Як прийняти Христа як свого Спасителя

"Ісус" ... Статистика показує, що це ім`я згадується більше 3 мільйонів разів на годину ... Статистика навіть показує, що мільйони приймають християнство кожен день, і що християнство - найбільша релігія у світі. Ви, звичайно, чули про Ісуса і християнстві раніше!


Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про Ісуса, ви перебуваєте в правильному місці. Це не означає, що треба покладатися на 100% на вказівки з цієї сторінки. Звернення з питаннями до пастора, християнському релігійному лідерові, місіонерові, або навіть до звичайного християнину, також може бути дуже корисним для вас в тому, щоб досягти своєї мети у знайомстві з Ісусом.


Перед тим, як почати читати те, про що в деталях йдеться в статті, усвідомте, що Ісус з Назарету здійснив всі пророцтва про Месію в єврейській Біблії (Старий Завіт).

У Біблії від Івана 14: 9 говориться, що Ісус сказав: "Хто бачив Мене - бачив і Отця".

Так, "Як ви повинні прийняти Христа як свого Спасителя"?


Ця стаття покаже вам шлях через прийняття Ісуса як свого особистого Спасителя.

Кроки

 1. 1

  Усвідомте Святу Природу Бога. Багато людей не розуміють концепцію Святої Трійці, а деякі пояснюють це неправильним шляхом. Ну, Православна Церква (перша створена християнська церква) (Це не для просування православ`я, а просто для твердження, що перші християни вірили в природу Бога) Говорить: "Один Бог у трьох особах - Трійці". Пояснення того, що Отець, Син (Ісус) і Святий Дух - все одне, три з них належать до одному і тільки одному Богу, а не людині, але влада, волі і любові. Син має ту ж силу і волю, що Отець і Святий Дух: тому вони є одним Богом, і три з них не можуть бути один від одного окремо в кожному разі, вони доповнюють один одного під всем.Ето не означає, що якщо ви молитеся Ісусу, то ви молитеся тільки Йому - таким чином ви молитеся Богу в той же час ( Отцю, Сину і Святому Духу). Батько і Святий Дух послав Сина заплатити ціну за наші гріхи, шляхом прийняття Сина, тому що знову Бог - один волею, силою і любов`ю. Тому, коли ми говоримо, що Бог послав Ісуса на землю, ми не маємо на увазі, що Бог і Ісус - не те ж саме, це в Трійці, що вони різні, але є єдині в той же час.

 2. 2

  Намагайтеся зрозуміти Божий план:"Так, мені потрібно врятуватися - від чого і чому? Віра в Бога і Біблія має вирішальне значення для розуміння" Хто є рятівником? "І" Чому врятовані? "Біблія - розкриває слово Бога до людства, написане людьми, так поступилися волі Божої, що Бог обрав їх, щоб написати її. Ці люди, які написали книгу Біблію, були натхненні (враховуючи слова) Богом. Вони всі згодні в цілях і вказують на Христа, Месію, хоча вони були написані в період більш ніж тисячі років: Біблія вчить , що всі люди мають гріх у своєму житті.

  Гріх - будь-яка дія, яке викликає невдоволення Бога, так як гріх відділяє нас від Бога, який - ідеальний, наприклад, плата, яку ми платимо за гріх, це смерть духовна -- постійне віддалення від Бога.

  До Римлян 6:23: "Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім".


  Духовна смерть увійшла у світ, коли Адам згрішив.

  Буття 2:17: "Але не їж з дерева пізнання добра і зла, бо в день, коли ти з`їси з нього, ти неодмінно помреш".

  До Римлян 5:12: "Гріх увійшов у світ через одну людину, а з гріхом - смерть, і, таким чином, всі стали смертними, бо всі згрішили"

  До Римлян 5:14: "Проте ж від Адама і до Мойсея смерть вже царювала і над тими, хто не згрішив як Адам, переступивши Божу заборону".

 3. 3

  Усвідомте, хто може врятувати вас від духовної смерті. Тому що ми всі народжуємося гріховними, ми не можемо по нашій власній химерної або дуже глибокої причини - або через власну сили і моралі - догодити ідеального Богу. Тим не менш, Бог послав Свого Сина Ісуса як свого представника і в якості викупу від перебування в полоні.

  Іоанн 3: 16-17 (NIV): "Адже Бог так полюбив цей світ, що віддав Свого єдиного Сина, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне. Бог послав Сина у світ не для того, щоб засудити світ, але щоб врятувати світ через Нього ".

