Як видалити пляму з бетонною під'їзної доріжки і підлоги в гаражі

Ніщо так не засмучує, як ситуація, коли ви, виїжджаючи з гаража, раптом помічаєте велике масляна пляма на тому місці, де була припаркована ваша машина. Це не тільки означає неминучий ремонт машини, але також і необхідність розібратися з непривабливим плямою! Далі наведено кілька способів, як впоратися з цією ситуацією.
Метод 1 з 3: Використання наповнювача котячого туалету

 1. 1

  Перевірений метод. Наповнювачі котячого туалету прекрасно підходять і для догляду за кішками, і для очищення бетону, оскільки є відмінними абсорбентами.

 2. 2

  Вибирайте найдешевший. Коли мова йде про очищення за допомогою наповнювача котячого туалету, вам не потрібна продукція дорогих грудкують видів. Вам потрібні недорогі наповнювачі, які є супер абсорбентами.

 3. 3

  Розсипте наповнювач. Візьміть побільше наповнювача і повністю засипте їм пляма.

 4. 4

  Побільше терпіння. Трохи почекайте і дайте наповнювачу виконати свою роботу. Часу потрібно зовсім небагато, 10-15 хвилин буде достатньо. У разі особливо великих проток, залиште його на кілька годин або навіть на ніч.

 5. 5

  Розбийте наповнювач. Надівши брудні черевики, роздушіть наповнювач, що покриває масло, розламуючи його гранули. В результаті, у вас вийде велика масляна пляма, що нагадує за текстурою жорстку щітку. Коли ви закінчите розчавлювання, підметіть і викиньте сміття.

 6. 6

  Потрудіться над очищенням масла. За допомогою концентрованого миючого засобу і жорсткої щітки тріть місце протоки круговими рухами. Ретельно очистіть ділянку, на якій знаходиться масло, а потім продовжите очистку за межами плями, докладаючи менше зусиль. Цим ви виключіть відміну очищеного ділянки від іншої частини доріжки.

 7. 7

  Промийте і повторіть. Завершивши протирку, змийте всі миючі засоби і перевірте ефективність очищення за допомогою котячого заповнювача і вашого фізичної праці.
  • Якщо все виглядає нормально, то приберіть і вважайте, що день вдався.
  • Якщо пляма все ще занадто помітно, то скористайтеся великою кількістю миючого засобу і протріть пляму знову.

 8. 8

  Майте на увазі, що якщо пляма пробуло на бетонній доріжці занадто довго, то для того, щоб повністю втратити колір, йому може знадобитися рік.

Метод 2 з 3: Використання спеціальних продуктів

 1. 1

  Підготуйте ділянку. Підметіть очищається і оброблювану ділянку, щоб позбутися від бруду і сміття. Перед використанням переконайтеся, що поверхня суха.

 2. 2

  Нанесіть побутової плямовивідник. Дотримуйтеся інструкцій виробника з приводу використовуваного кількості та розмажте його по плямі. Пом`якшите кордон між плямою і чистою частиною бетонної доріжки, щоб у вас не вийшов окрему ділянку, блискучий чистою.

 3. 3

  Дайте Плямовивідник час на те, щоб подіяти. Щоб визначити, скільки часу необхідно витримувати засіб на плямі, звіртеся з інструкцією від виробника.

 4. 4

  Очистіть ділянку від засобу та завершіть роботу. Деякі засоби потрібно змивати, а деякі - з часом змиваються самі від дощу. Використовуйте той метод, який передбачений для використаного вами кошти. Вперті плями можуть зажадати додаткового нанесення засобу або навіть використання зовсім іншого способу вирішення проблеми.

Метод 3 з 3: Використання EATOILS (TM) BT200 (TM) з мікробами, що поглинають масло

 1. 1

  Нанесіть на розлите масло наповнювач для котячого туалету на основі глини. Позбавтеся від відпрацьованого наповнювача відповідно до державних норм.

 2. 2

  Попередньо намочіть ділянку водою.

 3. 3

  Приготуйте розчин BT200 (TM). Скористайтеся співвідношенням 3 частини води на 1 частину води.

 4. 4

  Розпорошите невелику кількість розчину над ділянкою з плямою. 5. 5

  Пройдіть по масляному ділянці щіткою з жорсткою щетиною (бажано у вигляді швабри), щоб засіб почало працювати.

 6. 6

  Прийміть рішення про те, промивати ділянку або залишити його сушитися на повітрі, в залежності від подальшої реакції:
  • Якщо розчин спінився з утворенням коричневих мильних бульбашок, то це означає, що з плями піднялося деяку кількість масла. Потрібно промити ділянку водою, зібравши масляну воду для відповідної переробки. Нанесіть розчин повторно та повторіть крок 4.
  • Якщо піна біла, то дайте їй висохнути на повітрі.

 7. 7

  Повертайтеся і повторюйте процедуру кожні 4-7 днів до тих пір, поки пляма не зникне повністю. Ви зрозумієте, що для бетону достатньо буде від 2 до 3 чисток, а для асфальту - від 7 до 10.

Поради

 • Якщо в результаті своєї праці ви отримали велике, яскраве і чисте пляма посеред гаражної доріжки, то зліг потріть покриття від чистого ділянки до брудного, щоб приховати яскраво-чисте пляма.
  • Якщо результати не задовольнить вас, купіть або тимчасово позичте мийку високого тиску і вимийте всю доріжку.
 • Незалежно від обраного вами методу, чим швидше ви очистите протоку масла, тим кращими будуть ваші результати.
 • Перед використанням сильних миючих засобів або агресивних хімічних речовин надягайте гумові рукавички.
 • Слідкуйте за технічним станом своєї машини, щоб протікань масла не було взагалі.

Попередження

 • Ніколи не використовуйте для зачистки проток бензин або інші легкозаймисті рідини. Одна іскра може призвести до катастрофічних наслідків.

Що вам знадобиться

 • Наповнювач для котячого туалету найдешевшого типу
 • Концентрований миючий засіб
 • Щітка з жорсткою щетиною
 • Засіб для бетону або добавка для розрідження вуглеводнів
 • Швабра і совок
 • Чиста вода для промивання