "ми всі згрішили і позбавлені Божої слави" (Римлян 3:23). Іншими словами, кожна людина зробив у своєму житті щось погане.

  • Римлянам 6:23 продовжує, "Відплата за гріх - смерть, але дар Божий - вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім."
  • З любові до нас Бог приніс у жертву Свого Сина, Ісуса Христа, як жертву примирення за наші гріхи, щоб ми могли приступати до Бога з молитвою і мати з Ним особисті взаємини.
 • Свята Біблія описує спокутне дію Бога в цьому світі.

  • У протестантській Біблії міститься 66 книг, розділених на дві категорії: книги Старого Заветта і Нового Завіту. Католицька Біблія складається з 73 книг, а в різних виданнях Східної Православної Біблії кількість книг може бути різним.
  • Перші чотири книги Нового Заповіту називаються Євангеліями, оскільки описують "благу звістку", укладену в життя і вчення Ісуса Христа.
  • Євангеліє від Іоанна визнано гарною книгою для початківців, підходящою для знайомства з вченням Ісуса Христа.

 • Розберіться, у чому полягають відмінності між Православною і Протестантської церквами.

Попередження

 • Навколо вас багато невіруючих людей, але це не означає, що ви не можете бути з ними друзями. Будьте прикладом, ваше ставлення має відображати Христа. Незважаючи на те, що Ісус сам сидів і їв з грішниками, Він навчав їх тому, як стати святими. Всі ми часом спотикаємось, не забувайте про те, з якої висоти ви впали! Прощайте, як і Христос простив вас.
 • Рішення прийняти Христа і стати християнином за вами. Але не всі люди, "які називають" себе християнами, вірять у викладене в Біблії і в даній статті. Хтось не вірить у божественну сутність Христа, хтось в пекло або в первородний гріх. При цьому всі можуть називати себе християнами, навіть заперечуючи істину. Найголовніше в житті християнина - це віра в сенс життя згідно з вченням Христа і проходження золотому правилу. Природно, Христос навчав вірити в Бога як в реальність, вірити в Його всемогутність, в Нього як в Суддю. Відповідно, жити згідно з вченням Христа означає вірити в реальність Бога і в Христа ...
 • Остання книга Біблії - книга Одкровення, вкрай цікава для читання, але до неї не можна приступати занадто швидко. Вона може бути лякаючою і дати читачеві невірне уявлення містичного характеру більше, ніж віри. Перш ніж ви візьметеся за складні книги Святого Письма, переконайтеся, що ви добре розумієте Євангелія.
 • Пам`ятайте, що всі люди гріховні і недосконалі. Грішачи, приходьте до Бога з покаянням.
 • Будьте вірними свідками Христа. Кожен християнин покликаний проповідувати словом і ділом, але виконувати це покликання слід м`яко і шанобливо. Христос не проповідував те, що люди хотіли від нього почути. Якби Він чинив так, Його б не розп`яли. Люди можуть образитися, але якщо це сталося, переконайтеся, що це не наслідок лицемірства або несправедливості.
 • Вам потрібно покаятися в своїх гріхах. Без правдивого покаяння неможливо стати християнином. Сповідайте свої гріхи перед Христом.
 • Можливо, коли ви стали християнином, вам сказали: життя налагодиться, ваш шлюб буде зцілений, ви більше ніколи не будете хворіти, всі проблеми в житті вирішуватися і так далі. Це просто неправда. Ісус говорив, що вас будуть ненавидіти також, як люди ненавиділи Його (Матвія 24: 9). Над вами можуть насміхатися, висміюваних і навіть переслідувати. Нехай вас це не збентежить. Життя не так вже довга, а на небесах вас чекає нагорода.
 • Незважаючи на те, що християни відчувають проблеми, ви зможете також пережити дивовижну силу прощення, благодать, зцілення і чудеса, включаючи чудо порятунку і набуття життя вічного. Ісус обіцяв допомагати, тому ніколи не здавайтеся і дякуйте Богові за життя і вічну надію, знайдену в Ньому.
 • Заведіть щоденник, куди ви будете записувати свій досвід з Богом у повсякденному житті. Наприклад, заведіть молитовний щоденник, куди ви будете записувати свої молитви і їх результати.
 • Якщо ви відчуваєте потребу в змінах у своєму житті, хочете звільнитися від тягаря гріхів, хочете навчитися жити без оглядки на минуле, почніть відвідувати християнську церкву, також вивчите вірш з Євангелія від Іоанна 3:16 "Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб всякий віруючий в Нього не загинув, але мав життя вічне ". Це означає, що Бог послав Свого Сина взяти на себе тягар наших гріхів і звільнити нас через віру і довіру Йому.
 • Не намагайтеся справами завоювати собі шлях на небеса, оскільки порятунок соершается "не від діл" (Ефесян 2: 9). Ваші праведні справи "для Бога як забруднений одяг" (Ісайя 64: 6). Спробуйте уявити собі, як можна очиститися за допомогою забрудненого одягу ...
 • Усередині християнства існує різноманіття течій, доктрини яких можуть відрізнятися. Знайдіть церкву, яка спирається у своєму вченні на Біблію і праці батьків ранньої церкви, а не на свої власні інтерпретації біблійного вчення (і не на традиції окремих деномінацій). Знайдіть відповідну літературу по тим богословських питань, які вас цікавлять. Крім того, вивчайте праці "ранньої церкви" та історію християнства.

Що вам знадобиться

 • Біблія.
 • Вчення і праці Церкви і християн протягом всієї історії, згодних з приводу описаного в Біблії євангельського вчення Христа.