  Це переконання є довірою і вірою, що Бог, який Він є, говорить, що Він є. Він забезпечив плату за наші гріхи, ставлячи на наше місце власного сина в якості заміни. Всі гріхи, минуле, сьогодення і майбутнє - були прощені Христом на хресті, хоча чоловіки засудили Того, Хто не знав гріха, до жорстокої, фізичної смерті.

  До Євреїв 10:10: "І тому, що Він виконав волю Божу, ми були раз і назавжди освячені жертвоприношенням в жертву тіла Ісуса Христа".

  Хтось повинен був заплатити життям за всі наші гріхи. До євреїв 9:22 (NIV)"Насправді, закон вимагає, щоб ... без пролиття крови не має відпущення".

  Ісус помер, щоб заплатити за гріхи людини. Тим не менш, він воскрес, перемагаючи смерть і робить можливим спасеніе- тому ми приймаємо Ісуса, коли Святий Дух закликає вас - не просто наше мислення і міркування про нього, але розуміючи, що воно грунтується на наданні Бога і Його дар. Насправді, християнство це не просто волонтерська релігія. (Ісус закликав своїх учнів, вони, як правило, не приходили до нього сповнені рішучості слідувати за ним). Таким же чином ми не можемо просто "приймати" Ісуса, але ми можемо отримати те, що він дає нам через Святого Духа. Святий Дух закликає нас - усіх до покаяння і слідувати за Богом - через проповідь Слова Божого та прийняття Благої Вісті (Євангелія). Ті, хто не вірить, відкинули безкоштовний подарунок Бога, ті, хто вірять, мають виняткову віру, бо це дар Божий (благодать).

 4. 4

  Зізнайтеся, що ви згрішили. Це є необхідною умовою для прийняття Христа. Як тільки ви зрозумієте, що ми і ви - грішники, і що всі згрішили, зверніться до Господа Ісуса Христа про прощення, покаявшись у своїх гріхах.

 5. 5

  PІсповедуйте Ісуса як свого рятівника. До Римлян 10:13: "Бо кожен, хто покличе ім`я Господнє, спасеться". Говорите: "Отець Небесний, я вірю, що Ісус помер за мої гріхи". І Бог дасть вічне життя вашому духу. (John13: 20) That is the Holy Spirit (John15: 26)

 6. 6

  Не забудьте просити про Святого Духа. Святий Дух не приходить автоматично, коли людина вірить, але Ісус каже, що кожен, хто просить одержує (Лука: 9-13)

 7. 7

  Спробуйте і подивіться, що дари Господа - хороші. Повірте, що Бог любить вас-Він показав це, даючи Свого Сина, щоб витримати ваші покарання і померти на вашому місці, як ваша жертва за все, що ви зробили не так, і за всі ваші гріхи.
  • Покаяння є рішенням відвернутися від гріха і звернутися до Бога і коритися Йому. Після того як ви зробили це, кожен другий крок стане на своє місце. Якщо у вас ще проблеми з цією концепцією, довіртеся Ісусу як Господеві над вами, а також Спасителю.

 8. 8

  Поговоріть з Богом своїми словами. Немає протоколу, якому потрібно слідувати для того, щоб поговорити з Богом. Бог чує ваші молитви, навіть якщо ви не говорите їх. Але це не означає, Він не любить чути, як ви шукаєте Його допомоги і Його прощення. Бог не засуджує вас люто, тому що він просто не людська істота, як ми! Він - ваш Батько-Він - ваш брат і ваш особистий Захисник / і Посередник, і Він хоче стати вам найкращим другом! Бог хоче, щоб ви сповідували Йому свої гріхи, бо Він хоче простити вас, і Він хоче, щоб ви розповідали йому свої секрети, хоча Він знає про вас все. Ця обіцянка: Матфея 7: 7-9 "7 Просіть - і вам дадуть, шукайте - і знайдете, стукайте - і вам відчинять. 8 Тому що кожен, хто просить, одержує, і хто шукає, знаходить, і тому, хто стукає, відкриють. 9 Чи є серед вас є людина, що дасть своєму синові камінь, коли той просить хліба? "
 9. 9

  Розкажіть Богу те, що ви хочете сказати Йому. Але усвідомте, що: Іоанна 9:31 "Тепер [в цьому] ми знаємо, що Бог [слухає] слухаючи, не грішників: але хто шанує Бога і виконує волю Його [приймає Христа], його Він чує [відповіді]". Бесіда з Богом може бути в багатьох формах, будь це молитва або звичайний спосіб, як спілкування з іншими. Ось пропозицію молитви, будь ласка rпрочітайте цю пропозицію і використовуйте свої власні слова. Не читаючи такі слова, просто скажіть Богу, що ви хочете сказати Йому, своїми словами, висловлюючи всю свою любов до Нього:

