Як очікувати від Бога неможливого

Ви коли-небудь думали про те, як змінити складну ситуацію "потреби, відчаю, хвороби або невіри"? Ісус сказав учням і навколишнього його натовпі:

"І якщо будете мати віру з гірчичне зерно і скажете горі цій `перейди звідси туди`, і вона перейдет- і нічого неможливого не буде для вас."
(Матвія 17:20) Ісус Христос сказав: "O ви, маловіри ...!" Ісус сказав, що "навіть маючи трохи віри" ви можете сказати горам потреби, відчаю, хвороби або невіри "Перейти звідси туди."

Очевидно, що можна рухати в житті
проблеми, подібні горах разом з тими, хто теж вирішив подолати їх - і все це без особливо великий, великої або надлюдською віри. Але очевидно також і те, що віра, що приносить успіх, це не просто віра у щось або в когось.

І все ж, Христос сказав, що, щоб зрушити гори, потрібно зовсім небагато віри.

Кроки

 1. 1

  Вірте в те, що говорить Біблія (Хрістіаство). Моліться Батькові в ім`я Ісуса.

 2. 2

  Поступайте згідно з тим, про що говорив Ісус Христос, Месія, щоб змінитися, стати відродженим і отримати більше можливостей - можливостей отримувати просимое, маючи трохи віри.
  • Трохи віри - не так марно, та й не так просто, як може здатися.

 3. 3

  Моліться і відкривайте бажання свого серця. Знайдіть віру через Сина Людського, Сина Божого, Ісуса Христа.

Рухайте духовні "гори"

 1. 1

  Гордість нема за свою віру, а за статус християнина. Це не те!
  • "Бог гордим противиться."

 2. 2

  Ефективно моліться. Приділяйте час молитві. Намагайтеся виконувати волю Божу на всіх дорогах своїх - особливо, прагнете пізнавати волю Божу всім своїм єством і у всіх своїх справах.
 3. 3

  Любіть ближніх, щоб зміцнити правильну віру в правильну особистість (Сина Людського), в правильному місці і в контексті Божої волі.

 4. 4

  Захищайте свою віру. Якщо ви дійсно в щось вірите - сконцентруйтеся на цьому.

 5. 5

  Надихайте себе на дії. Усвідомте, що прості вчинки в тій сфері, де ви відчуваєте перешкоди, НЕ завжди обов`язково щось духовне і пов`язане з Богом.
  • Бог очевидно дозволяє злу відбуватися, але Сам не є джерелом зла, бо "Бог є любов" ...

 6. 6

  Знайдіть силу Бога. Зберігайте свою віру в Бога. Якщо ви покладаєтеся на віру в самого себе, це теж непогано.

 7. 7

  Якщо сумніваєтеся, поверніться до віри в Христа. Сумніви у вірі - не проблема. Сумніви "в самому собі» не є сумніви в Бозі.

 8. 8

  Шануйте Бога. Не сумнівайтеся в Ньому. Не ставте під сумніви те, що Бог благ, вся справа в маловір`ї.

 9. 9

  Вклонятися Богу. Любіть Бога. Якщо ви не почитаєте Бога, ваша віра не від Нього, так що не варто чогось чекати. 10. 10

  Будуйте на скелі (Христі). Поступайте правильно, але дії по плоті не допоможуть.

 11. 11

  Спілкуйтеся з Христом. Скуштуйте і побачите, що плоди Бога "благо". Перевіряйте свої ідеї, щоб зрозуміти, чи дійсно вони добрі - тільки це відповідає Божій волі. Ваше здоровьте, благословення і процвітання криються у вірі, але як цього досягти? "Любов до грошей є корінь зла."

 12. 12

  Допоможіть людям прийняти те, що ви християнин. Любіть ближніх своїх, братів у Христі. "Любіть ворогів своїх", - це сказав Ісус. Знищення ворогів необов`язково, якщо ви віруєте. Те, що не по вірі, заподіює шкоду і біль людям. Поступайте в будь-яких обставин, як християнин.
  • Рятуйтеся від засудження в пеклі, згідно слову Бога в Писанні. Сконцентруйтеся на Того, Хто може це зробити, а НЕ на проблемі.

 13. 13

  Допомагайте страждаючим людям. Звертайтеся до гір сумнівів, а не до проблеми. Вам не потрібна техніка або динаміт, щоб зрушити гору (друга чи ворога).

 14. 14

  Моліться. Просіть Отця Небесного- не сумнівайтеся, просто вірте.

 15. 15

  Поступайте як християнський супергерой. Просіть в ім`я Ісуса Христа - в ім`я вашого Заступника. Він завжди праворуч Отця. Христос сказав: "Чого б ви не попросили в ім`я Моє, віруйте, не сумніваючись, що отримаєте просимое, і ви отримаєте".

 16. 16

  Прагніть до висот у Христі. Будьте готові до того, що перешкоди будуть йти з вашого життя, коли у вас з`явиться "трохи" віри в Бога через Христа.

 17. 17

  Просіть правильно: не потрібно складати просто список бажань і задоволень. "Просіть і не одержуєте, бо не на добро просите, а прямуєте хотїнню."

 18. 18

  Прийміть Його слово:

  "Ісус відповів їм, кажучи: `Вчення моє не від Мене, але від Того, Хто послав Мене`"

Поради

 • Не покладайтеся свою віру на людей, якщо хочете зрушити гори. Віра в друзів, родину і влади іноді теж діє, але не з горами-перешкодами такого роду. Такі ситуації виходять за межі звичайного.
 • Ісус сказав: "Бо тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою."

Попередження

 • Не спокушайте і не дратуйте Бога проханнями, продиктованими жадібністю або хіттю.
 • Коли Він почне діяти, не заважайте Йому.