Як визначити свої бізнес активи для страхової компанії

При покупці бізнес страховки, власнику необхідно визначити свої бізнес-активи для страхової компанії. Діловим активом є будь-яке майно, яке ви будете використовувати в роботі бізнесу. Домашні бізнес-активи важко визначити, тому що власники домашнього бізнесу використовують меблі, матеріали та обладнання, як правило, в ділових і особистих цілях, так як вони розташовані в будинку власника бізнесу. З метою виявлення бізнес-активів, виконайте такі дії.

Кроки

Перевірте страховий поліс домовласника, щоб побачити, ніж бізнес може бути покритий. Багато особисті поліси охоплюють невелику кількість бізнес-активів, як правило, $ 2500 до $ 5000 особистого майна. Якщо ваші домашні бізнес-активи не перевищують суму страхового покриття домовласника, не потрібно купувати окремий страховий поліс. Якщо бізнес-активи перевищують суму покриття домовласника, але тільки на невелику суму, можна претендувати на додаткові умови, які є доповненням до вашого полісу, який охоплює ваші домашні бізнес-активи без необхідності придбання окремого бізнес-поліса.

 1. 1

  Зробити список всього майна для використання в бізнесі. Приклади власності, які можуть бути використані в домашньому бізнесі: телефони, комп`ютери, принтери, факси, парти, столи, ручні та електроінструменти, і програмне забезпечення. Щоб переконатися, що ви не забули включити в список якісь речі, виконайте ці прості кроки:
  • Пройдіться повільно через весь ваш будинок з блокнотом і ручкою і перераховуйте всі деталі, через які ви проходите мимо, які ви ніколи не використовуєте в цілях бізнесу. Наприклад, якщо ви домашній декоратор і ви отримали цифровий відеодиск ("DVD") від клієнта, який містив зображення різних стилів, які воліє клієнт, і ви дивилися його на екрані телевізора у вітальні і за допомогою DVD-плеєра, то вам потрібно б включити в список телевізор і DVD-плеєр.
  • Тримайте блокнот і ручку поруч з вами кожен день, поки ви працюєте в протягом усього тижня. Після завершення будь-яких бізнес-задач, перерахуйте пункти, які ви використовували. Наприклад, якщо ви робите дзвінок, сидячи за робочим столом, а потім відправляєте факс, ви хочете перерахувати телефон, письмовий стіл, і факсимільний апарат.  • Подумайте про всі об`єкти майна, які ви використовуєте для вашого бізнесу, які не зберігаються у вашому домі. Наприклад, інвентар або поставки зберігаються на складі, або на стоянці за межами майданчика гаража.

 2. 2

  Порахуйте, на скільки відсотків кожна річ використовується в цілях бізнесу і на скільки відсотків в особистих цілях. Часто, активи в бізнесі на дому використовуються для особистих і ділових цілей. Порахувавши відсоток використання речей в бізнесі, в порівнянні з особистим користуванням, ви визначите, чи є та або інша власність корисною для бізнесу або це особистий актив.
  • Бізнес-активи ви повинні використовувати в комерційних цілях, принаймні на п`ятдесят один відсоток (51%). Наприклад, якщо ви використовуєте свій ноутбук на шістдесят відсотків (60%) для спілкування з клієнтами, проведення бізнес-досліджень, а також для виконання інших завдань, пов`язаних з вашим бізнесом і сорок відсотків (40%) використовуєте для обміну електронними листами з друзями та сім`єю і перегляду відео на YouTube- ноутбук буде вважатися бізнес-активом.

 3. 3

  Звичайний і необхідний тест на кожного активу. При визначенні видатків, служби внутрішніх доходів ("IRS") використовують звичайну і необхідну перевірку. Ви можете використовувати цей же самий тест, щоб визначити, чи слід розглядати актив у вашому списку як бізнес-актив для цілей страхування. br>


  • Коли ви робите звичайну і необхідну перевірку, просто запитайте себе, "чи є ця річ звичайною або необхідним активом бізнесу?"
  • Актив, який не є як звичайним і необхідним, не потрібно включити в бізнес-активи для цілей страхування. Наприклад, якщо основою вашого домашнього бізнесу є бухгалтерська фірма, і у вашому домашньому офісі на стіні висить телевізор, з широкоформатного високою чіткістю ("HD"), він, отже, не є активом бізнесу, а особистим майном.

 4. 4

  Визначте, чи потрібно вам спеціальне покриття для виїзної власності. Ви також можете мати інвентар та витратні матеріали на складі або зберігати пристрої або транспортні засоби і машини, за межами дільниці, який ви хочете включити в охоплення вашого бізнесу.

 5. 5

  Консультація зі страховим агентом. Після того як ви визначили всі домашні бізнес-активи, проконсультуйтеся зі страховим агентом, щоб гарантувати, що ви нічого не упустили. Агент, у якого є досвід в домашньому бізнесі, знає різні види активів, і може допомогти вам у підготовці вашого списку.

Поради

 • Якщо ви не впевнені, на скільки відсотків використовуєте ту чи іншу річ в ділових і в особистих цілях, тримайте блокнот і ручку біля цього пункту, і записуйте кожен раз коли ви використовуєте це майно. Робіть це протягом тижня, а потім порахуйте відсоток використання активу в бізнесі і відсоток використання в особистих цілях. Так ви зможете визначити, чи є річ бізнес-активом.

Попередження

 • Ви хочете ретельно визначити домашні бізнес-активи для того, щоб уникнути подвійної сплати. Наприклад, якщо ви дозволите ресурси, які знаходяться в страховому полісі бізнесу, які вже є у вашому домашньому полісі, ви просто будете викидати гроші, якщо в обох полісах буде те ж майно.