  "Боже мій і мій Спаситель, я знаю, я згрішив перед тобою, і я знаю про всіх поганих речах у своєму житті. Але з тобою, мій Боже, я ніколи не буду боятися навіть найгірших речей у житті, тому що ти відправив свого єдиного і вірного Сина Ісуса на розп`яття і заплатив ціну за мої власні гріхи. Я прийшов до тебе, мій Боже, щоб зізнатися у всьому, що я зробив у моєму житті, і сказати, що я прошу вибачення. Я тут, щоб оголосити, що ти - Цар мого життя, моїх думок і моїх вчинків. Я хочу, щоб ти був моїм Спасителем. Будь ласка, Боже, прости мене, бо я згрішив перед тобою. Мій Бог і мій Господь, запанувала над моїм життям, бо твоя влада - ідеальна і твоє царство ніколи не побачить кінця. Амінь ".Відчуйте присутність Бога у вірі, стоячи на колінах. Стояння на колінах є ефективним, якщо ви хочете сконцентруватися ні на що, окрім своєї молитви.

 10. 10

  Прийміть хрещення відповідно з Новим Заповітом. Хрещення використовується для позначення смерті і поховання нашої гріховної особистості і нашого воскресіння як прощеної християнина через силу Святого Духа так само, як Ісус був. (До Римлян 8:11, Col. 2: 12,13). Хрещення дається "для прощення наших гріхів" (Дії 2:38) Молитви і віри не було достатньо для порятунку небажаного Корнилія в Діяннях 10. Йому було велено хреститися. (V. 48) Після кожного прикладу людини, що має віру в Христа, він чи вона завжди хрестяться, щоб завершити його або її порятунок! (Дії 2: 41- 8: 13- 8: 37,38- 9: 18- 16: 30-33, etc)

Поради

 • Тепер, коли ви вибрали прийняття Христа і отримали у нього вибачення за свій гріх, що не скористайтеся його прощенням, роблячи погані речі, такі як перегляд поганих фільмів, читання порно-журналів і так далі. Не "бийте» себе, якщо ви грішите, пам`ятайте, що ми будемо ідеальними, як тільки потрапимо на небеса! Робити погані речі і говорити, що Бог простить вас - це не те, що означає прийняти Христа
 • Пам`ятайте, що Бог - Спаситель усього людства, а не тільки вашого роду, або тих, які навчалися релігії. Кожен, хто приймає Христа як Спасителя і йде за Ним в новому житті, як Бог хоче, щоб ми жили, будуть радісно прийняті на небеса. Для нас - усепрощаючий Бог, який дав свого сина для нас, щоб пробачити весь первородний гріх, і тому, ці діти не менш «доступні» для небес, ніж Папа або Мати Тереза.
 • Якщо ви прийняли Христа як свого Спасителя,

  До Римлян 10:13 (KJV)

  "Бо кожен, хто покличе ім`я Господнє, спасеться"

  Тепер ви дитя Боже. Просто вірте тому, що говорить Біблія, і приймайте те, що вона говорить, практично, як ніби те, що вона говорить, це саме те, що це означає.
 • Ви можете наблизитися до Бога в будь-який час. Поговоріть з ним так само, як із звичайним одним. У нас є прямий доступ до нього!
 • Підключіться до церкви або молодіжній групі. Вони допоможуть вам дізнатися більше про Бога і стати ближче до нього. Не будьте занадто горді, думаючи, що можете «ходити» з Богом поодинці. Друзі-християни зміцнять вас і підтримають, так що підключайтеся до церкви якомога швидше.
 • Подумайте, чи є вся родина Бога (в тому числі Його церква) - вашою родиною: згадайте цю сцену на хресті: Ісус тому, побачивши Матір і учня [Іоанн] стояв тут, якого любив, говорить своїй матері: `Жінко, ось син Твій `. Потім Він каже до учня: `Оце мати твоя`. ". І з цього часу учень узяв її до себе додому" (Іоанн 19:26) Ви можете прийняти Христа і вітати всю його сім`ю у своєму серці і будинку. (Католики традиційно просять Божу Матір Христа бути їх Божою Матір`ю теж).
 • Християнство можна метафорично порівняти з гонкою. Гонка, щоб доїхати до фінішу (Небеса) - наша кінцева мета, але як ми проходимо гонку - важливіше. Ми робимо паузу, щоб допомогти іншим шляхом (доброзичливість і приведення інших до Христа), а іноді натикаємося на перешкоди на шляху (наш гріх, гріх чужих). Християнство - не легкий шлях. Може бути легко "запустити перший круг", але гонка стає складніше в міру того, як ми дозріваємо в нашій вірі. Ніколи не забувайте просити Ісуса про допомогу, тому що ми не самотні в `шляху`.
 • Якщо ви хочете дізнатися альтернативну точку зору на прийняття Христа, дивіться Overcome Christophobia.


