Як видалити сліди маркера з шкіри

Ваші приятелі намалювали непристойні малюнки на вашому обличчі, поки ви спали? Або ваш чотирирічна дитина перетворив себе на витвір мистецтва прямо перед 85-річчям бабусі? Неважливо, як чорнило потрапили на вашу шкіру, ми допоможемо вам стерти або замаскувати їх.
Метод 1 з 3: Швидке очищення

 1. 1

  Використовуйте рідину для зняття лаку. Знайдіть рідина для зняття лаку з вмістом ацетону. Нанесіть її на ватний тампон і з його допомогою зітріть фарбу з шкіри. Якщо вам потрібно стерти чорнило з лиця, будьте гранично обережні, щоб рідина не потрапила в очі або рот.

 2. 2

  Використовуйте медичний спирт. Процес практично не відрізняється від попереднього. Нанесіть невелику кількість на ватний тампон і зітріть фарбу з шкіри. Будьте дуже обережні, щоб уникнути попадання рідини в очі або рот.

 3. 3

  Візьміть просочені очищує засобом косметичні серветки для обличчя. Краще всього використовувати спиртовмісні серветки. Потріть забруднені зони. Цей спосіб особливо корисний, якщо вам потрібно стерти чорнило з обличчя.

 4. 4

  Візьміть дитяче масло. Підійде дитяче або оливкове масло. Обидва ці кошти допоможуть видалити частину чорнила (але не повністю).

 5. 5

  Використовуйте цукор. Щоб відтерти ділянку шкіри, забруднений чорнилами, спробуйте цукор в поєднанні з будь-яким з перерахованих вище способів. Цукор допоможе видалити пофарбовані омертвілі клітини шкіри.

Метод 2 з 3: Ретельне очищення

 1. 1

  Візьміть столову ложку порошку "Tide" з додавання відбілювача або будь-яке господарське мило. Змішайте його в мисці з такою ж кількістю води.

 2. 2

  Нанесіть невелику кількість суміші на сліди чорнила. Потріть рукою. Якщо ви можете перетерпіти біль, використовуйте металеву мочалку для чищення каструль, це повинно допомогти. 3. 3

  Потріть ще трохи і промийте водою. Якщо фарба не Відтерло, повторіть процедуру ще раз.

 4. 4

  Не забувайте, що чорнило повинні бути "перманентним", тому видалити його повністю не вдасться, але більше половини фарби ви видалите. Якщо пляма все ще на місці, на наступний день повторіть процедуру. Можете не виливати залишився мильний розчин.

Метод 3 з 3: Після очищення

 1. 1

  Не панікуйте, якщо фарба не видаляється повністю. З відмиранням клітин шкіри (це нормальний, досить швидкий процес) легко можна стерти і змити залишилися плями. Це займе не більше декількох днів. Інакше кажучи, чорнило в тій чи іншій мірі зійде само.

 2. 2

  Спробуйте косметичні засоби. Якщо ви хочете замаскувати залишилися сліди (наприклад, у вас розмальовано особа, а на наступний день потрібно йти співбесіда), використовуйте косметику. Для цього вам потрібна тональна основа і пудра, які підходять для вашого кольору шкіри. Вам може також стане в нагоді крем Dermablend Cover, який відомий тим, що допомагає замаскувати що завгодно, включаючи навіть татуювання.
  • Можливо, вам знадобиться допомога людини, більш досвідченого в таких справах, так як це важче ніж здається. Але все ж у вас повинно вийти заховати залишки чорнила під макіяжем.

 3. 3

  Будьте впевнені, що не отримаєте отруєння від чорнила. Теорія про те, що ви можете отруїтися після потрапляння чорнила на шкіру, помилкова. Отруєння чорнилом може виникнути тільки внаслідок їх прийому всередину, причому у великих кількостях. Ще раз, не хвилюйтеся. Якщо ви все ж не можете подолати паніку, можете зателефонувати в свою поліклініку.