Як зберегти бізнес-активи при банкрутстві

Коли особа або кілька осіб заявляють про банкрутство, їхні активи негайно зараховують до майна для банкрутства, яке тимчасово контролюється і управляється Довірчим Керуючим («довірчим власником») США, призначеним судом. Довірчий керуючий займається управлінням активами в ході процедури банкрутства і, в разі необхідності, продажем активів і поверненням грошей кредиторам банкрута. Довірчий власник потім повертає банкруту різницю або вільні активи, а суд закриває справу про банкрутство. З метою збереження активів в процесі банкрутства, необхідно не допустити їх перетворення в частину майна банкрута або використовувати привілеї довірчого власника, щоб запобігти їх продаж для оплати боргів кредиторам. Якщо активи, які ви хочете зберегти, це бізнес-активи, є кілька заходів, які ви можете зробити для досягнення цієї мети:

Кроки

 1. 1

  Правильно будуйте структуру свого бізнесу. Мабуть, найбільш важливий крок для захисту бізнес-активів - це структурувати бізнес правильно з самого початку. Можливий вибір для бізнес-структур включає товариство з повною або обмеженою відповідальністю, індивідуальне підприємництво, партнерство і корпорації. Для кожного виду бізнесу пропонуються різні функції захисту активів і різні види заяв про визнання боржника банкрутом.
  • Індивідуальний підприємець. Індивідуальний підприємець є не корпоративної формою ведення бізнесу і власності однієї особи. Через те, що всі борги і активи індивідуального підприємця знаходяться у власності однієї особи, вони вважаються боргами і активами цього індивідуального підприємця. Індивідуальні підприємці мають права, зазначені на чолі 7, 11 і 13 кодексу про банкрутство.
  • Партнерство. Партнерство - це ділові відносини між двома або більше особами, кожен з яких вносить власність, гроші або праця в обмін на спільне використання вигод залежно від прибутковості або збитковості бізнесу. Партнерство регламентується главою 7 або главою 11.
  • Товариство з обмеженою відповідальністю («ТОВ»). ТОВ - форма організації бізнесу, дозволена законами штату. Відповідно до Федеральним законом, ТОВ вважається корпорації для сплати податків і заяви про банкрутство. ТОВ може бути розглянуте в главі 7 або главі 11 кодексу про банкрутство.  • Корпорація. Корпорації створюються акціонерами, які обміняли свої гроші і власність на капітал. Корпорації можуть виступати для захисту від банкрутства відповідно главою 7 або розділу 11 кодексу про банкрутство.

 2. 2

  Переведіть незахищені активи в захищені. Боржник може перетворити певні незахищені активи, які будуть продані або використані, щоб погасити частину свого боргу у справі про банкрутство. Захищені активи, які не стануть частиною майна банкрута, звільняться від ліквідації. Конвертація майна повинна відбуватися відповідно до дуже строгими правилами, і ви повинні проконсультуватися з адвокатом, перш ніж продавати або купувати нерухомість, обдумуючи заявку на захист від банкрутства.

 3. 3

  Зберігайте перед собою відповідну главу кодексу про банкрутство. Подача під правильним формулюванням потрібної глави кодексу про банкрутство дуже важлива для збереження максимального залишку активів під час процедури банкрутства. Ви можете проконсультуватися з адвокатом, щоб визначити, який тип банкрутства є правильним для вас. Три найбільш поширені типи такі:
  • Глава 7. Найбільш відомий тип банкрутства описується в розділі 7 кодексу про банкрутство. У главі 7 боржник віддає всі або гасить великий відсоток його боргу і не залишається належним кредиторам ніяких додаткових платежів. Активи боржника, які перевищують його пільги, повинні бути ліквідовані або продані, щоб оплатити стільки боргів, скільки можливо. Всі заборгованості, які перевищує суму платежу з ліквідації активів, повинні бути сплачені. Після цього особа або підприємство може подавати заяву для захисту від банкрутства відповідно до розділу 7;
  • Глава 11. У главі 11 про банкрутство боржник прагне скорегувати свою заборгованість. Ця опція здійснюється або при зменшенні суми боргу, або при продовженні термінів часу для його погашення. Боржником може бути запропонована більш детальна комплексна реструктуризація боргу, і вона повинна бути затверджена Судом. Бізнес-боржники, у тому числі корпорації, товариства та індивідуальні підприємці, які воліють залишитися в бізнесі і уникнути ліквідації, можливо, захочуть розглянути клопотання відповідно до глави 11 кодексу про банкротстве- і