 • Читайте приклади інших людей, які повністю взяли Ісуса, і його вчення для свого заохочення
 • Церква - не означає будівлю. Це означає (з самого початку) групу людей, які прийняли Ісуса як єдиного істинного Бога, зустрічаючись в тому ж місці, щоб відсвяткувати те, що у них є і вчитися один у одного, як Бог працює в їхньому житті. Це може статися в будь-якому місці, в певний час, або навіть спонтанно.
 • Якщо ваші батьки не схвалюють церковного справи, зверніться за допомогою до пастора або молодіжному лідеру церкви, в яку ви хочете піти, або будь-яку іншу церкву. Технічно, ви не є ще членом церкви - ви просто шукаєте допомоги у пастора або молодіжного лідера.
 • Пророку по імені Ісайя вдається детально розтлумачити слова писання, щоб ми зрозуміли. Читайте всю главу Ісаї 53, але от вірші 3-5: "Він погорджений був відкинутий людьми ...:

  Але Він узяв наші немочі і поніс наші скорботи

  Ми ж думали: тхне Його Бог б`є Його - ось Він і мучиться.

  А Він був поранений за наші гріхи,

  журяться за наші беззаконія-

  Він поніс покарання, щоб ми отримали світ, і

  ранами Його ми зцілилися ". Так, Ісус виконав ці давні пророцтва про Месію, повністю.

Простий ключ

 1. Дізнайтеся про Ісуса і вірте, що Він помер, воскрес із мертвих як ваш Спаситель, а потім моліться і кайтеся єдиного, істинного Бога, кажучи: "Я прошу вибачення за мій гріх, за всі мої неправильні кроки. Я хочу змінитися, і я по-справжньому вдячний за все, і що я тепер прощений і врятований від покарання за мої гріхи як безкоштовний дар, в ім`я Ісуса я молюся , Амінь ". Тепер скажіть іншим, що "Існує один Ісус Христос, Син Божий, який є Господь і Спаситель для всіх, хто вірить, розкаюється і слід за ним:" що повинно включати відвідування християнських зустрічей, хрещення як знак прийняття вашого нового життя, молитва до Бога , демонстрування любові Божої через доброту, прощаючи інших, приносячи світ, спілкування з віруючими, і коли ви грішите, просячи (і приймаючи) прощення, чекаючи наслідків за деякі помилки, і т.д., все в ім`я Христа Ісуса - - з Богом , як єдиного, правдивого Судді всіх речей - хороших чи поганих.

