Як зареєструвати аккаунт на Yelp (для бізнесу)

Yelp - це онлайн-сервіс пошуку на місцевому ринку послуг, наприклад, ресторанів або перукарень, з можливістю додавати та переглядати рейтинги та огляди цих послуг. Це також соціальна мережа з системою оцінки, заснованої на відгуках користувачів. Ви можете додати свій бізнес на Yelp, проте, ймовірно за все, у списку вже є такі послуги, які додав якийсь інший користувач. Ця стаття допоможе вам в процесі додавання вашого бізнесу в пошукову систему Yelp.

Кроки

 1. Як зареєструвати аккаунт на Yelp (для бізнесу)

  1

  Перейдіть на сторінку реєстрації Yelp для бізнесу.

 2. Як зареєструвати аккаунт на Yelp (для бізнесу)

  2

  Перевірте, чи є ваш бізнес в списку Yelp. Ви можете це зробити, вказавши в рядку пошуку назву вашої компанії і адресу. Ця інформація може включати конкретну адресу, район, місто і поштовий індекс. Натисніть «Пошук», щоб побачити, чи є бізнес у списку Yelp.

 3. Як зареєструвати аккаунт на Yelp (для бізнесу)

  3

  Перейдіть до нижньої частини сторінки і натисніть кнопку «Додати компанію на Yelp».
 4. Як зареєструвати аккаунт на Yelp (для бізнесу)

  4

  З випадного меню виберіть країну.

 5. Як зареєструвати аккаунт на Yelp (для бізнесу)

  5

  Введіть інформацію про себе, включаючи ім`я, адресу, місто, область, поштовий індекс, номер телефону та інтернет-адресу.

 6. Як зареєструвати аккаунт на Yelp (для бізнесу)

  6

  Використовуйте меню, що випадає для введення робочих годин. Виберіть день, використовуючи меню, що випадає, введіть годинник відкриття і закриття бізнесу, а потім натисніть на кнопку «Додати годинник» (додати час). Після цього буде додано графік для конкретного дня. Виберіть інший день з випадаючого меню і повторіть процес. Робіть це кожен день, коли буде працювати ваш бізнес. 7. Як зареєструвати аккаунт на Yelp (для бізнесу)

  7

  За допомогою меню, що випадає виберіть категорію та підкатегорію. Якщо вам потрібно кілька категорій, щоб описати свій бізнес, натисніть на кнопку «Додати ще одну категорію».

 8. Як зареєструвати аккаунт на Yelp (для бізнесу)

  8

  Введіть адресу електронної пошти та натисніть на кнопку «Додати».

 9. Як зареєструвати аккаунт на Yelp (для бізнесу)

  9

  На вашу електронну пошту прийде лист з підтвердженням зазначеної інформації після додавання вашого бізнесу, натисніть на посилання, щоб підтвердити вашу електронну скриньку.

 10. Як зареєструвати аккаунт на Yelp (для бізнесу)

  10

  Натисніть на посилання «Подивитися свій бізнес на Yelp», для перевірки даних про компанії в системі.

Поради

 • Ви можете розблокувати вашу бізнес-сторінку Yelp для того, щоб спілкуватися з клієнтами, відстежувати перегляди сторінок, оголошувати акції та події, а також редагувати інформаційну сторінку, додаючи фотографії та опис. Після додавання вашої компанії ви отримаєте додаткові інструкції.

Попередження

 • Після додавання вашого бізнесу, через кілька днів ваша компанія з`явитися в результатах пошуку Yelp.