Як створити бізнес сторінку на Facebook

Сторінка фанатів у Facebook це місце, де всі фанати вашого бізнесу можуть розділити свої захоплення і дізнатися новини про ваш бізнес, неважливо, що у вас: бар або салон краси для собак. Створивши сторінку в Facebook для вашого бізнесу, ви зможете знайти більше клієнтів, ви будете краще знати, що майбутні клієнти можуть хотіти, і ви завжди будете в курсі подій. Вам потрібно всього кілька хвилин, щоб створити сторінку - складна частина це оновлювати її. Якщо ви хочете знати, як це робити, слідуйте цим простим крокам.
Частина 1 з 2: Налаштуйте вашу Facebook сторінку

 1. Як створити бізнес сторінку на Facebook

  1

  Виберіть «Створити сторінку». Ви можете знайти цей вибір у нижній, правій стороні сторінки входу в Facebook. Якщо ви вже увійшли в ваш Facebook акаунт, тоді натисніть на шестерінку у верхньому, правому куті екрану і виберіть «Створити сторінку».

 2. Як створити бізнес сторінку на Facebook

  2

  Виберіть «Місцева організація або Місце». Ви можете знайти цю опцію у верхньому, лівому куті екрану.

 3. Як створити бізнес сторінку на Facebook

  3

  Введіть інформацію про ваш бізнес. Як тільки ви оберете цю опцію, вам потрібно буде написати назву бізнесу, адреса та номер телефону вашого бізнесу. Потім натисніть «Початок Роботи».

 4. Як створити бізнес сторінку на Facebook

  4

  Прочитайте «Умови використання сторінок», перед тим як з ними погоджуватися. Ви можете натиснути на «Умови використання сторінок Facebook», після того як ви введете всю інформацію. Як тільки ви закінчите з інформацією, просто натисніть на квадрат, де написано, що ви згодні, і продовжуйте.

 5. Як створити бізнес сторінку на Facebook

  5

  Опишіть ваш бізнес. Ви зайдете на сторінку, де ви зможете написати маленький опис вашої сторінки і додати унікальний адресу електронної пошти вашого бізнесу. Коли закінчите, збережіть інформацію, натиснувши на кнопку «Зберегти інформацію».

 6. Як створити бізнес сторінку на Facebook

  6

  Виберіть картинку для вашого бізнесу. У цьому кроці ви можете завантажити фотографію вашого бізнесу, щоб зробити сторінку привабливішою. Закінчивши, натисніть «Зберегти інформацію».

 7. Як створити бізнес сторінку на Facebook

  7

  Додайте сторінку в обране. Якщо ви серйозно налаштовані спостерігати за вашою бізнес сторінкою в Facebook, вам варто додати сторінку в обране. Просто натисніть на «Додати до обраного». Ви можете вибрати «Пропустити», якщо ви не хочете цього робити.

 8. Як створити бізнес сторінку на Facebook

  8

  Вирішіть, чи будете ви рекламуватися на Facebook. на Facebook може зробити ваш бізнес більш знані й може допомогти вам збільшити дохід. Але, за це потрібно заплатити, і ви, можливо, не захочете цього робити. Якщо ви готові заплатити за рекламу, тоді виберіть «Спосіб оплати» і дотримуйтесь інструкцій. Після цього кроку ваша сторінка буде готова!

Частина 2 з 2: Зробіть вашу сторінку відомої 1. Як створити бізнес сторінку на Facebook

  1

  Створіть аудиторію. Виберіть «Створити аудиторію» у верхньому, правому куті екрана, щоб ви могли запросити своїх друзів, ваші контакти з електронної пошти і поділиться сторінкою з друзями. Ви можете розміщувати інформацію про ваш бізнес в Timeline, щоб залучати більше фанатів.

 2. Як створити бізнес сторінку на Facebook

  2

  Оновлюйте статус. Таким чином, у ваших фанатів буде більше інформації про ваш бізнес. Постарайтеся оновлювати статус хоча б кілька разів на тиждень, якщо у вас є, що нового сказати вашим фанатам. Не робіть це занадто часто, так як ваші фанати можуть почати від цього втомлюватися. Не робіть це рідко, щоб вас не забули.

 3. Як створити бізнес сторінку на Facebook

  3

  Завантажте більше фотографій про ваш бізнес. Додайте обкладинку і додаткові фотографії вашого бізнесу, щоб ваші фанати були раді тому, що ви їм можете запропонувати.
  • Щоб завантажити основну фотографію, просто виберіть «Додати обкладинку» в правій стороні того місця, де повинна знаходиться ваша обкладинка, в самому верху екрану, і виберіть «Завантажити фотографію».

 4. Як створити бізнес сторінку на Facebook

  4

  Слідкуйте за сторінкою. Як тільки ви налаштуєте сторінку і почнете додавати фанатів вашого бізнесу, ви можете тримати вашу сторінку оновленої, додаючи новини пару раз на тиждень, додаючи фотографії та продовжуючи запрошувати людей, з якими ви знайомитеся, на вашу сторінку.
  • Якщо ви змінили інтер`єр вашого бізнесу або продаєте новий товар, завантажте фотографію.
  • Якщо у вас розпродаж, напишіть про це.
  • Якщо ваш бізнес отримав хороший відгук, поділіться цим з фанатами.