Попередження

 • Для деяких людей стати християнином - емоційний крок-для інших - це просто акт довіри, отримання Його без емоцій. Бог врятує вас з або без емоцій.
 • Уникайте обмеженості: але зберігайте відкритої основну готовність прийняти віру як повністю відповідну і з відкритою душею, для Біблійного оповідання, необхідні біблійні доктрини. "Ви - світло світу" - Але, свічка не може горіти, якщо вона не має гніту (щоб запалитися) , як ядро / гніт віри в Бога, щоб поширювати світло Ісуса Христа в тіні зневіри.
 • Не чекайте, що це легке життя. Деякі приклади можна знайти в книгах (як Jesus Freaks, The Hiding Place, Boom, Heavenly Man або християнських журналах (таких як OpenDoors International або Voice of the Martyrs, щоб з`ясувати, як істинна віра виглядає по всьому світу. Люди можуть сміятися над вами за це. Але це не означає, що ви будете щасливі або нещасні іншу частину свого життя. Ви можете мати вічну радість іншу частину свого життя, знаючи, що ви прийняли Бога, і що ви прийняті, в свою чергу, як Його друг, брат / сестра.
 • Ніколи не думайте, що Бог не піклується про те, що ви робите з цього моменту. Завжди пам`ятайте, що він не хоче, щоб ви поверталися назад і грішили, що ви, можливо робили. Він зробив вас іншою людиною назавжди, так що ви можете жити «вище» гріха, не потрапляючи назад в його мережі. Завжди пам`ятайте, що, безсумнівно, буде спокуса згрішити, але ви можете щодня молитися, щоб Бог утримав вас від падіння. Якщо ви грішите, просіть прощення у Бога відразу ж, і попросіть його допомогти вам не робити цього знову.
 • Знайте, як тільки ви прийняли Христа у своє життя, таке переслідування не знає меж. Тепер, коли ви розумієте і відчуваєте любов Ісуса, ви можете стати однією з головних цілей сатани. Не хвилюйтеся, хоча б тому, що нічого, ні на землі, ні в пеклі не може заподіяти шкоди вашій вірі, Бог щодня на вашому боці. Не турбуйтеся про це, а, швидше, пам`ятайте про це, коли стикаєтеся зі спокусами згрішити.
 • Бог завжди буде любити вас незалежно від того, що ви робите. І Він завжди любив вас. Але тепер, коли ви стали християнином, ви не повинні робити деякі речі, які ви раніше робили. Саме тому, що ви нова людина, не означає, що ви можете робити інші неправильні речі, які робили до цього.
 • Благодать Ісуса покриває всі гріхи. Жодне з ваших слів чи дій ніколи не зможе утримати вас від порятунку і люблячих обіймах Бога. Єдине виключення - це богохульство проти Святого Духа, але це стосується лише тих, хто вже віруючий і каже мерзенні слова або здійснює злі вчинки проти Святого Духа.

  Лука 12:10 (NIV)

  "І кожен, хто скаже слово проти Сина Людського, проститься, але кожен, хто буде ганити Духа Святого, не проститься".

  Крім цього єдиним винятком, благодать Ісуса, коли ви вірите в Нього - коли ви повністю присвячуєте себе Христу.

  До Ефесян 1: 12-14 (NIV)

  "У Ньому й ви, почувши слово правди - Радісну Звістку, несучу вам порятунок, - і повіривши в Христа, були позначені печаттю обіцяного Святого Духа, Який є запорукою нашого майбутнього спадщини і спокути тих, хто належить Йому, для похвали Його слави."

 • Якщо ви образили когось іншого, підіть і вибачитеся без «ударів» або образливого ставлення. Неважливо, як важко це може бути, завжди буде коштувати того, щоб «відшкодовувати збитки». Потім не зупиняйтеся на цьому, а поверніться, щоб слідувати за Ісусом і Його прикладом.
 • Для отримання більш докладного ради, поговоріть з пастором у церкві, або іншим християнином, чи просто говорите з Богом. Святий Дух буде направляти вас всі дні вашого життя, і Він знає, що краще для вас, і завжди пам`ятайте, що Бог любить вас.
  • Вивчіть рекомендовані біблійні писання (про своє спасіння і життя у Христі), Які, можливо, побажаєте «зафіксувати» надовго в пам`яті: тут є безкоштовний ресурс для надання допомоги в запам`ятовуванні. Ваша довгострокова пам`ять формується з відбитків пам`яті з змішування окремих повторень, дискусій і оглядів, досвіду, асоціацій, образів і розуміння важливості інформації, і нове повторення встановить більш міцні зв`язки з меншими зусиллями, ніж оригінальне навчання.
 • Не очікуйте, що всім членам вашої родини і друзям сподобаєтеся НОВИЙ ви, але це нормально, Ісус ніколи не говорив, що це буде легко, він просто сказав, що це - правда. Це не означає, що члени вашої родини не приймуть Ісуса. Їм просто потрібно мати силу Божу в собі і працювати з ними, щоб вони могли стати «новими», як ви.

Що вам знадобиться

 • Біблія: У деяких країнах існує кілька Біблій, і є гоніння на християн - або нестача коштів. Слово Боже, особливо Книга Іоанна в Біблії, розповідає про те, як бути християнином. Мати Біблію не є (але доступ до Біблії) - необхідним (тобто .: письмові або усні повідомлення, див. Нижче в Джерела і посилання для інтернету, онлайн Біблії).
 • Інші християни: нехай заохочують і направляють вас. Якщо ви не знаєте нікого, вихваляйте Бога за місію, на яку Він направив вас! Ви можете відчувати себе недосвідченим, але читайте Біблію і питайте Бога, чого Він хоче. Робіть ці речі, але переконайтеся, що це дійсно Його, шляхом порівняння плану з Його словом (Біблією).