  • Глава 13. Глава 13 кодексу про банкрутство присвячена консолідації боргу. Боржник виплачує щомісячні виплати довірчий керуючий протягом запланованого періоду від 3 до 5 років, і Довірчий Керуючий розраховується цими платежами з кредиторами протягом планового періоду. Наприкінці планового періоду боржник звільняється від будь-яких подальших зобов`язань перед кредиторами. Чи не пов`язаний з бізнесом боржник, який має стабільний дохід, можливо, забажає реорганізувати свій обов`язок відповідно до глави 13 кодексу про банкрутство. Індивідуальні підприємці також мають право на судовий захист у відповідності з главою 13.

 4. 4

  Використовуйте свої пільги. Звільнення від банкрутства - це ряд специфічних прав на власність, коли особі дозволяється зберігати своє банкрутство. Наприклад, відповідно до розділу 7 кодексу про банкрутство, банкрут може мати $ 5000 особистого звільненого майна, це означає, що він або вона може зберігати до $ 5000 в особистій власності, такий як одяг, меблі, побутові товари. Кількість і типи доступних вам пільг залежать від законів вашого штату. Хоча Федеральний закон передбачає певні винятки, багато місцеві закони мають свої власні винятки, які вище федеральних. Деякі штати дають банкруту вибір між використанням федеральних пільг і звільненням. При виборі між двома варіантами ви повинні прорахувати в обидва варіанти і просто вибрати той, який дозволить зберегти більшу частину активів.

 5. 5

  Підтвердіть ваші кредити на бізнес. Відповідно до глави 7 кодексу про банкрутство, боржник може вибрати для підтвердження будь-який кредит чи борг на свій розсуд. Підтвердження боргу означає згоду на те, щоб суд не звільняв вас від зобов`язань по сплаті боргу, і згода із зобов`язанням продовжувати виплачувати його відповідно до первинних умов. Як правило, боржник підтверджує тільки застраховані борги або ті, які прив`язані до закладеної власності, наприклад, іпотечний кредит або кредит на автомобіль. У той час як боржник може вільно підтвердити інші види боргів, ви повинні проконсультуватися у юриста перед підтвердженням будь-якого незабезпеченого боргу в ході банкрутства.


Поради

 • Кращий спосіб захистити ваші активи в процесі банкрутства або будь-яких інших судових розглядів - це планувати майбутнє. Експерти в області захисту активів і планування, такі як податкові, корпоративні юристи та фахівці у сфері нерухомості та планування, можуть допомогти вам у розробці плану, який буде захищати ваші активи незалежно від специфіки юридичних чи фінансових проблем.
 • Якщо ви роздумуєте про захист при банкрутстві без допомоги адвоката, зайдіть на сайт Федерального Суду США, передбачений для отримання форм та корисної інформації боржниками https://uscourts.gov/FederalCourts/банкротства/BankruptcyResources/FilingBankruptcyWithoutAttorney.aspx.

Попередження

 • Суд може відмовити у випадку, передбаченому главою 7 по справі, поданим особою, чиї борги в першу чергу споживчі, а не для бізнес-цілей, якщо суд визнає, що надання клопотання буде зловживанням Главою 7.
 • Ви повинні проконсультуватися з ліцензованим адвокатом, перш ніж приймати будь-які рішення, як, наприклад, заява про захист у процедурі банкрутства, яке може вплинути на ваші юридичні права і обов`язки.
 • Корпорації та партнерство відповідно до вимог Федерального закону зобов`язані найняти адвоката, щоб порушити справу про банкрутство.